18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kawał Breivika

lubiesiebawic • 2012-01-04, 23:45
- Dlaczego 69 socjaldemokratów nie może znaleźć pracy w norweskim rządzie ?

- Bo nie żyją...



GnOmen

2012-01-05, 00:27
Wreszcie coś dobrego na czasie.

ticorr

2012-01-05, 18:32
powinni go zatrudnić do sprzątania rynków po Nowym Roku...

w końcu całą wyspę Utoya udało mu się posprzątać ze śmieci w niecałą godzinę

Ks...........ak

2012-01-06, 16:30
Najgorsze jest to, że nikt go nie poprze w debacie publicznej, bo posunął się do zabijania... Facet miał pomysł słuszny, tylko przedobrzył. Jakby im wszystkim na przykład ręce poucinał, ale nie zabijał, byłoby ok.

Bjegacz

2012-01-06, 16:30
Żart ch*jowy, jak wasze poglądy.

PureWhite

2012-01-06, 16:37
Bjegacz napisał/a:

Żart ch*jowy, jak wasze poglądy.


Post ch*jowy jak twoje poglądy...

kaelem

2012-01-06, 16:49
smutne jak Twoja stara

Octopussy

2012-01-06, 17:01
Dobry suchar nie jest zły.

TrineLise

2012-01-06, 22:30
Nie wiem co autor tego ,,zartu'' ma w glowie.. Tam zgineli ludzie w twoim wieku, nawet mlodsi! I nie zasluzyli na smierc! Tam zgineli moi przyjaciele.. Nie zyczyla bym nikomu takiej tragedii, a napewno nie nasmiewala bym sie z TWOJEJ tragedii. Nie masz serca czlowieku. Zgineli tam ludzie, ktorzy walczyli o to, by na swiecie nie bylo rasizmu, dazyli do tego by nie traktowano ludzi innych ras jak ludzi gorszych. Rozumiem to, ze Breivik chcial by Norwegia byla dla Norwegow, tak samo jak Polska jest dla Polakow, tylko nie rozumiem jednego.. Czemu zabil swoich?

emilwkpg

2012-01-06, 22:36
Adolf Hitler też miał dobrą wizję i pomysł tylko dążył w dość niekonwencjonalny sposób .. tyle wiem że świat był by dziś piękniejszy gdyby wygrał wojnę .. jedno pie**olnięcie na wieki .. każdy ma swoją wizję. Breivik miał swoją Adi miał swoją , ja mam swoją pisząc to , jakis inny gimbus zaraz mnie zjedzie że to napisałem .. ludzka psychika to nie zbadany teren i to robi z nas ludzi . Ide Qpe.

BDrummer

2012-01-06, 23:44
TrineLise bo oni chcieli aby Norwegia była dla murzynów, tak jak dziś stara się o to antifa w Polsce, powiem jedno Europa dla Europejczyków Afryka dla murzynów i jest wszystko

Adiro

2012-01-07, 00:05
No cóż, dobry Breivik prawdziwy wiking walczył przeciwko syfowi który oblega jego kraj i islamem, który zaczyna się tam panoszyć. Widzę, że kobietki lubią być bite, gwałcone i nosić długie czarne sukieneczki od stópek po główeczkę skoro tak bardzo im się podoba te całe muzułmańskie multi-kulti. :) Do Azjatów z dalekiego wschodu(którzy potrafią być znakomitymi pracownikami), ukraińców i zachodnich nic nie mam, lubię ich, ale syfu z nigerii, pakistanu i iranu itp.(j***ni fanatycy i pasożyty) mi nie sprowadzajcie do Polski. Życzę każdemu komuniście milusiej śmierci oraz czarnego ku*asa w oczko.

ticorr

2012-01-07, 02:17
TrineLise napisał/a:

Nie wiem co autor tego ,,zartu'' ma w glowie.. Tam zgineli ludzie w twoim wieku, nawet mlodsi! I nie zasluzyli na smierc! Tam zgineli moi przyjaciele.. Nie zyczyla bym nikomu takiej tragedii, a napewno nie nasmiewala bym sie z TWOJEJ tragedii. Nie masz serca czlowieku. Zgineli tam ludzie, ktorzy walczyli o to, by na swiecie nie bylo rasizmu, dazyli do tego by nie traktowano ludzi innych ras jak ludzi gorszych. Rozumiem to, ze Breivik chcial by Norwegia byla dla Norwegow, tak samo jak Polska jest dla Polakow, tylko nie rozumiem jednego.. Czemu zabil swoich?


pofatyguj się przeczytać Deklarację Niepodległości Europy jego autorstwa, to może zrozumiesz, że chodzi o problem islamizacji Europy i marksizmu kulturowego, a nie jakieś bzdety "Norwegia dla Norwegów"... i skąd wiesz co kto na co tam zasługiwał? bawisz się w Breivika? i od kiedy wiek zwalnia kogokolwiek od odpowiedzialności?

Nimr0d

2012-01-07, 10:41
Przez setki lat w obronie granic i czystości krwi w wielu krajach ginęły miliony mężczyzn, kobiet, dzieci ale pedalstwo pokroju tych co uczestniczyli w kolorowej niepodległej na to nie zwracają uwagi, te tępe ch*je i c**y nie rozumieją że za 100 lat ich wnuczki mogły by chodzić ze szmatami na twarzy a w wieku kilkunastu lat były jednymi z kilku żon jakiegoś zarośniętego psychopaty. Tam kobieta zamknięta w kuchni to nie żart a napie**alanie ich to żaden wstyd.

Tak TrineLise pisze o kobietach żeby dotarło do twojej główki że tu nie chodzi o kilku dziesięciu zabitych osobach tylko o przyszłości całego państwa.


kamilp7

2012-01-14, 01:58
smiejecie sie z tego wszystkiego... a tak sie klada ze ja stracilem tam dwuch kumpli... tez bym tam byl gdybym nie pojechal na wakacje do polski... nie macie pojecia jak to jest odebrac telefon i uslyszec ze 2 najleprzych kumpli nie zyje a jeden jest ciezko ranny ;(