18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapitan Żoliborz

nowynick • 2017-08-24, 10:41
a wiecie słoiki że nazwa Żoliborz wzięła się od Joli Bord (fr. piękny brzeg)?


Zofar

2017-08-24, 12:24
Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic

htp

2017-08-24, 12:31
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic


To niech założy sobie jeszcze gacie w barwy narodowe, będziesz miał gdzie całować swojego bożka.
Dla mnie godło i barwy powinny wymagać szacunku. Ale z wiarą się nie dyskutuje.

nowynick

2017-08-24, 12:36
:roll:

oho bóldupienie już jest :mrgreen: Wstawić Wam Kapitana Żoliborza a już dyskusja czy lepszy PiS czy PO. Wy serio dostrzegacie jakąś większą różnicę między tymi partiami? :idzwch*j:

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 15:46
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic



Lepszy ten złodziej przy korycie niż tamten złodziej przy korycie, no k***a :idzwch*j:

PS.

Coś ci zwisa na avatarze, przykleiłeś sobie? Jesteś transwestytą? :amused:

TB303

2017-08-25, 14:41
Zofar napisał/a:

Jak Tusk łaził z flagą Unii tak głęboko w dupie że mu gardłem wystawała to każdy go podziwiał bo światowy człowiek, postępowy, proeuropejski. Lepszy Kaczyński w sztormiaku Polski niż przydupas poprawności politycznej bez własnego zdania tylko żeby innym dogodzic


Typowy debil, "myślący" w najprostszych kategoriach. Jak się skrytykuje PiS(głównie słusznie) - trzeba dowalić coś o PO. Jak się skrytykuje Kaczyńskiego(też głównie słusznie) - trzeba dowalić o Tusku!
Ej, wiesz co? Teraz za sznurki pociąga Kaczyński, więc wiesz gdzie mamy tego cholernego Tuska?!

Zofar

2017-08-27, 07:10
TB303 napisał/a:


Typowy debil, "myślący" w najprostszych kategoriach. Jak się skrytykuje PiS(głównie słusznie) - trzeba dowalić coś o PO. Jak się skrytykuje Kaczyńskiego(też głównie słusznie) - trzeba dowalić o Tusku!
Ej, wiesz co? Teraz za sznurki pociąga Kaczyński, więc wiesz gdzie mamy tego cholernego Tuska?!


Typowy debil pisze o kims ze jest debilem i ma debilne wytłumaczenie

sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Lepszy ten złodziej przy korycie niż tamten złodziej przy korycie, no k***a :idzwch*j:

PS.

Coś ci zwisa na avatarze, przykleiłeś sobie? Jesteś transwestytą? :amused:


Patrz na swój, moj przynajmniej prawdziwy a ty co wstydzisz sie pokazac? co te mutacje genetyczną mogą zrobic co nie ?

htp napisał/a:


To niech założy sobie jeszcze gacie w barwy narodowe, będziesz miał gdzie całować swojego bożka.
Dla mnie godło i barwy powinny wymagać szacunku. Ale z wiarą się nie dyskutuje.


nie jest moim bożkiem, tylko fakt jest taki ze stosuje sie różne standardy , ja nie widze nic złego w noszeniu barw narodowych nawet majtki , tak robią prezydenci usa np ale wtedy to jest ok

lesiot

2017-08-27, 09:27
Wiesz czym różni się patriota od idioty?
Patriota wie doskonale, kiedy korzystanie z barw i symboli narodowych jest stosowne i powinno mieć miejsce.

A do tego nie ukrywajmy, ale "prezes" i jego świta wyglądają nie tylko idiotycznie, ale też przekomicznie. Sami sprowokowali, żeby drzeć z nich łacha.

Aaaa, może na potwierdzenie swych słów, znajdź zdjęcie prezydenta USA w majtkach w barwach narodowych, dawaj pędzikiem.

No i jeżeli Twoja reakcja na całkiem pocieszne, niegroźne śmieszkowanie z prezesa jest zawistne "a bo Tusek" i "wina Tuska", no to sorry, ale przedstawiasz się jako tempy wyznawca, albo pożyteczny idiota z ramienia PiS.