18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karanie botów w BF3

razor7 • 2012-01-25, 12:32
Czyli co się robi z ludźmi nie grającymi zespołowo.

ozo1982

2012-01-25, 15:17
Najlepszy komentarz napisał/a:



A BF 3 jest taki zajebisty ?...



Co do GTA... zastanawiałeś się może dlaczego ta gra własnie tak nie wygląda w standardowej wersji? Otóż dlatego, że nikomu to nie pójdzie na kompie za 3,5 tysia, ot co. A co do Hawken'a to faktycznie wyglada mega. Pozatym wkońcu ktoś wziął się za temat Mechów (juz dawno zapomnianych niestety). Ciekawostka jest to, że Hawkena robi niezależne studio, składające się z 10 osób (klik ). Projekt Indie. Dlatego mają u mnie podwójnego szacuna.

borisklinga

2012-01-25, 15:34
Ten filmik to dno, z gry gdzie powinno sie grac teamplayowo i strategicznie pie**olone dzieci rob ią drugiego CSa, a gdy taki frajer wejdzie na inna mape, z pojazdami zobaczy czolg inie wie co robic rzucac granatem czy sp***alac

ozo1982

2012-01-25, 15:43
borisklinga napisał/a:

Ten filmik to dno, z gry gdzie powinno sie grac teamplayowo i strategicznie pie**olone dzieci rob ią drugiego CSa, a gdy taki frajer wejdzie na inna mape, z pojazdami zobaczy czolg inie wie co robic rzucac granatem czy sp***alac



Ziomuś, ta mapa specjalnie została tak zaprojektowana przez DICE żeby służyła do farmienia. Miej pretensje do twórców a nie do ludzi którzy w nią grają.

Żuze Murino

2012-01-25, 15:54
Hawken na xboxa...
Tylko, że np GTA4 na xboxa wygląda gorzej niż na PC, przy średnich ustawieniach graficznych. Tak samo jest z większością gier. Najlepszy do gier jest PC no chyba że cie nie stać

kajtek19891

2012-01-25, 15:59
pitarturbull1987 napisał/a:

a tak poza tym to ch*j w dupę wszystkim nie mogącym grac w BF3 z powodów ch*jowego kompa hahaha


Niektórzy za kasę na kompa wolą iść na imprezę ze znajomymi, pojechać gdzieś z dziewczyną, zająć się swoim hobby bądź kupić potrzebniejsze rzeczy.

Chociaż po części Cię rozumiem, nie masz na co wydawać. Znajomych masz tylko w necie to wychodzić nie trzeba, za własną dłoń nie płacisz, do szczęścia potrzeba tylko gry.

Pozostaje życzyć wysokich osiągów, większej ilości cyber-znajomych, 20 rdzeniowego procesora i żeby Ci się ręka nie zatarła, bo bez seksu facet długo nie pociągnie.

Templariusz Mariusz

2012-01-25, 16:08
borisklinga napisał/a:

Ten filmik to dno, z gry gdzie powinno sie grac teamplayowo i strategicznie pie**olone dzieci rob ią drugiego CSa, a gdy taki frajer wejdzie na inna mape, z pojazdami zobaczy czolg inie wie co robic rzucac granatem czy sp***alac


Sarkasz na dzieci, a sam nie umiesz nawet sklecić w miarę poprawnej wypowiedzi. :homer:

jebau

2012-01-25, 16:11
pitarturbull1987 napisał/a:

a tak poza tym to ch*j w dupę wszystkim nie mogącym grac w BF3 z powodów ch*jowego kompa hahaha



To, że tatuś i mamusia kupili Ci nowego kompa z przeceny w Tesco na komunię to nie znaczy, że trzeba wszystkich obrażać których nie stać na lepszego kompa... Zapewne jesteś pryszczatym nastolatkiem który napie**ala w BF3 na swoim 16 calowym monitorku w rozdzielczości 800:600 przy 20 fps i wali konia gdy zabije gościa nie mając za chwilę "blue screen'a".

basior88

2012-01-25, 16:17
W życiu z wiekiem odkrywa się ważniejsze wartości niż ładowanie kasy w komputery/gry, np. paliwo na dojazd do szkoły czy też żeby mieć na składkę na wspólną imprezę, lub żeby jak burżuj pojechać do dziewczyny a nie liczyć na jej łaski. W sumie każdy mężczyzna który ciągle liczy na łaski dziewczyny to już nie mężczyzna ;)

borisklinga

2012-01-25, 16:53
Templariusz Mariusz, czego sie czepiasz literówki ? braku spacji albo nadmiaru ? czlowieku i myslisz ze bede sie tlumaczyl ze mam angielską klawiature ? ja tam ortografów nie widze, wiedz twoje czepianie sie na sile jest ch*ja warte jak i ty zresztą

aopia

2012-01-25, 17:09
Miło. W BF3 gram i co najlepsze, tylko na tej mapie w Conquest, normalny tryb, 32 graczy. I napiszę tak - takie sytuacje zdarzają się często. Tylko, że ja mam zawszę trochę ciężej, bo gram tylko SVD.

Suq-Madiq

2012-01-25, 17:16
borisklinga napisał/a:

Templariusz Mariusz, czego sie czepiasz literówki ? braku spacji albo nadmiaru ? czlowieku i myslisz ze bede sie tlumaczyl ze mam angielską klawiature ? ja tam ortografów nie widze, wiedz twoje czepianie sie na sile jest ch*ja warte jak i ty zresztą




Chyba 'więc'.

(To tak w kwestii ortografow ;) )

tony.soprano

2012-01-25, 17:26
HappyHalloween napisał/a:



To, że tatuś i mamusia kupili Ci nowego kompa z przeceny w Tesco na komunię to nie znaczy, że trzeba wszystkich obrażać których nie stać na lepszego kompa... Zapewne jesteś pryszczatym nastolatkiem który napie**ala w BF3 na swoim 16 calowym monitorku w rozdzielczości 800:600 przy 20 fps i wali konia gdy zabije gościa nie mając za chwilę "blue screen'a".



k***a gość pie**oli od rzeczy, ale Ty to już poleciałeś po całości, haha

Pilot_Tupolewa

2012-01-25, 18:24
pitarturbull1987 napisał/a:

a tak poza tym to ch*j w dupę wszystkim nie mogącym grac w BF3 z powodów ch*jowego kompa hahaha


I ch*j w jedzenie wszystkim, którzy się lansują, powiedzmy sobie szczerze średnim kompem.

Smacznego!

wojas30

2012-01-25, 18:38
Ja tam sobie w to pykam na full detalach na laptopie :)

owek

2012-01-25, 18:58
Dobra grafika w BF3? albo w tym filmiku z GTA4? Zauwazyliście jak w tych grach świat się świeci? I jak ktoś może mówić ze te gry wyglądają realistycznie.