18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kanadyjczycy w Afganistanie

evilmatt • 2012-07-22, 15:06
Dwa filmiki przedstawiające wymiany ognia między kanadyjczykami, a talibami.

CoD i inne BF'y wymiękają. ;)

Czesiek181

2012-07-22, 15:26
Ameryka powinna zniknąć z mapy świata.

BongMan

2012-07-22, 15:26
Kanadyjczycy to ch*je. Mam nadzieję, że Arabusy wystrzelają ich jak najwięcej. Może to ich oduczy mordowania polskich imigrantów.

evilmatt

2012-07-22, 17:29
@up Szuszwole załatwiły chyba (?) więcej naszych rodaków niż Kanadyjczycy, np.: taki raczej bogu ducha winny Stańczak.
Kilku baranów spieprzyło sprawę, ale nie generalizujmy jednak, że wszyscy to ch*je, bo to troche tak jakby powiedzieć, że Polacy to złodzieje. Co innego w przypadku arabusów, bo to im akurat ich poj***na (z resztą jak każda) religia nakazuje. ;)

BongMan

2012-07-22, 17:42
@up
Mówię o przypadku kiedy dwóch kanadyjskich policjantów z premedytacją raziło człowieka, polskiego imigranta, paralizatorem tak długo, aż umarł. Paralizatory są specjalnie zaprojektowane tak żeby ogłuszać a nie zabijać (mają wysokie napięcie ale niskie natężenie), żeby zabić trzeba naprawdę długo przytrzymać, więc o wypadku mowy być nie może. Żaden z morderców nie poniósł konsekwencji, polska ambasada też gówno zrobiła.

evilmatt

2012-07-22, 18:28
BongMan napisał/a:

@up
Mówię o przypadku kiedy dwóch kanadyjskich policjantów z premedytacją raziło człowieka, polskiego imigranta, paralizatorem tak długo, aż umarł. Paralizatory są specjalnie zaprojektowane tak żeby ogłuszać a nie zabijać (mają wysokie napięcie ale niskie natężenie), żeby zabić trzeba naprawdę długo przytrzymać, więc o wypadku mowy być nie może. Żaden z morderców nie poniósł konsekwencji, polska ambasada też gówno zrobiła.


Wiem o czym mówisz. Ja ich wcale nie bronie i nie twierdze, że to był wypadek. Zgadzam się z Twoimi argumentami odnośnie sprawy, przyczepiłem się jedynie do pisania o ogóle Kanadyjczyków. ;)

lotnik_1

2012-07-22, 20:22
"Fuck Fuck Fuck" - prawie jak w BF Bad Company 2

LaChupacabra

2012-07-22, 20:39
0:57 Uwaga! Nak***iam bushmasterem!

Dymekx

2012-07-22, 20:56
Nooby nie tak się wykurza kampiącego snajpera.

zsflogo

2012-07-22, 21:23
si vis pacem parabellum

xts

2012-07-22, 21:28
BongMan napisał/a:

@up
Mówię o przypadku kiedy dwóch kanadyjskich policjantów z premedytacją raziło człowieka, polskiego imigranta, paralizatorem tak długo, aż umarł. Paralizatory są specjalnie zaprojektowane tak żeby ogłuszać a nie zabijać (mają wysokie napięcie ale niskie natężenie), żeby zabić trzeba naprawdę długo przytrzymać, więc o wypadku mowy być nie może. Żaden z morderców nie poniósł konsekwencji, polska ambasada też gówno zrobiła.



wujo prosperuje w kanadzie od 25 lat (emeryturka wojskowa) i z miejsca mówił, że nic policjantom nie zrobią. Gdyby ich ukarali cała policja u nich olewała by wszystkie interwencje bo skoro oni nie mają prawa, żeby jakiegoś pojeba nie zatrzymać to kto zatrzyma.

Shock

2012-07-22, 21:47
Szacunek dla każdego żołnierza.

Kozioł.

2012-07-22, 22:03
Kanadyjczycy to tacy lepsi Amerykanie. Pracowałem tam jakiś czas, zawsze gdy pytałem się o ich stosunek do amerykanów śmiali się że to debile.

BongMan

2012-07-22, 22:36
xts napisał/a:

Gdyby ich ukarali cała policja u nich olewała by wszystkie interwencje bo skoro oni nie mają prawa, żeby jakiegoś pojeba nie zatrzymać to kto zatrzyma.


Ich było dwóch, on jeden. Nie był ani wysoki, ani duży ani szczególnie silny. Nie był uzbrojony. Mogli go obezwładnić gołymi rękami. Nadużyli uprawnień i z premedytacją zabili człowieka, a nie spotkała ich żadna kara. Rzeczywiście głupio postąpiłem uogólniając, wybaczcie, ale to wk***ia.

terefereqwerty

2012-07-22, 22:45
a ci Kanadyjczycy to do tych ze Stanów strzelają czy do kogo?