18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KAT - Odi Profanum Vulgus

VVigor • 2010-12-28, 23:50
Ciekawy teledysk KAT'a
Enjoy!


Apollo

2010-12-29, 00:51
Jak k***a można zbezcześcić zacny utwór KATA teledyskiem, rodem z j***nego "Lata Muminków" czy innego ścierwa...? :facepalm:
Dla bluźnierców należy się "Zawieszony sznur"... :wisielec:

meshuggah

2010-12-29, 11:44
Apollo napisał/a:

Jak k***a można zbezcześcić zacny utwór KATA teledyskiem, rodem z j***nego "Lata Muminków" czy innego ścierwa...?
Dla bluźnierców należy się "Zawieszony sznur"...



Co się k***a mało z ludźmi zgadzam, masz k***a całkowitą rację!! I jeszcz gitarzystów leworęcznych zrobili :/ no k***a mać!!

wiewi0r

2011-01-02, 07:03
e, tylko nie pobrudźcie spodni kałem z tego wszystkiego.

hrejarz

2011-01-02, 09:20
@Apollo: a tobie się należy szklanka mleka i śliniak. Nie chcę się wpie**alać w twoją wizję wszechświata ale:
1. Klip jest zabawny i humorystyczny
2. Pasuje jak ulał do teksty
3. W świetnym rytmie i wyważeniu
4. Zrobiony genialnie jak na czasy i warunki, w których powstawał
5. Starszy od Ciebie (skoro Cię tak zaskoczył)
:lubieplacki:

nastarkill

2011-01-02, 09:43
Wlasnie mlotki ogladaliscie caly teledysk ? wiecie jak dawno zostal zrobiony i ile wysilkow musialo ich kosztowac?;] to nie jest wytwor fanow tylko zatwierdzony teledysk przez zespol wiec po co sie plujesz jak gowno wiesz ;]

btw wiecie co oznacza tytul?
odi profanum vulgus -nienawidzę nieoświeconego tłumu

Marian Paździoch

2011-01-02, 12:16
jak można zbezcześcić takie ładne obrazki takim gównem

Nienioni

2011-01-02, 12:35
Hehe kindermetale. Ten klip jest tak stary jak stara jest twojej starej stara ] :->

Earth

2011-01-02, 12:36
@ dwa pierwsze fanboje

Chcecie się podniecać taką "muzyką" to wypie**alajcie na cmentarz i tam sobie zwalcie k***a.

kij666

2011-01-02, 12:45
teledysk starszy od sadola. ;] pełna nazwa odi profanum vulgus et arceo - nienawidze nieoświeconego tłumu i unikam go. proszę nie bluźnić .

Bialy_Mis

2011-01-02, 13:10
hrejarz napisał/a:

@Apollo: a tobie się należy szklanka mleka i śliniak. Nie chcę się wpie**alać w twoją wizję wszechświata ale:
1. Klip jest zabawny i humorystyczny
2. Pasuje jak ulał do teksty
3. W świetnym rytmie i wyważeniu
4. Zrobiony genialnie jak na czasy i warunki, w których powstawał
5. Starszy od Ciebie (skoro Cię tak zaskoczył)
:lubieplacki:



To może do "Purpurowych Godów" zrobimy teledysk z relacje ze Mszy albo innej pielgrzymki ? Będzie śmiesznie i jak się postara ktoś to będzie pasował pod tekst.

kylczyslaw

2011-01-02, 14:04
hrejarz po części ma racje ;) ten klip nie ma być IDEALNYM odzwierciedleniem piosenki tylko ma ja jakoś przedstawić. autor zdecydował się na taką interpretacje i taki klip zamieścił.
swoją drogą piosenka jest bardzo dobra :evil: jak większosć Kata.

EDIT:
w zasadzie bardzo ma racje :P tylko nie chwytam troche ostatniego stwierdzenia. chodzi o to, że ten klip jest starszy od Apolla?

hrejarz

2011-01-02, 17:43
@kylczyslaw: tak jest, może nie najbardziej zrozumiale ale o to chodziło.

@tapsik: Co do "purpurowych godów" - relacja z mszy może nie koniecznie, ale z pielgrzymki... jedno wielkie r*chawisko pod przykrywką religijności i namiotów. Jakby nagrać co tam się dzieje kiedy oficjalne światła gasną...
:banany:

Apollo

2011-01-02, 21:31
@wiewi0r - Tobą mamy sobie spodni nie pobrudzić?
@hrejarz - Różnica między nami polega na tym, że gdy ja słuchałem Kata, Ty jeszcze tego śliniaka potrzebowałeś... Sam Kat nie jest starszy ode mnie a co dopiero ten zj***ny klip...
@nastarkill - Chylę czoło przed twoją wiedzą w temacie...
@Marian Paździoch - z głodu zdechniesz albo sznur na kark, pewnie sama...
@Nienioni - morda w kubeł bastardzie...
@Earth - weźmiemy cię ze sobą i ty nam zwalisz...
:evil:

persman

2011-01-03, 15:46
Apollo napisał/a:

Jak k***a można zbezcześcić zacny utwór KATA teledyskiem, rodem z j***nego "Lata Muminków" czy innego ścierwa...? :facepalm:
Dla bluźnierców należy się "Zawieszony sznur"... :wisielec:



Chciales chyba powiedziec jak w ogole mozna wstawiac takie gowno? Przestan sie ciac i wyjdz z domu.