18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karne pyty

toSUKAbyla • 2011-03-29, 10:19
Rozdawanie karnych pyt za parkowanie na miejscu dla inwalidów


Kokolino

2011-03-29, 17:10
muzyk napisał/a:

zrobicie prawo jazdy [...] ale przykład Kokolino


Prawko na samochód mam od 2000r, na motocykl zrobiłem w 2008, średnio robię 15,000km rocznie. Uwierz mi, chodząc o kulach po wypadku (zespolenie kości udowej) zajebiście się przeciskać między ogrodzeniem i uj***nym samochodem.

donwasyle

2011-03-29, 19:09
j***ny plagiat z karnymi pytami
ku*asy są zajebiste i ku*asy powinno się rozdawać a nie jakieś pyty j***ne

piochux

2011-03-29, 20:06
ku*asy sa zajebiste ale w pytach mi sie podoba ten zajebiscie mocny klej :D

Gienek2

2011-03-30, 08:08
kiedy będzie karny wpie**ol?

Azazel91

2011-03-30, 10:54
@vampirevorador

Niedorozwinięty debilu jak ty prawo jazdy zdałeś, gówno wiesz o ruchu drogowym.
Aktualnie niepełnosprawni nie mają obowiązku oznaczania jakimikolwiek nalepeczkami swojego samochodu. Te białe wózki na niebieskim tle już nie obowiązują lata, teraz parkując należy za szybą umieścić kartę parkingową.

Stoisz na miejscu dla niepełnosprawnych i żonka cieciuje w twojej czterokołowej taczce? To teraz pomyśl sobie że niepełnosprawny np. na wózku nie wysiądzie i nie rozłoży wózka i nie wyjdzie tylko po to by zastukać do szyby bo jakiś ch*j zajął jego miejsce, które należy się niepełnosprawnym jak psu buda a nie zdrowym fizycznie leniom co nie chcą kilka metrów dalej stanąć bo nóżki będą nak***iać jak się 50 metrów przejdę.

Novik

2011-03-30, 12:22
dobre jak gada i podbiega :D ale ta pytka ch*jowa napisali by za co..

vampirevorador

2011-04-01, 19:47
@Azazel91

ty idioto prawka nigdy nie zdasz bo czytać nie potrafisz, po ch*j miałby wysiadać skoro może sobie zaparkować na 9 innych miejscach dla niepełnosprawnych, a jak nie ma innych wolnych albo ciasno się robi to po to ktoś siedzi w aucie żeby przestawić albo pojeździć po okolicy szukając, poza tym wstań kiedyś od komputera i wyjdź zobaczyć jak naprawdę wygląda sytuacja z niepełnosprawnymi w tym kraju, miejsca w ch*j a niepełnosprawnych nie ma.

I nie chodzi o to że nie chce się 50 metrów chodzić tylko o to k***a że 1/3 parkingu jest wolna dla niepełnosprawnych a reszta zaj***na auto na aucie i nie ma gdzie zostawić samochodu żeby coś załatwić, bo idioci sprzedają te uprawnienia kompletnie sprawnym osobom i potem trzeba dla nich zwiększać ilość miejsc bo ze statystyk wychodzi że co 3cia osoba w pl jest inwalidą

patyk161

2011-04-01, 19:50
chętnie włączę się do akcji w szczecinie:)

Vashu

2011-04-02, 22:25
vampirevorador napisał/a:

@Azazel91

ty idioto prawka nigdy nie zdasz bo czytać nie potrafisz, po ch*j miałby wysiadać skoro może sobie zaparkować na 9 innych miejscach dla niepełnosprawnych, a jak nie ma innych wolnych albo ciasno się robi to po to ktoś siedzi w aucie żeby przestawić albo pojeździć po okolicy szukając, poza tym wstań kiedyś od komputera i wyjdź zobaczyć jak naprawdę wygląda sytuacja z niepełnosprawnymi w tym kraju, miejsca w ch*j a niepełnosprawnych nie ma.

I nie chodzi o to że nie chce się 50 metrów chodzić tylko o to k***a że 1/3 parkingu jest wolna dla niepełnosprawnych a reszta zaj***na auto na aucie i nie ma gdzie zostawić samochodu żeby coś załatwić, bo idioci sprzedają te uprawnienia kompletnie sprawnym osobom i potem trzeba dla nich zwiększać ilość miejsc bo ze statystyk wychodzi że co 3cia osoba w pl jest inwalidą





Primo, nie wiem dokładnie w jakim mieście czy miejscu znajdziesz 9 innych miejsc parkingowych, pod urzędami czy pocztą nawet w dużych miastach są przeważnie 2-3 miejsca, 10-ciu jeszcze nie widziałem.

Secundo, te miejsce są wolne (nie 10, tylko te 2-3) żeby niezależnie od warunków, osoba niepełnosprawna zawsze miała to miejsce wolne - dlatego tam nic nie stoi. Jakby robili te miejsca tak żeby zawsze były zajęte, to jaki jest ich sens? One mają byc wolne.

Piszesz że 1/3 parkingu jest wolna dla niepełnosprawnych. Nie spotkałem się nigdy z parkingiem na którym co trzecie miejsce byłoby dla osoby niepełnosprawnej i myślę że jest rzadkie zjawisko.

Co trzeci polak ma papiery na inwalidztwo? Ochłoń i przemyśl co napisałeś, bo to czyste brednie. "ze statystyk wynika" - te statystyki to masz chyba z faktu. Pomyśl o 30 osobach które najlepiej znasz i zastanów się ilu jest inwalidami. Jak masz 2, to już sporo.

A skoro wk***ia cię to (tak piszesz) że jedni idioci dają uprawnienia drugim idiotom żeby ci mogli stawac na miejscu na inwalidów, które niektórym jest rzeczywiście potrzebne, to po co ty się tam jeszcze wpieprzasz?

Offtop na koniec - jakby co drugi polak który musi ruszyc dupe dalej niż 100 metrów nie potrzebował do tego samochodu to nie mielibyśmy takich problemów.

Azazel91

2011-04-12, 12:06
vampirevorador napisał/a:

@Azazel91

ty idioto prawka nigdy nie zdasz bo czytać nie potrafisz, po ch*j miałby wysiadać skoro może sobie zaparkować na 9 innych miejscach dla niepełnosprawnych, a jak nie ma innych wolnych albo ciasno się robi to po to ktoś siedzi w aucie żeby przestawić albo pojeździć po okolicy szukając, poza tym wstań kiedyś od komputera i wyjdź zobaczyć jak naprawdę wygląda sytuacja z niepełnosprawnymi w tym kraju, miejsca w ch*j a niepełnosprawnych nie ma.

I nie chodzi o to że nie chce się 50 metrów chodzić tylko o to k***a że 1/3 parkingu jest wolna dla niepełnosprawnych a reszta zaj***na auto na aucie i nie ma gdzie zostawić samochodu żeby coś załatwić, bo idioci sprzedają te uprawnienia kompletnie sprawnym osobom i potem trzeba dla nich zwiększać ilość miejsc bo ze statystyk wychodzi że co 3cia osoba w pl jest inwalidą



Vashu już Ci odpowiedział, ja od siebie dodam tylko że mam prawo jazdy, samochód, i jestem osobą niepełnosprawną.