18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katarzyna W. stawiła się w sądzie

potworkowo • 2012-11-22, 13:43
Komentarz zbędny ale nie chcę dostać upomnienia od admina.

Moby_Dick

2012-11-22, 13:47
niczym Joanna d'Arc- tylko nie dziewica i bardziej nawiedzona i poj***na. A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napie**alał o próg..

Pater patriae

2012-11-22, 13:48
Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.

Hybris

2012-11-22, 14:42
Niech ją ten koń zr*cha i zostawi jak ostatnią szmatę.

LilBe

2012-11-22, 15:41
siedzę na koniu

WP...........PR

2012-11-22, 15:48
Pater patriae napisał/a:

Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.



Niestety ale te czasy minęły. Sprawa skończyła by się szybko na paliku albo stryczku. A tak media mają pożywkę i o czym pie**olić przez najbliższy czas.

us...........to

2012-11-22, 15:50
dck napisał/a:

niczym Joanna d'Arc- tylko nie dziewica i bardziej nawiedzona i poj***na. A żeby było śmiesznie właśnie tą sukę złapali 10 km od mojego miasta! żebym wiedział że tam jest! ale miał bym wrzute na sadistica. Otulił bym w kocyk w te zimne dni i napie**alał o próg..



Zesrałbyś się a nie napie**alał o próg. Nie ruszyłbyś nawet dupy z domu, chyba że po to żeby ją obejrzeć -.^

Ork.Fajny

2012-11-22, 15:52
Pater patriae napisał/a:

Powiesić sukę na szubienicy w centrum miasta, niech zabójcy wiedzą, co się stanie, jak ruszą dziecko.


Jak na kogoś kto rzekomo gardzi lewicą i jest związany z prawą stroną narodową dokładnie powinieneś wiedzieć że rodzica nie można karać za to że jest słaby w byciu rodzicem i niestety dziecko zmarło. A czegoś takiego jak morderstwo nie stwierdzono by móc ją o to oskarżać...

Pa...........an

2012-11-22, 15:57
Dobre robisz te grafiki. Zabawne i przy tym niegłupie :ok:

Moby_Dick

2012-11-22, 16:00
myk napisał/a:



Zesrałbyś się a nie napie**alał o próg. Nie ruszyłbyś nawet dupy z domu, chyba że po to żeby ją obejrzeć -.^



Obejrzeć? i tacy właśnie k***a robią z takich co powinni minimum siedzieć w pierdlu jakieś k***a celebrytki i gwiazdy! tacy jak ona są do w pierdlu r*chania a nie k***a oglądania. Prawo beznadziejne mamy ale i ludzi nie lepszych. Dupa po rzekomym wypadku i śmierci dziecka jeżdzi po całym kraju, już nie z jednym się j***ła i jak celebrytka korzysta z życia, bo teraz k***a ma lepsze niż miała przed tym wydarzeniem. siedź i oglądaj k***a FAKTY

Arashel napisał/a:


Jak na kogoś kto rzekomo gardzi lewicą i jest związany z prawą stroną narodową dokładnie powinieneś wiedzieć że rodzica nie można karać za to że jest słaby w byciu rodzicem i niestety dziecko zmarło. A czegoś takiego jak morderstwo nie stwierdzono by móc ją o to oskarżać...



udowodnione jest że dziecko zostało zabite - uduszone czy co tam . Więc to wypadek nie był ! A że Kasia dyma wszystkich jak chce to dalej jest na wolności. Samo dziecko się nie zabiło nie udusiło czy co tam. Ale pewne jest jedno -że to nie od upadku zginęło . A jako mamusia to raczej k***a żałobę ma na wesoło.

Ork.Fajny

2012-11-22, 16:02
Aha. No to zmienia postać rzeczy jeśli zabiła je. Sznurek w takim razie.

ik...........ea

2012-11-22, 16:03
Neverending story ;)

To przejdzie do historii jako jedna z najlepszych manipulacji medialnych w świecie. Nikt tak łatwo nie zmienił antyrządowych nastrojów społecznych na przerażenie, strach i niepokój. Ci co mają dzieci, to wiedzą jak to jest słysząc o porwaniu w niedalekiej okolicy.

us...........to

2012-11-22, 16:06
dck napisał/a:



Obejrzeć? i tacy właśnie k***a robią z takich co powinni minimum siedzieć w pierdlu jakieś k***a celebrytki i gwiazdy! tacy jak ona są do w pierdlu r*chania a nie k***a oglądania. Prawo beznadziejne mamy ale i ludzi nie lepszych. Dupa po rzekomym wypadku i śmierci dziecka jeżdzi po całym kraju, już nie z jednym się j***ła i jak celebrytka korzysta z życia, bo teraz k***a ma lepsze niż miała przed tym wydarzeniem. siedź i oglądaj k***a FAKTY



udowodnione jest że dziecko zostało zabite - uduszone czy co tam . Więc to wypadek nie był ! A że Kasia dyma wszystkich jak chce to dalej jest na wolności. Samo dziecko się nie zabiło nie udusiło czy co tam. Ale pewne jest jedno -że to nie od upadku zginęło . A jako mamusia to raczej k***a żałobę ma na wesoło.




Nie wiem co zostało udowodnione w tej sprawie, ale faktem jest że dupy byś nie ruszył gdybyś wiedział gdzie jest, jestem tego pewien w 100%. Narzekasz na to, że jest celebrytką, a sam się do tego przykładasz przeglądając informacje o takowej, cała ta sprawa została nagłośniona tylko po to, aby odwrócić uwagę od ACTA, bo właśnie w tamtym okresie odbywały się protesty. Takich sytuacji jak ta jest wiele, to nie jest pojedynczy przypadek, jak najbardziej jestem za nabijaniem na pal / łamaniem kołem takich ludzi, ale proszę - nie mów że byś coś jej zrobił, bo oboje doskonale wiemy że zdrowy na psychice człowiek nie poszedłby i nie zaczął "tłuc kimś o próg" bo w telewizji powiedzieli że rok temu zabiła dziecko.

lotnik_1

2012-11-22, 16:10
Teraz jest ruda. Widziałem.

Pierkaczyn

2012-11-22, 16:10
Życzę jej całe życie pod górkę :sraka: