18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katastrofa budowlana pod Frankfurtem

Dzyzys • 2013-12-11, 13:54
Katastrofa budowlana pod Frankfurtem.Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Bad Homburg niedaleko Frankfurtu nad Menem w Niemczech. Dźwig budowlany przewrócił się tam na supermarket Aldi. Jest wielu rannych i najprawdopodobniej są też ofiary.
Budynek zawalił się częściowo. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.
Jak podaje "Frankfurter Rundschau", co najmniej jedna osoba nie żyje. Rannych przetransportowano już śmigłowcem do szpitala.




xenofantor

2013-12-12, 09:03
czy zginął jakiś Polak? jeśli nie to nic sie nie stało Szkop to nie człowiek

jaguar714

2013-12-12, 09:54
pewnie 30 Polaków rannych.

dz...........66

2013-12-12, 10:21
rysiek0 napisał/a:

Nie wiem jak w waszych miastach (moje Zabrze), ale u mnie wybudowali tego szajsu aż 3 i w każdym świecą pustki, no naprawdę. Raz tam poszedłem, chyba trzy miesiące po otwarciu, to k***a się zdziwiłem że tak pusto i poszedłem na kasę zapytać czy aby na pewno jest otwarte, babka wybuchła śmiechem i powiedziała że tak... A byłem tam ja i jeden inny człowieczek. No k***a, takiej porażki marketingowej to ja dawno nie widziałem....




A myślałem, że tylko u mnie ten sklep stoi pusty jak poj***ny. Wybudowali w Krakowie aldi, czasami tam bywam bo nie daleko, a szproty mają dobre. 10 ludzi to istne maximum jakie widziałem w tym sklepie. Dodatkowo mają świetną lokalizacje bo tuż obok kerfura :idzwch*j: . Jedyne co mnie dziwi, że mimo iż sklep pusty zawsze to dalej im się opłaca go prowadzić.

BVLBI

2013-12-12, 10:25
Czekałem na informacje, że nie żyje 2000 tworów (nie ludzi) islamskiego wyznania...

drjointbdg

2013-12-12, 10:28
zerwikaptur napisał/a:

w uk też sa te badziewne sklepy z tym że sami ciapaci murzyni i inne patologie robią zakupy a co do sklepu ze zdjęcia to obawiam sie że niemiec tasm nie wchodzi i jak sa ofiary to innej narodowości


Oszalales? W UK Aldi jest spoko, wszystko w nim znajdziesz i dobrej jakosci. I masz zle info albo mieszkasz w jakims ciapakowie bo u mnie sami biali chodza, najczesciej bogate zyduchy z okolicy

BryanK

2013-12-12, 11:05
nie rozumiem czemu w tytule jest użyte słowo "katastrofa"? Przecież to niemcy!

Breex

2013-12-12, 12:48
I dobrze k***a, w moim mieście wycięto pół parku, aby postawić ten pie**olony market. Najlepsze jest to, że 3 minuty dalej spacerkiem jest centrum handlowe

we...........88

2013-12-12, 14:52
BongMan napisał/a:

Szwaby zginęły?
Obrazek



i gdzie robote teraz znajdziesz?

schweinsteiger

2013-12-12, 15:05
Podobno jakiś polaczek próbował zaj***ć jakieś metalowe części z tego dźwigu tuż przed katastrofą.

krzysiu818

2013-12-12, 15:24
pojedźcie do Niemiec, dowiecie co to znaczy kultura osobista. Szkoda ludzi jak każdych innych.
A, i II WŚ skończyła się 68 lat temu. Czemu nie jesteście tacy 'anty' dla Rosji?

florianno

2013-12-12, 15:25
tam sami polacy zapewne pracowali więc niewiem czy tak szwaby

de_ent

2013-12-12, 18:26
zdradzeni o świcie... kto ma krew na rekach?

Catacombe

2013-12-12, 19:18
krzysiu818 napisał/a:

pojedźcie do Niemiec, dowiecie co to znaczy kultura osobista. Szkoda ludzi jak każdych innych.
A, i II WŚ skończyła się 68 lat temu. Czemu nie jesteście tacy 'anty' dla Rosji?



Pseudopatroci z sadistica mylą patriotyzm z ksenofobią, myślą że jak ucieszą sie z wypadku w Niemczach to dziadek im z za grobu piątke przybije

tranzystor

2013-12-14, 16:08
Dzyzys napisał/a:

Katastrofa budowlana pod Frankfurtem.



Na bank nasi rodacy w tym uczestniczyli :mrgreen: