18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kara dla cwaniaczka w Porsche Cayenne

krowasc • 2015-03-21, 21:31
Dobrze tak ruskiemu brudasowi. Akcja od 45s



:terror:

bowmanek

2015-03-22, 14:19
Zenonaniema napisał/a:

Nigdy nie byłem zwolennikiem zajmowania lewego pasa, nauczyłem się tego jadąc przez Rzeszę 170km/h po przejechaniu kilku setek kilometrów, tam jest kultura, bo wyprzedzając dziesiątki tirów czasami mignięcie światłami upomni ci żeby się schować jak ktoś przejeżdża obok nas 200km/h, ale owszem hamowanie czasami jest wk***iające... ale polka zaczyna się po wjeździe do Polski, tir wyprzedza tira, jedziesz dalej te 170 i hamujesz do 80, bo jedna p*zda musi wziąć drugą. ch*j wielki mnie obchodzi że zajedziesz pół godziny do domu szybciej posrany tirowcu. Powinny być zakazy wyprzedzania na autostradach dla j***nych tirów tak samo jak w Rzeszy.



Zanim zaczniesz domagać się zmian w polskim Kodeksie Ruchu Drogowego, może najpierw sam zacznij się stosować do jego zaleceń. Gdzie Ty człowieku w Polsce 170/h możesz jeździć.

matheeo

2015-03-22, 14:36
Extraordinary_Gentleman napisał/a:

Kiedy się k***a nauczycie debile że lewy pas to nie kółko różańcowe?

Chyba nie sądzisz że gość w Porshe od taka upatruje sobie przypadkowe samochody i wyskakuje do przypadkowych kierowców z bronią?

Zakładam że przyczyną całego zamieszania jest sytuacja w 0:28, gość z kamerą osssssppppaaaaale zmienił pas pod nadjeżdzające lewym skrajnym pasem porshe jadące z prędkością dużo większą niż kamerzysta.
Mimo możliwości zmiany pasa w 0:39 i poruszania się z odpowiednią dla siebie prędkością oraz zapewne "migania długimi" przez Proshe, dalej usilnie jedzie lewym?! (Na złość, bo po ch*j? Przecież ja jadę, to patrzę tylko do przodu - po ch*j inni użytkownicy drogi?) A na koniec hamuje do zera na lewym "najszybszym" pasie prawdopodobnie po przełączeniu przez porshe świateł długich "na stałe" również oczywiście na złość "żeby sie we mnie wpie**olił to se zderzak zrobie" bo gdzie mi jakiś ham będzie świecił długimi w dupę?.

To k***a uważasz za normalne?

Jeżeli tak to nie wyjeżdżaj na drogę. Szkoda że go k***a nie zastrzelił - takich p*zd blokujących lewy pas i jeszcze "bo ja nie wiem o co chodzi" - jak k***a nie wiesz to nie wsiadaj za kółko p*zdo. Takie p*zdeczki do utylizacji - tyczy się to całego świata.

Dlatego postuluje o zmianę nazwy tematu na "p*zda blokuje lewy pas, a jak dostaje opie**ol to jeszcze gra niehonorowo".



Ty chyba jesteś ślepy albo oglądałeś inny film co ja, typ jechał lewym pasem i wyprzedzał pojazdy po prawej 0:28 i k***a nara, nie baw się w detektywa i nie przypuszczaj co było, bo może gościu z porshe dojechał do kierowcy białego samochodu jak ten już był dawno na tym lewym pasie,
pierwszy kierowca jechał prawidłowo lewym, jak nie było już samochodów po prawej stronie to mógł zjechać ale ile on tam jechał 200, 300 metrów? i ty to nazywasz blokowaniem lewego pasa?
zatrzymał się jak mu pajac z porshe zajechał drogę i jedyną osobą która stworzyła jakieś niebezpieczeństwo to był ten k***a rumun czy inny bez oleju w głowie, swoją drogą to zastawił tak ten samochód że i na drugim pasie utrudniał przemieszczanie się

Zenonaniema

2015-03-22, 15:04
8michal7

W twoim kraju... niech cie ch*j zajebie paniczu. Mogę już się zwracać do ciebie królu mój i panie? Owszem, niema prawdziwych autostrad to tym bardziej powinien być zakaz wyprzedzania. Przejechać Europę - kilka godzin, przejechać polskę - potrzeba prawie kilkanaście.

bowmanek

Jeżdżę tam gdzie jest to możliwe i bezpieczne. I ewentualne mandaty płacę sam. 140 a 170 to żadna różnica napinaczu. A sprawa dotyczy płynności jazdy a nie prędkości, więc się tak nie spuszczaj bo wcale nie błyszczysz od tego.