18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Karabin? Ręczne działo przeciwpancerne

kieroshaw • 2012-01-23, 14:33
Ciekawe jak wygląda ręka parę godzin po takim strzale


bujaszaka

2012-01-25, 10:55
Nie opłaca się oglądać, nawet nie pokazali jak te atomowe pociski coś niszczą. ch*jstwo.

JURIJ_77

2012-01-25, 11:17
petru23 napisał/a:

samochód czy broń jest dla nich przedłużeniem pindola?



Dobrze, że nie napisałeś chociaż, że skoro nie mają co z kasą robić, to niech dają na biedne dzieci w Afryce. A ogólnie wg mnie to jesteś perfidnym zazdrośnikiem. Poza tym - gdybyś miał PIENIĄDZE i MOŻLIWOŚCI, to sam byś się bawił w taki sposób. To, że Polska jest krajem, gdzie nie można prawie niczego, to że nie zarabiamy tu takich pieniędzy, by było nas stać na takie auto czy na paliwo do niego nie znaczy, że każdy amerykaniec kupuje takie rzeczy zbytku, by się dowartościować. Ich po prostu na to STAĆ.

pedrossi

2012-01-25, 12:15
Jak był u mnie kumpel ze Stanów to się mnie zapytał jak my tu wolny czas spędzamy z ojcem, jak nie ma strzelnicy dostępnej. W ogóle inna mentalność ludzi.

Co do "armaty" fajnie by było zobaczyć co to robi.

KingOfEvil

2012-01-25, 12:48
Rambo by utrzymał takie dwa i jeszcze napie**alał celnie.

petru23

2012-01-25, 13:36
timmy77 napisał/a:

@petru23
Wiesz co to pasja? Czy komputer Cię tak pochłonął, że od miesiąca myślisz, że nadal jest lato?



jeśli pasją nazywasz zamiłowanie do ogromnych samochodów i broni w przypadku 99% hamerykanów, miłość do wszystkiego co jest największe, najlepsze i to w ich mniemaniu jest ich rodzimej produkcji co widać na praktycznie każdym materiale pochodzącym z ju es ej - to tak, komputer mnie pochłonął.

Quest1987

2012-01-25, 17:18
Co to za muzyka w tle?
Może ktoś wie?

Dzoshu

2012-01-25, 17:35
Quest1987 napisał/a:

Co to za muzyka w tle?
Może ktoś wie?



Santana - Oye Como Va

nanab

2012-01-25, 18:02
Prędzej granatnik niż rusznica.

twrgg

2012-01-25, 18:06
Reka zapewno po tym nie bedzie wygladac dobrze
bo wog jej nie bedzie

petru23

2012-01-27, 18:39
JURIJ_77 napisał/a:



Dobrze, że nie napisałeś chociaż, że skoro nie mają co z kasą robić, to niech dają na biedne dzieci w Afryce. A ogólnie wg mnie to jesteś perfidnym zazdrośnikiem. Poza tym - gdybyś miał PIENIĄDZE i MOŻLIWOŚCI, to sam byś się bawił w taki sposób. To, że Polska jest krajem, gdzie nie można prawie niczego, to że nie zarabiamy tu takich pieniędzy, by było nas stać na takie auto czy na paliwo do niego nie znaczy, że każdy amerykaniec kupuje takie rzeczy zbytku, by się dowartościować. Ich po prostu na to STAĆ.



Dowiedz się więcej o mentalności i kulturze hamburgerów a dopiero potem wmawiaj innym i mi że mój post do którego sie odniosłeś jest wyrazem zazdrości.