18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karate też może być bolesne

Maciegowski • 2013-08-12, 19:42
Młody chłopak z Włocławka pokazuje jak to się robi. Całość skończyła się po kilku sekundach :idzwch*j:

bionicle93

2013-08-13, 01:39
podniesiona flaga dotyczy chyba innej maty? Nie jestem znawca, tylko osoba podnaszaca flage w ogole nie patrzy na walczacych na filmie.

fandral95

2013-08-13, 02:16
Zachar22 napisał/a:

W Karate Kyokushin zabronione są takie uderzenia nogą ( z wyskoku ) ( patrz czerwona flaga podniesiona w gorę) wiec przeciwnik nie musi trzymać takiej gardy, niespodziewał się takiego uderzenia dlatego go nie zblokował, znockautowany jest w tym przypadku zwycięzcą :) Specjalnie zrobiłem tutaj konto, żeby wam to wytłumaczyć znawcy sztuk walk :D


No to ja specjalnie dam swój pierwszy post żeby wytłumaczyć że byłem na tych zawodach i zawodnik który znokautował wygrał a takie kopnięcie jest dozwolone w semi i full contact w karate kyokushin...

Spartan78 Kce

2013-08-13, 09:03
raz sie mu udało i juz wielki karateka..

Purgen

2013-08-13, 09:24
1-podniesiona flaga z tego ringu została dopiero na końcu.

2-czerwona i białą flaga oznacza zawodników. Jak zauważycie nokautujący miał czerwoną wstęgę na biodrach, a przeciwnik żadnej czyli białą. Siedzowie znajdujący się po rogach maty unoszą flagi zawodnika który wg nich wygrał pojedynek.

Black Pitt

2013-08-13, 09:52
Maciegowski napisał/a:

@hejcior Jeśli liczyć biały pas to tak, jest to 4 stopień



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.


Zachar22 napisał/a:

W Karate Kyokushin zabronione są takie uderzenia nogą ( z wyskoku ) ( patrz czerwona flaga podniesiona w gorę) wiec przeciwnik nie musi trzymać takiej gardy, niespodziewał się takiego uderzenia dlatego go nie zblokował, znockautowany jest w tym przypadku zwycięzcą :) Specjalnie zrobiłem tutaj konto, żeby wam to wytłumaczyć znawcy sztuk walk :D



Tłumaczenie do ch*ja nie podobne możesz już usunąć konto :ukrzyzowany:

The_Generat

2013-08-13, 10:30
przeciwnik nie musi trzymać gardy... no comments

fandral95

2013-08-13, 10:48
Black Pitt napisał/a:



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.


a gówno prawda bo do pomarańczowego poczytaj troche

maciuch2

2013-08-13, 11:02
po prostu zaj***ł mu z karata i tyle

Geodeta1992

2013-08-13, 11:19
Nic dziwnego, że wygrał koleś z Włocławka, bez umiejętności takiego kopnięcia nie dożyłby 18 urodzin :P

wolo1994

2013-08-13, 12:16
Black Pitt napisał/a:



Egzamin na 10 kyu dopiero daje pełne prawo do noszenia białego pasa.




Tłumaczenie do ch*ja nie podobne możesz już usunąć konto :ukrzyzowany:




k***a jak patrze na to, to mnie oczy bolą. Sam trenuje i biały pas masz, jeżeli nie zdawałeś żadnego egzaminu. Na 10 kyu jest czerwony lub pomarańczowy teraz, czyli pierwszy egzamin. Kiedyś były tylko czerwone pasy z czarnymi belkami. Później jest niebieski, niebieski z pagonem, żółty, żółty z pagonem itd.

MKG

2013-08-13, 12:44
Mógł chociaż podać mu rękę, zobaczyć co się stało, okazać trochę szacunku skoro był nokaut, a nie się buja jak pie**olony rezus i jeszcze plecami sobie kucnął j***ny. To jest sport.

aigoru

2013-08-13, 12:48
pie**olicie głupoty ze głowa boli znawcy kyokushin a pewnie wszyscy z kai i walcza w semi kontak lub ch*j wie w czym

wolo1994

2013-08-13, 13:19
aigoru napisał/a:

pie**olicie głupoty ze głowa boli znawcy kyokushin a pewnie wszyscy z kai i walcza w semi kontak lub ch*j wie w czym



Walczą? :lol: Pewnie w kata ganiają sobie i myślą, że to coś ma związek z walkami i się podniecają :mrgreen:

Maczug

2013-08-13, 17:36
ch*j a nie sport, lepiej trenować boks, k1 czy muay thai a nie takie gówno. Już był kiedyś tu filmik na sadolu jak walczą bokserzy z karatekami, ci drudzy tak dostali po mordach że fruwali i tak też by było na ulicy.

Liściec

2013-08-13, 21:08



Jaranie sie karate to pedalstwo a kyokushin i czarne pasy to ciota i ch*j