18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie węża

BIORESWOJE • 2013-06-27, 20:59
Film mój więc nie było ;) wąż kumpla natomiast
przy koncowce macie zwolnione tempo ale polecam całość, calej myszy nie wpie**ala telefon mi padł, no cóż. Następnym razem obiecuje całość :)



i dwie foty od kumpla jeszcze

kulpiotr

2013-06-27, 21:02
Naprawdę nie rozumiem po co takie gówno w domu trzymać. Ni to pogłaskać ni to się pobawić. Trzeba być sadystą albo idiotą.

BIORESWOJE

2013-06-27, 21:04
Myślę że to można porównać do hobby, to jest dusiciel wiec na rece wezmiesz i do sklepu z nim wyjdziesz:D beka z gapiów przednia...

Deeveel

2013-06-27, 21:14
Gdzie jest moja siekiera?

FrasQs

2013-06-27, 21:20
k***a,w kartonie go trzyma? :facepalm:

BIORESWOJE

2013-06-27, 21:22
FrasQs napisał/a:

k***a,w kartonie go trzyma? :facepalm:


k***a dobija mnie tepota innych, widzisz w tytule KARMIENIE? To morda i do spania

wajnona

2013-06-27, 21:33
W dziale hard nie jest w stanie obrzydzić mi życia żadne zdjęcie powykręcanych flaków, rozpłaszczonych na chodnikach mózgów czy pokrojonych w plastry ludzkich ciał... ale na widok tego mnie trzęsie! :P

Ba...........co

2013-06-27, 21:49
Właśnie to jest kwintesencja terrarystycznego buractwa. Za takie traktowanie Regiusa powinni wam go odebrać. TO NIE ZABAWKA. Karmienie na biurku? Wycieczka do sklepu z wężem na ramieniu? Zapewne, jak przestanie jeść ze stresu, lub gdy mu się znudzi, odda go lub pozwoli zdechnąć. Bo Terrarystyka nie jest dla dzieci, biorąc pod opiekę gada, łączysz się z nim na całe jego życie, a Pytony mogą dożyć nawet 20 lat!!! Szkoda gada na takich jełopów.

BIORESWOJE

2013-06-27, 21:56
co ty za jakies bajki opowiadasz o znudzeniu zwierzeciem, czy zaniedbaniu. Dzieci tak? szkoda ze jestesmy od cb starsi o bite 5 lat i przez te 5 j***nych lat pracowalem przy hodowli gadow wiec laska nie mowic mi co jest dobra dla niego a co nie. pozdrawiam

Pszszemek

2013-06-27, 21:58
Jaki sk***iel zadowolony na ostatniej fotce :D

Ba...........co

2013-06-27, 22:05
BIORESWOJE napisał/a:

co ty za jakies bajki opowiadasz o znudzeniu zwierzeciem, czy zaniedbaniu. Dzieci tak? szkoda ze jestesmy od cb starsi o bite 5 lat i przez te 5 j***nych lat pracowalem przy hodowli gadow wiec laska nie mowic mi co jest dobra dla niego a co nie. pozdrawiam


Pracowałeś przy hodowli?? Chyba k***a świerszczy. Człowieku nie pie**ol mi tu o wieku i doświadczeniu bo nie wmówisz mi, że wyjmowanie węża po polowaniu, przed skonsumowaniem, na biurko w celu zrobienia słitfoci jest k***a dojrzałe. Gdybyś był terrarystą naprawdę to byś się tym nie jarał. W dupie byłeś ch*ja ssałeś.

takija

2013-06-27, 22:25
Basco napisał/a:


W dupie byłeś ch*ja ssałeś.



Moja wyobraźnia tego nie ogarnia. Gratuluje Ci.

jak mi rodzice pozwolą to sobie takiego kupie!

BIORESWOJE

2013-06-27, 22:26
Napisalem gdzieś ze to z biurkiem było dojrzałe? podkresli k***a, powieksz pokoloruj zesraj sie jeszcze, bo ni ch*ja nie widze takiej wypowiedzi z mojej strony. to z biurkiem byl przypadek mysz wyskoczyla z pudla a waz w tym czasie lezal na stole... problem? bol dupy cie zaraz zje chyba i nie jaram sie;)

i k***a on wyj***l w ta mysz jak z procy to co mielismy mu ja wyrwac? pojeb debil idiota by sie nie odwazyl nawet i skoncz juz k***a tez pie**olic 3x3


zapomnialem dodac ze zdjecie pochodzi z innego okresu niz owe karmienie :homer:

Ba...........co

2013-06-27, 22:33
BIORESWOJE napisał/a:

Napisalem gdzieś ze to z biurkiem było dojrzałe? podkresli k***a, powieksz pokoloruj zesraj sie jeszcze, bo ni ch*ja nie widze takiej wypowiedzi z mojej strony. to z biurkiem byl przypadek mysz wyskoczyla z pudla a waz w tym czasie lezal na stole... problem? bol dupy cie zaraz zje chyba i nie jaram sie;)

i k***a on wyj***l w ta mysz jak z procy to co mielismy mu ja wyrwac? pojeb debil idiota by sie nie odwazyl nawet i skoncz juz k***a tez pie**olic 3x3


zapomnialem dodac ze zdjecie pochodzi z innego okresu niz owe karmienie :homer:


Nie pogrążaj się już...

BIORESWOJE

2013-06-27, 22:41
i co napiszesz po moim wytlumaczeniu, ze mam sie nie pograzac? wsadz sobie teraz browara z awka w dupe asertywna c**o