18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karyna z Sebą atakują auto

fantastico • 2017-04-13, 01:49
W zdenerwowaniu na niepozwolenie wyprzedzenia atak Sebastiana na boguducha winnego kierowcę.


TRQPL

2017-04-13, 10:57
Przejedziesz takiego dresa-śmiecia a odpowiesz jak za człowieka.

PS na swojej wiosce w Kutnie pewnie jest wielce poważaną personą.

kezor

2017-04-13, 11:08

takie foto ktoś wrzucił na wykopie, ciekawe na ile prawdziwe, bo ramki ma inne i na filmiku nie ma oznaczeń na klapie, za to koła się prawdopodobnie zgadzają.
nie wiem skąd to zdjęcie zostało wzięte, więc nie odpowiadam za ewentualny photoshop ;)

Kickbokser

2017-04-13, 11:08
TRQPL napisał/a:

Przejedziesz takiego dresa-śmiecia a odpowiesz jak za człowieka.

PS na swojej wiosce w Kutnie pewnie jest wielce poważaną personą.


O wielki pan z cudownej śmierdzącej łodzi :krejzi:

kuba1393

2017-04-13, 11:23
ch*j wi co wczesniej gosc tym malym smietnikiem odj***l..

yebaniec

2017-04-13, 11:33
robson54321 napisał/a:


O wielki pan z cudownej śmierdzącej łodzi :krejzi:



Masz coś do Łodzi pedale??? Bo ja też.

kokos_123

2017-04-13, 11:36
bloodwar napisał/a:

Aż taki głupi nie był, zebrał tablicę po dzwonie żeby nie było dowodów (i tak pewnie pan z kamerką poratował pana w tym maleństwie :)


właśnie głupi i to bardzo, bo jest dowód jak ją kradnie, a za to dostanie pewnie większą karę niż za samo zdarzenie. :shock:

Mr.Diesel

2017-04-13, 11:39
kezor napisał/a:

Obrazek
takie foto ktoś wrzucił na wykopie, ciekawe na ile prawdziwe, bo ramki ma inne i na filmiku nie ma oznaczeń na klapie, za to koła się prawdopodobnie zgadzają.
nie wiem skąd to zdjęcie zostało wzięte, więc nie odpowiadam za ewentualny photoshop ;)



Inna ramka tablicy rejestracyjnej, brak oznaczenia modelu/silnika.

rapidu

2017-04-13, 11:44
po ch*j ta Karyna wyłazi z auta - i jeszcze pet w dłoni - tylko buraki jarają w aucie :amused:

lysout

2017-04-13, 13:06
pkh napisał/a:

Nie wiem jak w twoim aucie, ale w moim da się jechać z otwartymi drzwiami, zakładam więc że i bez nich się da.
Zapewniam się że w takiej sytuacji, jazda bez drzwi nie jest problemem.



To nie GTA, uderzenie w drzwi nie powoduje ich natychmiastowego odpadnięcia, tylko często zostają otwarte pod kątem 90 stopni a nawet 180 stopni - a z takimi drzwiami dość ciężko się jeździ choćby z powodu braku lusterka i warunków atmosferycznych. A najgorzej jak się jeden zawias upie**oli. Uwierz - to dość skutecznie utrudnia pościg ;)

~Velture

2017-04-13, 13:36
pkh napisał/a:

Nie wiem jak w twoim aucie, ale w moim da się jechać z otwartymi drzwiami, zakładam więc że i bez nich się da.
Zapewniam się że w takiej sytuacji, jazda bez drzwi nie jest problemem.


Chodzi mi o wyłamanie a nie wyrwanie. Tak aby nie dalo się ich ponownie zamknąć.
Trudniej jechać mając drzwi latające z boku niżeli całkowicie bez drzwi.

Imperator_Jan

2017-04-13, 13:47
Takie fajne autko kierowane przez takiego podludzia :(

PieronJasnySzlag

2017-04-13, 15:50
Hehehe, zawsze w przy takich filmikach większość postów jest w stylu:
- trzeba by widzieć czym kierowca małego auta zawinił
- na pewno nie dostał za darmo
- ma ktoś całość filmiku?
-pewnie nieźle zalazł mu za skóre

Natomiast tutaj ewidentnie agresor ma strój sportowy więc 100%:
-ścierwo ludzkie
-karyna
patologia
-zabić go
-ścierwo w dresie
-podludż
:-D :-D

Jaki z tego morał? Choćbyś miał dobrą prace, niezły samochód, fajną żone to przenigdy nie zakładaj dresu bo cebulaki odrazu wyzwią Cie od sebixa a żone od karyny. Ubierz polówke, rurki i okulary - wtedy będzie Ci wybaczone :)

Alonso

2017-04-13, 15:54
No i te kolorowe elementy garderoby. Dresy je lubią, bo podświadomie przypominają im ubranie robocze - kamizelki odblaskowe robotników drogowych lub panów wywożących śmieci.
A Karyny mentalnie pozostają w przedszkolu i zakładają różowe bluzeczki i przywieszki do telefonów komórkowych.

kampton

2017-04-13, 16:00
Też nie lubię peugeot ale bez przesady ;)

indrikoterium

2017-04-13, 16:28
dlaczego takich ludzi nie mozna zastrzelic na miejscu i zadzwonic po zaklad pogrzebowy?