18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karmienie papugi

CrazyEdek • 2022-07-28, 07:08
Synu, potrzymaj kubeczek.


CrookerS

2022-07-28, 07:42
Pewnie j***lo kaszojadowi owsianka z ryjca dlatego papug sie poj***l i dziabnał :krejzi:

Kałdi

2022-07-28, 08:15
CrookerS napisał/a:

Pewnie j***lo kaszojadowi owsianka z ryjca dlatego papug sie poj***l i dziabnał



Twój stary też tak nienawidzi/ł dzieci? Bardzo mi przykro, że karmił Cię ch*jem.

Sztruks

2022-07-28, 10:13
Dobrze kaszojadowi! Pewnie mu z ryja „j***ło owsianką” biedna papużka pewnie wystraszona po tych piskach

Juzwa

2022-07-28, 10:19
Papuga do mikrofali na 3 zdrowaśki.

dżonyłojlker

2022-07-28, 10:24
Juzwa napisał/a:

Papuga do mikrofali na 3 zdrowaśki.



Gówniak na zakrystię na 2 baty.

Yolanda

2022-07-28, 15:39
I czemu drze tego dzioba.

heartagram

2022-07-28, 22:41
wyj***lbym mu kopa na morde za to



a papuga spoko zią

CrookerS

2022-07-29, 08:42
Kałdi napisał/a:

Twój stary też tak nienawidzi/ł dzieci? Bardzo mi przykro, że karmił Cię ch*jem.



Nie karmil ch*jem, stary wolil walic wode, na koncu troche zmadrzal ale za duzo nie zmienilo to.

Ale widze po twoim komentarzu ze lizanie p*zdy swojej matce ktora wyglada jak big bag ziemniakow, i przez to podduszanie Ciebie odisnelo pietno na Twoim zachowaniu oprocz permanentnego sladu drachy ma ryju :ciasteczkowy:

*na Twoim ryju

Kałdi

2022-07-29, 09:30
CrookerS napisał/a:

Nie karmil ch*jem, stary wolil walic wode, na koncu troche zmadrzal ale za duzo nie zmienilo to.
Ale widze po twoim komentarzu ze lizanie p*zdy swojej matce ktora wyglada jak big bag ziemniakow, i przez to podduszanie Ciebie odisnelo pietno na Twoim zachowaniu oprocz permanentnego sladu drachy ma ryju
*na Twoim ryju



Nie stety pomyliłeś się. Moją mamę parę lat temu zabrał rak trzustki. Wiem ile miłości mi dała, a teraz ja przekazuję ją moim dzieciom. Dlatego nie rozumiem tej dzikiej radości gdy dziecku dzieje się krzywda

CrookerS

2022-07-29, 11:12
Kałdi napisał/a:

Nie stety pomyliłeś się. Moją mamę parę lat temu zabrał rak trzustki. Wiem ile miłości mi dała, a teraz ja przekazuję ją moim dzieciom. Dlatego nie rozumiem tej dzikiej radości gdy dziecku dzieje się krzywda



Niektorzy maja inne poczucie humoru. Dzieciak caly, oko nie wydlubane, o sciane nikt nim nie jebnal to wszystko wporzadku. :ok:
To sadol nie kwejk. Jak za mocne to musisz zmienic portal :ciasteczkowy:

A mojego starego zabrala laweta z awaryjnego, jak gasil pozar ktory wybuchl na pace busa.

A kto umarl ten nie zyje hej :ok:

P.s. tez mam dziecko, i nie popelniam tych bledow co stary + uswiadamiam ja delikatnie ze swiat z "elementarza" nie istnieje.

Nie, nie pokazuje jej sadola. :ok: