18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał o Ojcu z Warszawskiej Pragi

zn...........nu • 2011-03-07, 23:55
Warszawa - Czeska Praga, bród, syf, ubóstwo. Słowem mówiąc patologia jak się patrzy. Jeden z dzieciaków na osiedlu obchodzi urodziny, ojciec wpada nachlany do domu.
Synek - Mam dla ciebie prezent !
Dzieciak na to - Ja kradzionego nie chcę !
No co ty nie kradziona, mp3 nowe ze słuchawkami mam dla ciebie !
Nie kradzione ? Tak ? To skąd do h*ja muzyka na nim !




Jeśli słabe i suchar to wyrzucić w p*zdu a nie pisać pierdoły o nowym Synie Karola Strasburgera którym z pewnością nie jestem.
Gdyż mój ojciec to Stoczniowiec z krwi i kości, zarabia 1600 zł miesięcznie ma przedwczesną emeryturę a jego nip to 3252351255, intereesuje się fotografią, zbiera monety i kilka razy mi przyniósł mp3.

Chorusek

2011-03-28, 22:47
"Tato podaj mi swoj NIP
- a po co Ci?
- chce je podać na sadisticu."

gratuluje :idzwch*j:

an...........en

2011-03-29, 20:36
Jeadong napisał/a:



Sam nawiązał do Strasburgera więc nie wiem o ch*j Ci chodzi. Może nudne ale śmieszne. Tak samo jak "wracaj do kuchni"... ups.

A jak jesteście takimi "hardowymi sadolami", którzy przy obiedzie z rodziną siadają na harda to wypie**alać tam. Nie potrzebne tu wasze żale.



Ty niezwykle mądry człowieku, sadistic nie składa się tylko z harda. Wchodząc tu, ma się nadzieje na inteligentny, czarny humor, a nie jakieś żałosne wypociny niewyżytych gimnazjalistów. A teraz wszystko jedno... I będę tam siedzieć, a żebyś wiedział.