18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kask na rynek brazylijski

phrontch • 2020-12-25, 13:11
Pozwala niepostrzeżenie wynieść ze sklepu kilka ich ch*jowych browarów typu Harnaś

Halman

2020-12-25, 13:12
no tak, plan zajebisty ale o monitoringu zapomniał

McQurwa

2020-12-25, 13:18
Ciekawy czy mu ten łeb z kaskiem odpie**olili

luxpiotr

2020-12-25, 14:39
Blok ekipa wersja brazylijska

Juzwa

2020-12-25, 15:57
pie**olony biedak. Dla paru piw robi ze siebie szmatę.

nehru

2020-12-25, 22:06
Materiał godny sadistica. Teraz możesz sprawdzić mój profil i płakać, że sam przecież nic nie wrzuciłem

JednorękiBandyta

2020-12-25, 22:50
Halman napisał/a:

no tak, plan zajebisty ale o monitoringu zapomniał



Myślisz że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś albo nie wychodzisz z piwnicy są alkusy j***ne co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyj***ne byleby się dziś naj***ć.. Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo ch*ja mogą im zrobić takie prawo....

PS- Chłop z filmiku jak ma IQ zwierzęcia to wróci i bd powtarzać proceder są 3 opcje - pierwsza najbardziej prawdopodobna po prostu złapie go ochrona wyczekując i wypatrując druga najlepsza porządny wpie**ol od lokalnych obywateli (mąż kasjerki przykładowo) i potępienie na osiedlu zakaz wstępu do sklepu, trzecia bez sensowna zapewne w tym przypadku współpraca z policją i czekanie aż uzbiera mu się odpowiednia kwota by odwiesić inne wyroki. Ale takie formy stosuje się raczej w sklepach z drogim sprzętem domniemywam bo słyszałem o takich przypadkach.

nehru

2020-12-25, 22:54
Myślisz(przecinek analfabeto niedoj***ny) że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś(przecinek analfabeto niedoj***ny) albo nie wychodzisz z piwnicy(przecinek analfabeto niedoj***ny) są alkusy j***ne co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyj***ne byleby się dziś naj***ć..(nie zaczynamy zdania od "bo" analfabeto niedoj***ny" Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo ch*ja mogą im zrobić takie prawo....

JednorękiBandyta

2020-12-25, 23:04
A tak wiem bohater filmu został już prawdopodobnie zlinczowany przecież to Brazylia 2 opcja zawsze dobrze działa :D

nehru napisał/a:

Myślisz(przecinek analfabeto niedoj***ny) że ktoś kradnący 2 browary przejmuje się jakimkolwiek monitoringiem? Albo pochopnie pisałeś(przecinek analfabeto niedoj***ny) albo nie wychodzisz z piwnicy(przecinek analfabeto niedoj***ny) są alkusy j***ne co wbijają i wynoszą po 8 wzwyż browarów na tak zwaną ,,zrywkę'' czy jak to tam się mawia, mają konkretnie wyj***ne byleby się dziś naj***ć..(nie zaczynamy zdania od "bo" analfabeto niedoj***ny" Bo jak nie są inteligencją na poziomie murzyna, chodź zachowują się w podobny sposób robią to tak że, albo ich nie złapią albo ch*ja mogą im zrobić takie prawo....



??????

Masz zjebie na przyszłość ,,,

Rozyk00

2020-12-27, 06:31
nigdy nie zrozumiem po ch*j sie narazac dla jednego dwoch browarow, jak juz krasc to na grubo albo wcale, tak slyszalem