18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karma to suka

~_Yarko_ • 2024-04-01, 13:26
Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.


Wściekła zamachnęła się na filmującego, straciła równowagę i złamała rękę.

donkapusta

2024-04-01, 13:53
I jeszcze jakaś 3,14zda podleciała jej pomóc. Miałem nadzieję, że przyjebie jej w tłusty łeb maczetą, albo chociaż ją (maczetę) zabierze.

Veni_Vidi

2024-04-01, 14:04
Ty gnoju! Kalekę kopiesz, inwalidę?! Jezu! O Jezu! Zabił mnie! Marian! Józek!

Janko

2024-04-01, 14:39
j***na suka niech cierpi do zimy, to może zmądrzeje

smc

2024-04-01, 15:33
U nas dostałby zarzut czynnej napaści.

quark

2024-04-01, 16:21
"Najlpesze" jest to, że ta locha przez cały czas "leczenia" będzie lamentować, że to nie jej wina tylko całego miasteczka....

majeńka

2024-04-01, 16:27
_Yarko_ napisał/a:

Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.

Jeśli to prawda a nie tylko twój wymysł, kobita zasługuje na duże piwo za inicjatywę. Dumnie nazwani "dostawcy Internetu" to banda debili zatrudniająca jeszcze głupszych "fachowców" (choć niektórzy z nich własną inteligencję mają, muszą stosować się do zasad firmy). Popędzanie ich za pomocą odpowiedniego narzędzia zasługuje na pochwałę.

Oczywiście wykonanie to tragedia, ale z drugiej strony ta pani zapewniła nam materiał na Sadola...

duszekklebuszek

2024-04-01, 17:04
I dobrze tak grubej k***ie ale miałem nadzieję, że sobie łeb urwie :mrgreen: :mrgreen:

psotny_fiutek

2024-04-01, 17:06
_Yarko_ napisał/a:

Agresorka skarżąca się na słaby sygnał kablówki/internetu postanowiła za pomocą maczety przyśpieszyć pracę usuwającego usterkę.



Bóg mi świadkiem, jak by mnie tak chciała uderzyć MACZETĄ to po tym jak by się przewróciła zaj***ł bym jej kopa z całej siły w mordę !!!

Zęby i szczęka strzeliły by jak zapałki!

k***a, babie nigdy jeszcze tak nie zaj***łem ale za próbę zabójstwa maczętą za nic !!! rozj***ł bym ja tam jak faceta !


Ale się wk***iłem !

zxd57

2024-04-01, 17:54
karma wróciła szybciej niż myślałem ;)

RSTB30

2024-04-01, 18:06
pie**olony ulaniec złamał sie pod swoim ciężarem :D

ZiooMall

2024-04-01, 18:34
psotny_fiutek napisał/a:

Bóg mi świadkiem, jak by mnie tak chciała uderzyć MACZETĄ to po tym jak by się przewróciła zaj***ł bym jej kopa z całej siły w mordę !!!
Zęby i szczęka strzeliły by jak zapałki!
k***a, babie nigdy jeszcze tak nie zaj***łem ale za próbę zabójstwa maczętą za nic !!! rozj***ł bym ja tam jak faceta !
Ale się wk***iłem !


Nie pie**ol fiutku bo jesteś na strzała z otwartej i światło ci gaśnie na 3 doby

aligator

2024-04-01, 19:42
Ehh szkoda że nie nabiła się na ten kosik to by była karma dla psów odrazu :mrgreen: