18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karciarz

~Beniu_Beniu • 2012-03-22, 21:11
takie tam ,łatwe triki

eteryk

2012-03-23, 16:11
gordon_gekko napisał/a:



Dysgrafia to niezdolność pisania to po pierwsze po drugie to sie nazywa dysortografia lub w innych kręgach kretynów zwanych psychologami dysleksja. Ogólnie nazywa się to lenistwo debili co nie chcieli się przyłożyć do nauczenia się poprawnego pisania wyrazów i chodzący po lekarzach, żeby dostać j***ne zaświadczenie odnośnie błędnego pisania wyrazów prostych jak drut na poczet matury. Nooo ale popie**oleni psychologowie wyszli na przeciw i stwierdzili taką ułomność dla debili. Połamali by na was wieszak matka z ojcem pisali byście gimbusy j***ne dyktanda w domu wieczorem i od razu zniknął by problem ortografii.



Najbardziej mnie rozpie**ala taka hipokryzja. Gówno prawda to co piszesz. Przyganiał kocioł garnkowi. "Zniknąłby" w tym znaczeniu pisze się razem, jest to jedyna poprawna forma. "Naprzeciw" również pisze się razem. Widzę, że niewiele ci brakuje do tego grona... a nie będę ciebie cytował, bo nie mam zamiaru nikogo obrażać. Także doucz się kolego, a potem dopiero poprawiaj innych.

kietong

2012-03-23, 17:02
Nic nie zrobił, karty są jak były, chyba mu nie wyszło

Kondra

2012-03-23, 17:58
Chciałbym tak umieć, ale nie chce mi się uczyć.

1408

2012-03-23, 23:50
eteryk napisał/a:



Najbardziej mnie rozpie**ala taka hipokryzja. Gówno prawda to co piszesz. Przyganiał kocioł garnkowi. "Zniknąłby" w tym znaczeniu pisze się razem, jest to jedyna poprawna forma. "Naprzeciw" również pisze się razem. Widzę, że niewiele ci brakuje do tego grona... a nie będę ciebie cytował, bo nie mam zamiaru nikogo obrażać. Także doucz się kolego, a potem dopiero poprawiaj innych.



To nie zmienia faktu, że większość przeglądarek w dzisiejszych czasach ma wbudowane słowniki, więc to i tak jest lenistwo ze strony dysortokartografika / dyslektyka, że nie chce im się uruchomić takiego słownika w przeglądarce i z łaski swojej poprawić kilka napisanych błędów, chociażby, w treści posta.

al...........10

2012-03-24, 01:22

Po obejrzeniu tego filmiku triki z kartami nie robią na mnie większego wrażenia ;-)

Go...........ay

2012-03-24, 15:02
eteryk napisał/a:



Najbardziej mnie rozpie**ala taka hipokryzja. Gówno prawda to co piszesz. Przyganiał kocioł garnkowi. "Zniknąłby" w tym znaczeniu pisze się razem, jest to jedyna poprawna forma. "Naprzeciw" również pisze się razem. Widzę, że niewiele ci brakuje do tego grona... a nie będę ciebie cytował, bo nie mam zamiaru nikogo obrażać. Także doucz się kolego, a potem dopiero poprawiaj innych.



a sobie cytuj jak uważasz :) mam na to wyj***ne :D razi mnie że w prostych zdaniach dokonuje się tylu błędów :) czyżbyś był jednym z debili dyslektyków ( mam wyj***ne że powiesisz na mnie psy ) :) i odpie**ol się ze stwierdzeniem że zdania nie zaczyna się od litery "A".

eteryk

2012-03-26, 17:52
Widzę typie, że nadal nic nie czaisz. Nie, nie jestem debilem dyslektykiem. Za to ty sam napie**alasz błędami. Widzę mistrzem interpunkcji również nie jesteś. Wiesz, że to też jest jeden z objawów bezmózgowia dyslektycznego?? Teraz czaisz? Mnie tez to razi, ale jeszcze bardziej mnie śmieszy, kiedy ktoś poprawia innych, a sam jebie błędami. End of story.