18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karetką na sygnale

Hampelek • 2013-11-29, 19:11
Ciekawy odcinek prezentujący przejazd karetki z Ostrowa na miejsce wybuchu w Jankowie Przygodzkim.


wikcio

2013-11-30, 12:30
@Colicab Ten policjant to Rysiek z klanu z młodu?

rawsa2

2013-11-30, 13:03
@OjciecSyna gratuluje logiki. Rozumie ze strażacy i ratownicy medyczni zamiast wykonywać swoje obowiązki mają zabezpieczać teren (ewakuacja pobliskich domów i zabezpieczenie terenu żeby nikt postronny nie zbliżał się do miejsca zagrożenia).
Mam nadzieje ze jak Twoja chata będzie się palić to strażacy najpierw załatwią obowiązki policji a później ugasza zgliszcza Twojego domu.

heroes89

2013-11-30, 14:06
zaqaz napisał/a:

napisał/a:

Hmm, strażak zapierdziela, ratownik biegiem, a policja spacerkiem, przypadek, czy opinie nie biora się z nikąd?



Colicab napisał/a:

napisał/a:

A co mieli robić Twoim zdaniem? Opinia z pięciu sekund pracy. Hejtujesz jak pie**olony gimbus, a na moje pytanie nawet nie znajdziesz odpowiedzi.




Colicab napisał/a:

Hejtujesz jak pie**olony gimbus


Sam jesteś gimbus, bo na każde pytanie jest odpowiedź

Otóż rozpatrzmy tu dwa przypadki Zachód oraz Polskę. "Co mieli robić??"
1.Zachód
Wszyscy zapie**alają jednakowo, gdyż każdy każdemu może się przydać. Z tego co mi wiadomo każdy z nich przeszedł specjalistyczne szkolenia do pomocy osobie potrzebującej.
2. Polska (Mój piękny kraj)
-Strażak biegnie bo widzi pożar,więc trzeba ratować co popadnie
-Ratownik biegnie by pomoc komuś poszkodowanemu, wolniej niż strażak bo ma ciężka torbę medyczna( która dźwiga w jednej ręce)
-Policja nie biegnie bo nie ma żadnych zamieszek, no i mandatu zbytnio nie ma na chwile obecna komu wypisać.

maxikingwhite

2013-11-30, 15:19
Kocham w mojej robocie jazdę na iłoł iłoł :D