18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla złodzieja z gówno... Yyy, tzn. z Kazachstanu

Anal_Intruder_69 • 2024-01-08, 20:30
Pan kazachstański diler dostaje bęcki za długi.

Co za niewdzięczny typ, nocniczek stoi elegancki, oprawcy go niemalże na nim posadzili, a ten nie nasrał! Zero poszanowania dla cudzej inicjatywy.
spoiler

Tuston_bobczak

2024-01-08, 20:36
Chyba nic w ręce nie miał gość , może jakiś atak paniki ?

Teutonic

2024-01-08, 20:48
Psubrat od Tuhajbeja coś alergicznie reaguje na onuce

sadownyk

2024-01-08, 20:55
ucisk na nerw rdzenia kręgowego - miałem podobnie jak symulowałem ofiarę w podczas akcji ratunkowej na kursie alpinistycznym .

ile tym kolesiom był winny ? 1000 euro ???

psotny_fiutek

2024-01-08, 21:13
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Ktoś ma jakiś pomysł co było przyczyną tego telepania ok 1:50? Paralizator mu do prawego ramienia przyłożył, czy ki ch*j?



Jako ekspert spieszę z odpowiedzią :

Na początku myślałem że koleś ściemnia ( jak zaczął techno tańczyć ) ale jednak nie sciemniał...

1:35 dostaje tym ciężarkiem na łańcuchu w skroń, powyżej ucha, krew poszła z ucha, uszkodzony błędnik, może czaszka pęknięta.... Te połamane paluszki, to może być najmniejszy jego problem.

W takim wypadku wylew krwi do mózgu może go nawet :dead: 48h później.

trytodie

2024-01-08, 21:25
No mocne nie powiem. Gość mógł tego nie przeżyć

Leszek1337

2024-01-08, 22:50
trytodie napisał/a:

No mocne nie powiem. Gość mógł tego nie przeżyć



szok , tyle że po chwili ale wrsja kolegi powyżej też może być bardzo prawdopodobna.

Tobiahus96

2024-01-09, 00:45
"Ktoś ma jakiś pomysł co było przyczyną tego telepania ok 1:50? Paralizator mu do prawego ramienia przyłożył, czy ki ch*j?"


psotny_fiutek napisał/a:

Jako ekspert spieszę z odpowiedzią :
Na początku myślałem że koleś ściemnia ( jak zaczął techno tańczyć ) ale jednak nie sciemniał...
1:35 dostaje tym ciężarkiem na łańcuchu w skroń, powyżej ucha, krew poszła z ucha, uszkodzony błędnik, może czaszka pęknięta.... Te połamane paluszki, to może być najmniejszy jego problem.
W takim wypadku wylew krwi do mózgu może go nawet 48h później.



Tutaj trochę wprowadzasz w błąd kolego. Po pierwsze to nie dostal w skroń a bardziej w czubek z tyłu głowy, tuż nad potylicą. Drugie to krew nie poleciała mu z ucha tylko zza, z tej właśnie rany znad potylicy. Co do samego telepotania - nie mam za bardzo pojęcia ale mi się bardziej wydaje, że dostał tak wielkiego szoku ze strachu że go zaraz zabiją i zaczął napie**alać electro. Mogę się mylić, to tylko moje przemyślenia :kawa:

smc

2024-01-09, 01:29
ch*jowe te przemyślenia. Katują młodego chłopaka, prawie dziecko. Ma odruchy takie, jak powinien mieć, czyli panika i zagubienie.

Przykro jest czytać takie wasze głupie przemyślenia. Nie jesteście tacy twardzi, jak wam się wydaje...

PabloSkills

2024-01-09, 03:08
Myślę, że się trząsł bo go strach obleciał.

silwerbalk

2024-01-09, 07:24
Po jebnenciu go w łeb tą kulą mógł mu ładnie uszkodzić mózg .....

Filemon

2024-01-09, 11:17
trzeba to wyslac premierowi jak powinni skonczyc pisowcy ktorzy kradli!

jajkob

2024-01-09, 14:08
Ten biały się pyta tego czarnego czy on go zna. I że nazwał kogoś bliskiego jakoś brzydko. Tyle co zrozumiałem.
Telepocze się z pie**olnięcie w głowę kulka najbardziej prawdopodobne, a druga opcja że po prostu atak paniki.

khaless

2024-01-09, 14:59
Przy tak mocnym urazie można zacząć się trząść. Ja po wypadku samochodowym jak miałam połamane ręce, ogólnie cała byłam rozj***na to tak się telepałam, że nie byłam nawet w stanie trzymać sobie wody

Danbuk

2024-01-09, 15:20
Mocne w ch*j ,zero kominiarek rękawiczek ,ja tak na robotę nie chodzę ,ch*j tam z chustą to tylko sekunda jak ktoś ci ją z ryja ściągnie