18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kandydatka na prezydenta

Farmex • 2015-01-23, 11:36


Już chyba wiem, dlaczego pani Ogórek robi taką karierę w polityce. Widocznie ma ku temu predyspozycje :-D

~tip.top

2015-01-23, 11:44
Fajna z niej dupa i na tym koniec. Po wysłuchaniu jej festiwalu obietnic stwierdzam, że dziewucha nie ma bladego pojęcia jak to wszystko funkcjonuje.

Ko...........on

2015-01-23, 22:57
@up

TO jak to funkcjonuje wie tylko ten kto rządzi. Każdy z opozycji twierdzi, że da się to zrobić lepiej i tu i tam by pozmieniał. Potem przychodzi co do czego i ch*ja się dzieje. Zwyczajnie nie ogarniają prawa i przepisów ustanowionych przez poprzedników. Taki kaczyński wszystkim socjale by porozdawał, tylko szkoda że nie wie z czego. Tusk opowiada o zmianach a nie ma za co tego zrobić, bo lepiej dać premie swoim którzy nic nie ogarniają. Ostatni w szeregu Ruski Mikke. On to by wszystko zmienił. Policzył na palcach ile z ziemi by oddal i ile emerytur by wyuplacil i wsio..

pan_lektor

2015-01-23, 23:37
Prezydent RP to najwyższa godność w tym kraju, więc, abstrah*jąc od tego, jak bardzo śmiesznym państwem jesteśmy urząd ten powinna sprawować osoba reprezentatywna, charyzmatyczna, o nieskazitelnym charakterze, mająca pojęcie o polityce, gospodarce, ekonomii, prawie itd. Ja się bardzo cieszę, że pani Ogórek ma doktorat, ale nauki humanistyczne ani wrażenia na mnie, jako wyborcy nie robią, ani nie dodają jej kompetencji - równie dobrze może jeszcze skończyć socjologię, i religioznawstwo. Myślę, że jej "kariera" telewizyjna idealnie oddaje jej ambicje i to powinno ją zdyskwalifikować na starcie. Tak, każdy od czegoś zaczynał, ale szanujące się osoby, które chciały zostać aktorami próbowały do skutku dostać się do szkół aktorskich, a potem grały w teatrze, a nie k***a w sitcomie dla inwalidów umysłowych. Chociaż to akurat niestety potwierdza, że byłaby dobrą reprezentantką większości społeczeństwa. No i to nazwisko... :homer:

~tip.top

2015-01-24, 10:38
pan_lektor napisał/a:

urząd ten powinna sprawować osoba reprezentatywna, charyzmatyczna, o nieskazitelnym charakterze, mająca pojęcie o polityce, gospodarce, ekonomii, prawie itd.


Zgadzam się i dlatego właśnie zachodzę w głowę jak to się stało, że Bredzisław jest prezydentem i do tego ma takie poparcie. Nie dość że imbecyl to jeszcze krętacz z amnezją :roll:
Jakiś czas temu było w Belwederze przesłuchanie prezydenta, które obejrzałem i najczęstszą odpowiedzią jaka padała było "nie pamiętam". Skoro Pan prezydent ma takie problemy z pamięcią, to się zastanawiam czy on jest w ogóle w stanie pełnić swój urząd :roll:

el...........wy

2015-01-24, 11:46
Cóż, Bronek będzie prezydentem jeszcze przez następne 5 lat i nie ma raczej co do tego większych wątpliwości. Widocznie ludziom pasi felek z wąsem, który nie umie pisać i daje sobie rozwalać jajka na sobie.
A skoro im pasi, to go wybiorą.

pan_lektor

2015-01-24, 23:25
I Harcerz RP nie budzi po prostu tak skrajnych uczuć - jest bezpłciowy, nijaki i nudny. Wizualnie jest wypadkową przeciętnego Janusza i Andrzeja, jego żona to taka swojska baba. Mimo swoich wpadek nadal nie jest małym krzykaczem, ani pijaczyną, jak jego poprzednicy. Ma jakieś tam wykształcenie i ogładę - z braku lepszego kandydata, to wolę już żeby on został na kolejną kadencję.

Kuriki

2015-01-25, 01:30
Głosowałbym, aż by się długopis wypisał
I tak bolskę ch*j strzela więc niech prezydent będzie ładny przynajmniej. Może w ramach kampanii wyborczej zapozna się bliżej z wyborcami, ustanowi prawo długich nocy ze sobą czy coś :amused:

midnightc

2015-01-25, 10:31
elBiaauawy napisał/a:

Cóż, Bronek będzie prezydentem jeszcze przez następne 5 lat i nie ma raczej co do tego większych wątpliwości. Widocznie ludziom pasi felek z wąsem, który nie umie pisać i daje sobie rozwalać jajka na sobie.
A skoro im pasi, to go wybiorą.



Najbardziej musi "pasić" PiS i SLD, bo oddali prezydenturę walkowerem wystawiając egzotycznych kandydatów.