18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kartel stosuje drony do sterroryzowania mieszkańców

Macx83wwww • 2023-12-22, 03:01
Sierra de Petatlán, Stan Guerrero, Meksyk

Kartel La Familia Michoacana dronuje domy mieszkańców, którzy odmówili płacenia haraczu


psotny_fiutek

2023-12-22, 07:22
Jeszcze kilka lat temu zabawki. Do tego zostały pierwotnie stworzone, drony typu quadrocopter.

Teraz w 2023r rzadko kto kojarzy drony quadrocopter z zabawkami. Dla mnie to przeklęte maszyny śmierci. (dzięki Sadolu że zryłeś mi banię filmikami z dronowania na ukrainie)

Jednak my ludzie, to jakiś j***ny wirus, broń biologiczna do niszczenia światów...

Wszystko co wymyślimy dla dobra, i tak z czasem zamieniamy na narzędzia wzajemnej anihilacji... smutek.

Coś mnie taka świąteczna melancholia i przemyślenia dopadły.

Wesołych Świąt.

Trolik1

2023-12-22, 10:18
I w pisdu. Wylądował...

Will70

2023-12-22, 10:26
W szkołach powinni uczyć mlodzież operować nimi i składać drony w ramach przysposobienia obronnego. Widać jaki to ma potencjał. Zamiast wywalać miliony USD na samoloty i szkolenia pilotów na godzinę lotu. :mrgreen:

iggiamakim

2023-12-22, 11:00
Trolik1 napisał/a:

I w pisdu. Wylądował...



Wracaj dziecko na wigilię klasową.... W p*zdu... jeśli już!!!!

T0B1

2023-12-22, 11:22
psotny_fiutek napisał/a:

Wszystko co wymyślimy dla dobra, i tak z czasem zamieniamy na narzędzia wzajemnej anihilacji... smutek.


No nie do końca - GPS i internet pierwotnie były tworzone i rozwijane z myślą o zastosowaniach wojskowych. Dopiero po jakimś czasie te technologie trafiły do użytku cywilnego i, co prawda nadal są używane przez wojsko, to nie możemy tu mówić o jakiejś celowości - po prostu tak wygląda dzisiaj cywilizowany świat.

Odnośnie tematu - zawsze mnie zastanawia czemu lokalne społeczności nie zbiorą się w kupę i nie dokonają samosądu na takich gangach :roll: - policja chyba nie miałaby nic przeciwko.

Manolito666

2023-12-22, 11:25
T0B1 napisał/a:

No nie do końca - GPS i internet pierwotnie były tworzone i rozwijane z myślą o zastosowaniach wojskowych. Dopiero po jakimś czasie te technologie trafiły do użytku cywilnego i, co prawda nadal są używane przez wojsko, to nie możemy tu mówić o jakiejś celowości - po prostu tak wygląda dzisiaj cywilizowany świat.
Odnośnie tematu - zawsze mnie zastanawia czemu lokalne społeczności nie zbiorą się w kupę i nie dokonają samosądu na takich gangach - policja chyba nie miałaby nic przeciwko.



Policja, jak to policja. Jest zawsze na usługach silniejszego. W tym wypadku gangów. A udaje że nic nie widzi, żeby wypłaty brać od państwa.

seeed71

2023-12-22, 12:22
Rozumiem że maczetowanie i skalpowanie nie odstrasza już ludzi?

Tymonek

2023-12-25, 23:13
psotny_fiutek napisał/a:

Jeszcze kilka lat temu zabawki. Do tego zostały pierwotnie stworzone, drony typu quadrocopter.
Teraz w 2023r rzadko kto kojarzy drony quadrocopter z zabawkami. Dla mnie to przeklęte maszyny śmierci. (dzięki Sadolu że zryłeś mi banię filmikami z dronowania na ukrainie)
Jednak my ludzie, to jakiś j***ny wirus, broń biologiczna do niszczenia światów...
Wszystko co wymyślimy dla dobra, i tak z czasem zamieniamy na narzędzia wzajemnej anihilacji... smutek.
Coś mnie taka świąteczna melancholia i przemyślenia dopadły.
Wesołych Świąt.



nie mój drogi technologia najpierw pierwsze kroki stawia w armii jak np takie proziczne rzeczy jak internet czy mikrofala a o dronach nie wspominając

Paszczaku

2023-12-26, 08:45
Wrzuć tak sąsiadowi do komina Ahtunga :D