18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał - Rusek, Polak i Izraelczyk

whorejp • 2013-01-10, 10:11
Fragment filmu dokumentalnego pt. "Amerykański radykał" przybliżający nam postać dr. Normana G. Finkelsteina, Żyda, autora m.in. książki "Przedsiębiorstwo Holokaust". Fragment, od którego zaczyna się cały dokument.



Jak ktoś jest chętny obejrzeć (a polecam) to z łatwością znajdzie na jewtubie :)

Tafariel

2013-01-10, 14:38
@bigosik - skoro uważasz że mięso w sklepach jest "zdrowe" i "własne" to muszę Cie rozczarować :P Poczytaj trochę o tym to się dowiesz ze większość świniny nie jest z Polski :P (w sensie od polskich producentów :P )

SUBARUsportTEAM

2013-01-10, 14:39
Wywnioskowałem z tego, że:
- Rosjanie to idioci, nie rozumieją bardziej rozwiniętych pojęć.
- Polacy to biedusy, nie stać ich na mięso.
- a Izraelczyk to zwykły ham.
W sumie wyj***ne mam na to bo kocham swój piękny kraj.

anonymousm

2013-01-10, 14:40
1488 napisał/a:

"Przedsiębiorstwo Holokaust" "Zniesławienie" to cała prawda o żydach.



Ta... a "Pokłosie" to cała prawda o Polakach.
Nie ma czegoś takiego jak "cała prawda" o Żydach, zwłaszcza kiedy najgłośniejszymi krytkami polityki Izraela są sami Żydzi - Finkestein czy Noam Chomsky.

ali654321

2013-01-10, 14:42
Taki suchar ze koles by mogl tosterem zostac... :shock:

anonymousm

2013-01-10, 14:42
Tafariel napisał/a:

@bigosik - skoro uważasz że mięso w sklepach jest "zdrowe" i "własne" to muszę Cie rozczarować :P Poczytaj trochę o tym to się dowiesz ze większość świniny nie jest z Polski :P (w sensie od polskich producentów :P )



Swoją drogą racja: masze wspaniałe mięso składa się głównie z brudnej wody i soli po posypywania ulic.
Poza tym kawał mówi o latach 80., kiedy kłopoty z zaopatrzeniem Polski w mięso były słynne na cały świat.

bustafan

2013-01-10, 14:51
sk***ysyny żydzi :idzwch*j:

slonzok

2013-01-10, 14:51
urazona duma Polaka bo nie wiedza co to mieso. Wow musicie byc mocno zakompleksieni i nie miec sie czym chwalic skoro spinacie sie na glupi dowcip.

kwinto1992

2013-01-10, 14:54
Leci piwo za avatar ;) Raz sierpem raz młotem...

bigosik

2013-01-11, 07:32
Spinam ;) ? Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi, więc nieważne.

@Tafariel - oczywiście że nie mówię o sklepowym... Napisałem przecież wiejskim.