18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katastrofa Su 27 w Radomiu.

JarekBestia • 2013-01-24, 21:45
Wypadek białoruskiego odrzutowca i reakcja ludzi. Można reagowac bez: kuuuuwaa, bez o ja pierdooooole.



możliwe , ze proboszcz ze swoja kobitą i dzieckiem to nagrywał.

androgenius

2013-01-25, 12:54
narvik napisał/a:

Większość z Was to głupie, tępe, nieczułe ch*je.Do widzenia.



Wypraszam sobie. Oscyluję głównie w okolicach intelektualnej stratosfery, mam jeszcze kilka ostrych krawędzi na siekaczach i lewym paznokciu i nie jestem nieczuły bo jak się kilka razy stukam w główkę u siusiaka to pęcznieje. Dzień dobry.

mungo

2013-01-25, 13:45
3 godziny do radomia jechalem, 2 godziny stalem w kolejce, zostało mi 10 metrów do kasy i do wejścia i wlasnie to gówno się rozbiło... tak właśnie pozwiedzalem sobie airshow

melemele89

2013-01-25, 17:47
maszyna gwizda a z kamerzysty p*zda

Ronoaro

2013-01-25, 18:10
androgenius napisał/a:



Wypraszam sobie. Oscyluję głównie w okolicach intelektualnej stratosfery, mam jeszcze kilka ostrych krawędzi na siekaczach i lewym paznokciu i nie jestem nieczuły bo jak się kilka razy stukam w główkę u siusiaka to pęcznieje. Dzień dobry.



To niech ktoś ci w twojej stratosferze powie, jak poprawnie stawiać przecinki, bo teraz przypomina to bełkot.

androgenius

2013-01-25, 19:19
Nie wiem co ci nie pasi australopiteku j***ny. Zapewne chciałbyś wcisnąć przecinek przed "bo" lub też zastąpić nim drugie "i" jednak zapewniam cię, że nie ma takiej konieczności. Zdanie skonstruowane zostało prawidłowo. Teraz idź obciągnąć homarowi.

dback

2013-01-25, 19:27
Radom.
Czarna skrzynka wykaże jakiej ważnej części zabrakło w samolocie.

Ronoaro

2013-01-25, 19:37
androgenius napisał/a:

Nie wiem co ci nie pasi australopiteku j***ny. Zapewne chciałbyś wcisnąć przecinek przed "bo" lub też zastąpić nim drugie "i" jednak zapewniam cię, że nie ma takiej konieczności. Zdanie skonstruowane zostało prawidłowo. Teraz idź obciągnąć homarowi.



Przed "bo" powinieneś postawić przecinek, jeśli tego nie zrobiłeś popełniłeś błąd interpunkcyjny, jeśli bierzesz na siebie ciężar wytykani ludziom (teraz dobrze? ;-) ) błędy, musisz być przygotowany, że ciebie też to może spotkać. Nie jesteś alfą i omegą.

androgenius

2013-01-25, 20:22
Możliwe, wydaje mi się jednak, że przecinek nie jest tam konieczny. ch*j tam aj tam.


Ronoaro napisał/a:



ciężar wytykani ludziom



"A" zjadłeś :smiechzula: