18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanapka międzysamochodowa

fantastico • 2018-10-05, 13:04
Ludzie stali sobie na drodze między samochodami kontemplując sobie coś aktywnie gdy w tył samochodu stojącego przed drugim uderza inny samochód dokonując zgniecenia ludzi między nimi. Wycieraczki leniwie zbierały z szyby resztki wypadku, a leżąca na desce woda chlupała wesoło raz w tę, raz we w tę.




Jacuss

2018-10-05, 13:06
Pare osób odepchnał na boki

nowynick

2018-10-05, 13:07
jeszcze mogli na lewym się zatrzymać jak łoś z końca nagrania, teraz pogotowie będzie stało w przezajebistym korku z godzinę...

Shotterr

2018-10-05, 13:44
Autostrady, drogi expresowe i generalnie drogi szybkiego ruchu mają dla mnie jedną zasadę, jak coś się stanie to o ile auto jest w stanie to sp***alam w bezpieczne miejsce tak szybko jak tylko mogę, później oceni się szkody ustali czyja wina itp. Jest jakiś błąd w moim rozumowaniu czy tylko masa ludzi uwieczniona na sadolu jest debilami?

xiro

2018-10-05, 15:55
rodzinne zdjecie do nekrologu robili :D

ol...........re

2018-10-05, 16:38
up
Masz racje tępe h*je.

Ja...........ro

2018-10-05, 17:41
Co za jemioły... Byłoby mi szkoda dzieci, tylko, że mi nie szkoda.

luckyluuke

2018-10-05, 19:17
Mogli k***a jescze Grila tam rozpalić....

SirMajkel

2018-10-05, 20:22
ja to naprawdę nie kumam ludzi, lekko się pukną i stają w miejscu na środku autostrady.. 3 pasy zablokowane bo debil ma ryskę na zderzaku i on będzie czekał na policję i aut nie można ruszyć, żeby dowody były, droga hamowania itd. Debile. Spisać oświadczenie gdzieś z boku i nie zawracać innym dupy.

realign

2018-10-05, 20:44
Może mają w przepisach żeby zostawić tak jak się pie**olnęli.

edek.bajzel

2018-10-05, 21:27
większości babkom, jak widzę, obcięło ku*asy

InnyName

2018-10-05, 22:27
SirMajkel napisał/a:

ja to naprawdę nie kumam ludzi, lekko się pukną i stają w miejscu na środku autostrady.. 3 pasy zablokowane bo debil ma ryskę na zderzaku i on będzie czekał na policję i aut nie można ruszyć, żeby dowody były, droga hamowania itd. Debile. Spisać oświadczenie gdzieś z boku i nie zawracać innym dupy.


W chinach mogą mieć inne prawo.
W Polsce jak zablokujesz ważną drogę przez jakaś ryskę to dostaniesz zazwyczaj mandat, przynajmniej w trójmieście na obwodnicy. Jakby nie było jest to nieznajomość prawa o ruchu drogowym.

Zlosiejek

2018-10-05, 23:07
Shotterr napisał/a:

Autostrady, drogi expresowe i generalnie drogi szybkiego ruchu mają dla mnie jedną zasadę, jak coś się stanie to o ile auto jest w stanie to sp***alam w bezpieczne miejsce tak szybko jak tylko mogę, później oceni się szkody ustali czyja wina itp. Jest jakiś błąd w moim rozumowaniu czy tylko masa ludzi uwieczniona na sadolu jest debilami?




Zamknij sie, przez twoje głupie rady nie bedziemy mieli co oglądać na sadolu :-P