18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za przechodzenie na czerwonym

Jesse.Pinkman • 2023-09-23, 10:51
Sam się prosił.

radek225

2023-09-23, 11:06
Zawsze się dziwiłem i cholernie mnie to wk***ia - jak przechodzisz na czerwonym albo w miejscu niedozwolonym to zrób to najszybciej jak to tylko możliwe. Mieszkając 10 lat w Warszawie przechodzenie na czerwonym opanowałem dosłownie do perfekcji, bo gdybym miał stać na każdych światłach to odcinek który można pokonać w 15 minut pokonałbym w półtorej godziny. Lewo, prawo, lewo, nic nie jedzie albo samochody są daleko to albo przechodziłem szybkim krokiem albo przebiegałem przez tą ulicę. Nigdy nie zrozumiem jak można iść na czerwonym kiedy jadą samochody tak jakbyś był na wycieczce krajoznawczej. Mam nadzieję że leniwa i ignorancka k***a zmarła na stole operacyjnym.

kuba00089

2023-09-23, 11:17
Wszystko spoko , trzeba zaiwaniać na czerwonym jak najszybciej, lecz dziwi mnie zachowanie kierowców, przejście oświetlone, oni są daleko i co nie widzą , że ktoś idzie po pasach?

Riikko

2023-09-23, 11:21
radek225 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem i cholernie mnie to wk***ia - jak przechodzisz na czerwonym albo w miejscu niedozwolonym to zrób to najszybciej jak to tylko możliwe. Mieszkając 10 lat w Warszawie przechodzenie na czerwonym opanowałem dosłownie do perfekcji, bo gdybym miał stać na każdych światłach to odcinek który można pokonać w 15 minut pokonałbym w półtorej godziny. Lewo, prawo, lewo, nic nie jedzie albo samochody są daleko to albo przechodziłem szybkim krokiem albo przebiegałem przez tą ulicę. Nigdy nie zrozumiem jak można iść na czerwonym kiedy jadą samochody tak jakbyś był na wycieczce krajoznawczej. Mam nadzieję że leniwa i ignorancka k***a zmarła na stole operacyjnym.



wyjales mi to z ust, k***y j***ne.

Siriuz

2023-09-23, 13:08
kuba00089 napisał/a:

Wszystko spoko , trzeba zaiwaniać na czerwonym jak najszybciej, lecz dziwi mnie zachowanie kierowców, przejście oświetlone, oni są daleko i co nie widzą , że ktoś idzie po pasach?



Jest noc, duże kontrasty od świateł. Nie wiadomo co jest po prawej stronie kadru, czy reflektory samochodów z przeciwnego pasa nie oślepiają. Kierowca może nie być też świadomy postępującej kurzej ślepoty. W ch*j powodów. Dlatego pieszy na jezdni nigdy nie powinien zakładać, że kierowcy będą na niego uważać, a zwłaszcza wychodzić z założenia - ja go widze, więc on mnie też.

leonidkacap

2023-09-23, 13:45
wyglądało to na wyścig kto pierwszy go pie**olnie

Quassar

2023-09-23, 16:10
radek225 napisał/a:

Zawsze się dziwiłem i cholernie mnie to wk***ia - jak przechodzisz na czerwonym albo w miejscu niedozwolonym to zrób to najszybciej jak to tylko możliwe. Mieszkając 10 lat w Warszawie przechodzenie na czerwonym opanowałem dosłownie do perfekcji, bo gdybym miał stać na każdych światłach to odcinek który można pokonać w 15 minut pokonałbym w półtorej godziny. Lewo, prawo, lewo, nic nie jedzie albo samochody są daleko to albo przechodziłem szybkim krokiem albo przebiegałem przez tą ulicę. Nigdy nie zrozumiem jak można iść na czerwonym kiedy jadą samochody tak jakbyś był na wycieczce krajoznawczej. Mam nadzieję że leniwa i ignorancka k***a zmarła na stole operacyjnym.



Up jak wyżej, na dodatek k***a już ciemniej ubrać sie nie mogła.... chociaż niby jest oświetlenie to czarne ubranie w nocy tak nie za bardzo pomaga..

mr_skuter

2024-01-02, 23:41
Rozumiem was ale pogadamy jak będziemy mieć 70 lat, czasem się nieda szybko… nie bronię nikogo, na jego miejscu bym czekał na zielone ale facet zawsze się czuje jakby miał 20 lat ehhh