18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za przechodzenie na czerwonym

Jesse.Pinkman • 2023-10-27, 11:07
Tępa ruska dzida nie rozróżnia kolorów świateł.

Ramiell

2023-10-27, 14:26
leonidkacap napisał/a:

przecież zielone było



Było ale dla jadących aut, ćwierć inteligencie, z zaćmą.

leonidkacap

2023-10-27, 14:36
Ramiell napisał/a:

Było ale dla jadących aut, ćwierć inteligencie, z zaćmą.



a czy to ważne do kogo ważne że było debilu jak się nie znasz ironii

romansja

2023-10-27, 16:07
Najważniejsza szybka reakcja. Hamował w porę

Dudasz666

2023-10-27, 17:03
leonidkacap napisał/a:

przecież zielone było



A babka miała tonę odblasków na sobie.

:roll:


W czarnej kurtce z nałożonym kapturem tępa dzida jeszcze szła. Czego ona się spodziewała.


:lol:

GagagagaLady

2023-10-27, 18:45
leonidkacap napisał/a:

przecież zielone było



Dla kierowców debilu

mordka009

2023-10-28, 00:47
dobrze że przyśpieszył bo mógłby nie zdążyć zostać potrąconym

Cymesowy

2023-10-28, 10:31
Dudasz666 napisał/a:

A babka miała tonę odblasków na sobie.

W czarnej kurtce z nałożonym kapturem tępa dzida jeszcze szła. Czego ona się spodziewała.



Apropo rok temu dałem swoją ulubioną czarną kurtkę zimową do krawcowej i kazałem jej wszyć odblaski, teraz wyglądam trochę jak robotnik ale gdy chcę przejść wieczorem przez pasy to ludzie hamują na tyle wcześnie że niczym zdążą się zatrzymać ja już dawno jestem na drugiej stronie, ja przechodzę bezpiecznie i kierowcy nie są wk***ieni bo nie muszą zesrani hamować do zera przed przejściem...

Bul_od_bytu

2023-10-28, 15:28
Cymesowy napisał/a:

Apropo rok temu dałem swoją ulubioną czarną kurtkę zimową do krawcowej i kazałem jej wszyć odblaski, teraz wyglądam trochę jak robotnik ale gdy chcę przejść wieczorem przez pasy to ludzie hamują na tyle wcześnie że niczym zdążą się zatrzymać ja już dawno jestem na drugiej stronie, ja przechodzę bezpiecznie i kierowcy nie są wk***ieni bo nie muszą zesrani hamować do zera przed przejściem...



Dobra inicjatywa w tym bezmyślnym społeczeństwie. 99% procent kierowców jeśli ma szansę zobaczyć pieszego gdzieś w ciemnościach to raczej nie planuje go rozjechać. Szkoda auta,

LouisdeFunes

2023-10-31, 07:29
wchodzi na przejście potem, zaczyna biec i potem k***a zwalniać bo nagle wyładowały jej się baterie jak króliczkowi Duracell . na taki pomysł tylko może wpaść głupia c**a, a siła uderzenia powinna być dwukrotnie większa żeby się porządnie pie**olneła w łeb. Czemu natura obdarowała baby tak tępym mózgiem?

Tobiahus96

2023-11-05, 13:47
Jakaś naj***na chyba szła albo chciała pod auto trafić. Najpierw podbiega a zaraz przed uderzeniem idzie sobie spacerkiem jebnięta.