18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanar i szalikowcy

BongMan • 2012-07-30, 01:14
W tramwaju kanar podchodzi do grupy szalikowców i mówi:
- Poproszę bilety do kontroli.
- Weź sp***alaj! - reagują szalikowcy.
Kanar daje sobie spokój, podchodzi do staruszka i prosi o bilet. Na to staruszek:
- Nie słyszał pan, co koledzy powiedzieli?

dymion

2012-07-30, 15:26
Krzyqq napisał/a:

BongMan... nie wiem dlaczego cały czas karmisz hejterów :/Sam wiesz ,że większość twoich kawałów jest po prostu lipna.Dzięki temu pod każdym twoim tematem robi sie piekło, gdzie więcej jest komentarzy niż piw...Swoją drogą to odstrasza potencjalnych użytkowników.Wchodzi taki typek,patrzy na pierwszy lepszy dowcip z głownej i od razu robi leave ze strony.


Ten post nie ma na celu Cię obrazić.Przemyśl to plix.



nie sil się. nie jeden już próbował, ale do tego łba nic nie dotrze.

sorra18

2012-07-30, 16:09
Bongman jest spoko, plodzi jakis content na strone, a gdyby kazdy sluchal komentarzy to nic by na stronie nie bylo. Bo co by niezostalo wrzucone to zawsze znajdzie sie czesc uzytkownikow ktora jebnie haslo w stylu wypie**alac mi z tym, h*jowe, suchar, p*zda rydz malina i tp i td. A kawal normalny.

Pi...........is

2012-07-30, 16:21
Wszyscy bili brawa, kierowca tramwaju zwołał konferencję prasową media się zleciały wydarzenie jak ch*j, w każdej telewizji było o tym słychać a najgłośniej w TVN.

Suche.

marcinsud

2012-07-30, 16:22
Nie dało się tych kawałów w jednym temacie dać?

ramiltor

2012-07-30, 18:58
Krzyqq napisał/a:

BongMan... nie wiem dlaczego cały czas karmisz hejterów :/Sam wiesz ,że większość twoich kawałów jest po prostu lipna.Dzięki temu pod każdym twoim tematem robi sie piekło, gdzie więcej jest komentarzy niż piw...Swoją drogą to odstrasza potencjalnych użytkowników.Wchodzi taki typek,patrzy na pierwszy lepszy dowcip z głownej i od razu robi leave ze strony.


Ten post nie ma na celu Cię obrazić.Przemyśl to plix.



Zerknij człowieku na ilość tematów wniesionych tu przez ciebie a później zastanów się jeszcze raz co ty napisałeś.

asd1235

2012-07-30, 19:02
Bongus skad ty bierzesz tyle dowc**ow? ;D sam wymyslasz?

KingOfEvil

2012-07-30, 19:07
BongMan napisał/a:

W tramwaju kanar podchodzi do grupy szalikowców i mówi:
- Poproszę bilety do kontroli.
- Weź sp***alaj! - reagują szalikowcy.
Kanar daje sobie spokój, podchodzi do staruszka i prosi o bilet. Na to staruszek:
- Nie słyszał pan, co koledzy powiedzieli?



Ja miałem kiedyś coś podobnego, tylko że akcja była w autobusie a dokładnie w Krakowskim MPK i tekst staruszka wyglądał mniej więcej tak "nie słyszałeś co tam z tyłu powiedzieli?"

tomii666

2012-07-30, 21:42
@ czerwo64 Tyle, że BongMan cały czas sypie kawałami

BongMan

2012-07-30, 21:50
Krzyqq napisał/a:

BongMan... nie wiem dlaczego cały czas karmisz hejterów :/Sam wiesz ,że większość twoich kawałów jest po prostu lipna.Dzięki temu pod każdym twoim tematem robi sie piekło, gdzie więcej jest komentarzy niż piw...Swoją drogą to odstrasza potencjalnych użytkowników.Wchodzi taki typek,patrzy na pierwszy lepszy dowcip z głownej i od razu robi leave ze strony.


Ten post nie ma na celu Cię obrazić.Przemyśl to plix.


Teraz popatrz na ilość piw i na ilość komentarzy.

myklas

2012-07-30, 22:56
Na kolana, król przemówił!

NecroVision

2012-07-31, 07:07
czerwo64 napisał/a:

a ja powiem ze z nim bym sie naj***ł, poznał chłopa, niektóre kawaly sa ch*jowe, ale ma charakter nie przejmuje sie piskami cipek waszych...



:homer: :homer: :homer: :homer: :homer: No k***a inaczej nie mogę :|