18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kapitan Bomba!

eru3 • 2014-03-06, 22:48


Żadne podróby nie umywają się do oryginału...

longlong7

2014-03-06, 22:58
a co on gęby niema że sie za niego odzywasz?! po prostu bomba

Wojtass84

2014-03-06, 23:21
Uwielbiam słowo "kurvix" ;-)

Radysh

2014-03-06, 23:52
Za stworzenie tego badziewia upie**oliłbym łapy "tfurcom"
oraz wszystkim, oglądającym toto, troglodytom.

eru3

2014-03-06, 23:56
Po co ta spina?

Przecież nie wszystko musi być arcydziełem o głębszych przemyśleniach kulturowych. Czasami robi się rzeczy czysto dla rozrywki i odprężenia umysłu głupotami. Przy okazji twórcy tego mają więcej oleju w głowie niż pewnie większość tutaj na Sadolu

mblbn

2014-03-07, 10:05
już myślałem, że nowy odcinek, a tu archeologia :(

boot212

2014-03-07, 11:07
@Radysh,
Pamiętam jak raz miałem zlecenie w pewnej firmie (pracuję w branży informatycznej), i zgadnij o czym przez chwilę rozmawiali właściciele firmy? Tak k***a właśnie o produkcjach GIT Produkcji. Ludzie o myśleniu trochę szerszym niż zwykłe smutasy mogą przy czymś takim się odprężyć, pośmiać. Ale dla Ciebie pewnie zajebistym humorem jest KAC WAWA i inne pok***ione pseudokomedie. Pomyśl sobie jak oglądasz następnym razem jakąś zj***ną komedię i śmiejesz się z tego że ktoś puści pierda, że niczym się nie różnisz od ludzi którzy oglądają bombę. Chociaż nie, skoro robisz spine w necie to jednak róznisz się, jesteś głupszy.

Winterstorm

2014-03-07, 11:37
Jak leci "Świat według kiepskich" to nikt nie pie**oli, że to rozrywka dla troglodytów, tylko, że świetny serial komediowo-satyryczny obnażający polskie przywary, uwarunkowania kulturowe itp. Kapitan Bomba jest dokładnie tym samym, tylko jeszcze bardziej przerysowanym i do tego doprawiony ogromną ilością wulgarności (która nota bene w życiu codziennym Polaków jest dość powszechna). Nie wszystkie odcinki trzymają poziom, ale kilka jest naprawdę genialnych (między innymi te z okolic "Czasu wyborów").

Trzyzet

2014-03-07, 12:20
Większość osób psioczących na bombę widziało zapewne odcinki z serii "dodatkowej" czyli te trwające po parę minut max. Kapitan Bomba pomijając styl rysowania i wrzucanie przecinków co drugie słowo jest świetnym sitcomem - Odcinki gdzie podszyty generał lufa objął urząd generała gwiezdnej floty czegoś wam nie przypomina? ;)

Poza tym zastanawialiście się dlaczego kosmici wciągają gówno? Ano dlatego że Walaszek ma taki a nie inny stosunek do narkotyków wszelkiej maści. Po prostu to gówno :D

The_Andrzej

2014-03-07, 12:21
Bomba mnie wk***ia, jak zaczęli go robić to przestali robić Italię, który moim zdaniem był o niebo lepszy. Jeszcze o ile na początku Bomba trzymał poziom to później było coraz gorzej. Niestety.

Templariusz Mariusz

2014-03-07, 16:04
Wstawi ktoś obrazek z łopatą, ja z roboty wróciłem i mi się nie chce.

oshik

2014-03-07, 22:00
j***na cenzura!