18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał - nie taki jak ci się wydaje

gustav665 • 2015-07-02, 16:32
Siedzi brunetka z chłopakiem w restauracji. Miły nastrój, wino, świece. Pierścionek czeka w kieszeni faceta. Nagle podbiega jej współlokatorka blondynka i zaczyna wieśniacką gadkę . Na to facet zażenowany, szukał w myślach jakiegoś sposobu na kulturalne pozbycie się szkodnika, żeby uniknąć sceny. Spojrzał na nią i uświadomił sobie, że jest blondynką i tak do niej mówi: idź do domu, sprawdź czy ciebie tam czasem nie ma.
Blondynka bez zastanowienia pobiegła do domu.
Brunetka i facet się uśmiali, spędzili miłą kolację i na koniec się zaręczyli. Parę godzin później, gdy szli pod rękę nad rzeką, brunetka przytoczyła mądre pozbycie się współlokatorki z restauracji.
Facet- Tak, niesamowite jest jak trzeba być głupim, żeby nabrać się na takie coś...
Brunetka- zgadzam się, to jednak prawda, że blondynki są tak głupie, jak te wszystkie kawały o nich.
F-Prawda.
Minęło 40 lat, para dawno się pobrała i szczęśliwie wychowała trzy córki, wszystkie brunetki. Co jakiś czas, owa sytuacja była opowiadana w ich rodzinie i ciągle poprawiało im to humor.
Stara już brunetka, leżąc na łożu śmierci poprosiła męża, żeby opowiedział jej tą sytuację jeszcze jeden, ostatni raz. Mąż tak uczynił, a brunetka ze łzami w oczach, śmiejąc się do bólu, umierając, wyszeptała - jak... ona.... moogła pobiec... do domuu... przecież.... wystarczyło zadzwonić.

HiViolentJ

2015-07-03, 05:11
O k***a, nagle typek musiał sobie uświadomić że zmarnował całe życie :D

natking

2015-07-03, 08:57
Z dzwonieniem zły pomysł, bo jakby się odezwała automatyczna sekretarka, to by stwierdziła, że jest w domu i po sprawie.

mibcadet

2015-07-03, 09:45
Stary bardzo dowcip w dodatku przerobiony na suchą wersję.. Serio ten dowcip jest starszy niż dostęp do internetu w Polsce.

Dżezus_Chryptus

2015-07-03, 11:01
Można prościej (i krócej którym nie chce się czytać)
Siedzi facet w barze i patrzy blondyna ryczy. Podchodzi do niej i pyta co się stało.
- A bo wszyscy śmieją się z blondynek, że są głupie. - żali się.
- Wcale tak nie jest, patrz - facet odwraca się do brunety - ej, mała. Zobacz czy cię nie ma w domu.
Brunetka zawinęła torebkę i wyszła. Blondyna zaczyna się śmiać.
- Śmieszne nie?
- Nooo głupia suka! Ja bym zadzwoniła.

Co...........an

2015-07-03, 11:10
Finały kawałów powinny być podawane w spojlerze.

Bo tak mimowolnie czasem człowiek spojrzy zanim przeczyta całość i dupa :-(

Chociaż tu akurat zakończenie było przewidywalne.

gustav665

2015-07-03, 11:26
mibcadet napisał/a:

Stary bardzo dowcip w dodatku przerobiony na suchą wersję.. Serio ten dowcip jest starszy niż dostęp do internetu w Polsce.


no znam ten dowcip od zawsze, zastanawiałem się czy wrzucić krótszą wersję, ale stwierdziłem, że zmarnuje chwilę z życia każdego kto to przeczyta. Taki misterny plan ] :->

st...........rw

2015-07-03, 16:50
Baczność.Śmiech! Ha ha. Spocznij.

Rax

2015-07-03, 19:52
@up pominales popoludniowa dawke leku?