18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karol Strasburger i kawał

yoshi • 2010-05-11, 22:46
Karol Strasburger specjalnie dla internautów opowiada dowcip!



:idzwch*j:

czarnylelo

2010-05-12, 23:21
Każdy zrozumiał (chyba) prze kolorowanie postaci Hamburgera ale fakt faktem Kamyk napisał jedyną sensowną i prawdziwą wypowiedz w tym temacie :)


mcmt

2010-05-13, 00:00
Pierwszy raz od dawna zmusilem sie i przeczytalem wszystkie wypowiedzi w temacie... k***a napinacze neostrady kluca sie juz nawet o zarty :facepalm: ... Sadistic schodzi na psy.

Wracajac do tematu: Nikt juz nie pamieta dowc**ow "dyzurnego satyryka kraju" pana Drozdy... :facepalm2:

dwakilo

2010-05-13, 01:19
EroMedic napisał/a:



Jeśli jesteś idiotą to i tak nie zrozumiesz, ale jeśli (a jest cień szansy) nie to: Zawarłem w swoim poprzednim poście opcję iż mogła być to ironia. Wybacz, ale jestem skłonny uwierzyć że znajdzie się ktoś wystarczająco głupi by napisać "twoje słowa" nie mając na myśli ironizowania.

[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-12, 21:09 ]
i na tym kończymy dyskusje teoretyczne na temat ironii oraz wzajemnej inteligencji piszących



I zgadzam się z Tobą w stu procentach!

zaqwas

2010-05-13, 09:53
drogi Panie Majewski

"specjalnie dla internautów" to trzeba szybkie filmiki i ten skecz można było przedstawić w minute (żaden skecz strasburgera nie trwał dłużej) ale wtedy byłby problem dlaczego reklama własnych audycji zajmuje połowę tego czasu.
internautom podobają się tematy internetowe i proponuje zaprosić do programu hardkora albo troskliwego tatusia.
a tak poza tym to już wiem kto stoi za dobrze zmontowanym materiałem (bez znaków stacji) z wstawionym murzynem
http://www.sadistic.pl/kawal-karola-strasburgera-vt40054.htm
aczkolwiek okazało się że skecz już był wcześniej dostępny
http://www.sadistic.pl/dowcip-karola-strasburgera-vt19113.htm
no ale warto było go przypomnieć

życzę powodzenia na przyszłość
spec od marketingu

EroMedic

2010-05-14, 16:46
dwakilo napisał/a:



I zgadzam się z Tobą w stu procentach!



Na czerwono mi Scarlet popisała, a przecież żadnej spinki nie było tylko uściślanie sensu wypowiedzi... To takie niesprawiedliwe! -.-

Yos_hi

2010-05-14, 22:50
Mam takiego nauczyciela od informatyki... ;d