18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara za napaść na kobietę

Knegarn • 2017-09-29, 21:05
Brazylia
Miasto:Favela

Wg. informacji nie przeżył.
A tak na marginesie to fajne odgłosy po uderzeniu w głowę tak jakby 'puste' ?


Syja

2017-09-30, 07:25
Favela to nie miasto i nie znajdziesz jej na mapie.

Fa...........ro

2017-09-30, 08:52
Ale h*jowa śmierć...

HalfGod

2017-09-30, 08:54
Jednak ten gość i ci co go klepią to bydło jak nic nawet skatować człowiek nie potrafią dobrze.

hejcior

2017-09-30, 12:58
Knegarn napisał/a:

Brazylia
Miasto:Favela



Favela to nie miasto tylko pospolita nazwa na biedną dzielnicę jakiegokolwiek miasta. Czas na powtórkę z podstaw geografii i wiedzy ogólnej.

sh...........ns

2017-09-30, 18:33
TB303 napisał/a:



Ah, czekałem na ciebie stulejo. Jak to jest być życiowym popychadłem, które musi odreagowywać swoje kompleksy w internecie i udawać wielkiego sk***iela, podczas kiedy jest maltretowaną przez wszystkich p*zdunią? :amused:

Mylisz się życiowe popychado takie jak ty udaje biuałego rycerza żuciowe popychadłow w wersji męskiej udaje pseudo silnego i że nic go nie rusza popychadło to jesteś ty a sterotyp jakmi masz w głowie został ci zbudowany przez feministki co onzacza jakim przegrywem jesteś bo w to wieżysz

Vankotek

2017-09-30, 23:29
A co oni k***a dywan trzepią? :D

TB303

2017-10-01, 14:06
shokobons napisał/a:

Mylisz się życiowe popychado takie jak ty udaje biuałego rycerza żuciowe popychadłow w wersji męskiej udaje pseudo silnego i że nic go nie rusza popychadło to jesteś ty a sterotyp jakmi masz w głowie został ci zbudowany przez feministki co onzacza jakim przegrywem jesteś bo w to wieżysz


Dobra dobra, zamknij japę :amused: