18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karate Tsunami

donmarcinosss • 2010-08-21, 19:01
Karate do Tsunami styl walki stworzony przez człowieka-legendę Ryszarda Murata w 1979. Początkowo mylony z mongolską odmianą tańca ludowego. Styl ten miał na celu wykorzystywanie najnowszych osiągnięć techniki, ale obecnie zatrzymał się na na poziomie sierpa i łopaty. Podczas treningu ataki przeprowadza się głównie w powietrzu, w obawie przed oddawaniem ciosów.

Walka z użyciem KRZESŁA:






Tu warto wyłączyć dźwięk:


Tu walka z powietrzem w systemie wygrany-przegrany:



:samoboj:

serdel1

2010-08-25, 09:34
@up
Jedyny kontakt z karate tsunami to jakas ksiazeczka o kata, ktora dorwalem z 15 lat temu ;)
Moje "oburzenie" nie jest zwiazane z Muratem, bo "miszczowie" potrafia byc rozni. (Kiedys byl bodajze tez jakis konflikt z Andrzejem Drewniakiem). Ale to w zaden sposob nei usprawiedliwia prob wysmiewania cwiczacych style prowadzone przez tych panow. Zreszta prob opartych na filmikach z wpadkami, jakie mozna znalezc w kazdym stylu.

helloeryd

2010-08-25, 10:36
" Jezus Maria Paralita" xD

rosier

2010-08-25, 10:38
mają zmyślonych ....przyjaciół to raczej nie.... ale z tym sie idzie do psychologa.

4ndr3

2010-08-25, 12:16
Jak "Wściekłe Pięści Węża" :D

PolishboyPN

2010-08-25, 13:07
no ja pie**ole dawaj na ring

Geradus

2010-08-25, 15:05
Co to jest propagandowa neutralizacja z filmiku , który podesłał iceberg.

jerzyk

2010-08-25, 16:50
serdel1 napisał/a:

Jakim trzeba byc zakompleksionym debilem, zeby dyskredytowac sztuke walki ktorej sie samemu nie cwiczy? Dodatkowo tak tendencyjnie montujac filmiki?
To samo moznaby sporzadzic dla Aikido, Kyokushinkai, Shotokan, JJ, Capoeiry i wielu innych. Nie mowiac o przeroznych stylach Kung Fu.
Dlatego te style walki nosza nazwe Sztuk Walki bowiem zawieraja kupe filozofii i innych pie**ol. Skoro mi sie to nie podoba to zamiast wyginac sie w stylu malpy ucze sie napie**alac bazujac na 3,4 rodzajach kopniec i uderzeniach piesci.
Ale do glowy nie przychodzi mi wysmiewanie sie z kogos dla kogo SW sa pasja.

Porownywanie jakosci roznych stylow Sztuk Walki jest jak porownywanie dlugosci fiutow. Szczeniackie i nijak sie majace do jakosci chedozenia.



Jakim trzeba byc debilem zeby nie rozrozniac co to sport a sztuka walki :( porownywanie tego do normalnego karate czy kung fu to czysta herezja. Wystarczy popatrzec na kata z kijem bejsbolowym :karate:

:idzwch*j:

PinkRose

2010-08-25, 17:13
jerzyk napisał/a:



porownywanie tego do normalnego karate czy kung fu to czysta herezja. Wystarczy popatrzec na kata z kijem bejsbolowym :karate: :




Tak samo robie z grabiami, gdy mi sie nudzi grabienie skoszonej trawy.

ttt666

2010-08-25, 17:59
ale h*jnia
ostani z tymi tyczkami to przeginka
i jak dra ryje

Matuch90

2010-08-25, 21:07
Dlaczego zawsze największe p*zdy, jak chcą trenować spoty walki, to idą na jakieś karate, które jest porażką. k***a pamiętam mojego znajomego, który wyglądał jak życiowa p*zda i był też życiową p*zdą, a z tego co wiem to dorobił się przedostatniego pasa w jakimś tam stylu karate. Mimo, że k***a mój chomik, którego nie mam, by mu wpie**olił. To ja się pytam, po co to k***a trenować ? Już lepiej wziąć mp3 i iść biegać wieczorami. Przynajmniej kondycja będzie.

Bartolosus

2010-08-26, 03:08
6 lat chodziłem na karate... I czy ktoś mógłby mi powiedzieć, co to K*RWA jest?!

iceberg

2010-08-27, 17:22
Geradus napisał/a:

Co to jest propagandowa neutralizacja z filmiku , który podesłał iceberg.


Ogólnie i w skrócie, chodzi o straszenie procesami osób niepochlebnie wyrażających się na tych forach o Muracie lub jego Karate. Jeżeli chodzi o wikipedię, to sam do końca nie wiem