18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karol opowiada o orzeszkach

Nap_Limak • 2012-07-03, 11:00
Pan Karol opowiada o swoich przygodach z leśnymi zwierzakami.


sanger

2012-07-03, 21:24
Haha chyba pierwszy kawał który mu się udał. Szkoda że opowiedziany nieświadomie :D

mayky

2012-07-03, 21:51
Dwóch facetów jedzie samochodem. Zbliżają się do granicy przez którą chcą przewieść wiewiórkę, a że przewożenie dzikich zwierząt jest nielegalne, zaczynają kombinować jak to zrobić.
Jeden mówi do drugiego:
- Ty stary, może wsadź ją sobie do gaci przecież nikt nie będzie ci tam zaglądał...
No i jak zostało powiedziane, tak też zostało zrobione.
Ale nagle przed samą granicą koleś otwiera okno i wyrzuca wiewiórkę przez nie. Zdezorientowany kumpel na to :
- Stary co ty wyprawiasz? Poj***ło Cię?
- Posłuchaj, wytrzymałem jak zrobiła sobie z mojej dupy dziuple, wytrzymałem jak zaczęła podgryzać moje orzeszki, ale nie wytrzymałem, gdy chciała zanieść orzeszki do dziupli!

mp_toujane

2012-07-03, 22:04
k***a pierwszy raz sie usmialem na karolu... :D

aercezeti

2012-07-03, 23:49
Pewnie trzymał sobie ten dowcip na specjalną okazję, poza tym to na pewno nie była przypadkowa gra słów.
Gdyby się dokładnie przyjrzeć, mowie ciała Karola, mozna dostrzec jego wyuczoną reakcję na opowiedziany żart (no i ten uśmieszek, majstersztyk:D)

oc...........an

2012-07-04, 13:46
Karol powinien częściej opowiadać o swoich doświadczeniach z młodości, a mniej czytać z kartki suchary, które pewnie skrobią dla niego studenci polonistyki...