18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania reklamowa- Pieniądze mogą pokonać raka

Detee • 2013-03-28, 22:12
Jakiś czas temu marnując swój jakże cenny czas przed telewizorem moim oczom ukazała się reklama promująca pewną fundację charytatywną Gdyby nie fakt, że dosyć sporo negatywnych słów naczytałem się o nich to po obejrzeniu "trailera" promującego ich działalność byłbym w stanie przekazać swój jeden procent na nich

Obejrzyjcie bo materiał całkiem fajnie zrealizowany. Może nie na sadola ale warto docenić pomysłowość jak i wykonianie :terror:

Pozdro sadole


NieWiemZeWiem

2013-03-28, 22:26
ja tam pie**ole i nie place tym fundacjom...k***a 1zł dajesz a 75gr idzie na administracje tego gowna...bez sensu przeciez mozna zrobic w tych czasach duzo rzeczy automatycznie ale jak to moj znajomy powiedzial "załozenie fundacji jest najlepszą dzialalnoscia na załozenie swojej pierwszej firmy" rozumiecie to ze taki prezes ma od h*ja kasy a swoim pracownikom nie placi booooooooo to k***a sa wolontariusze...tak to sie robi!

Kapral Poproszek

2013-03-28, 23:08
Piosenka idealnie pasuje do typu działalności większości fundacji "... so fuck you anyway, you are scum, you are scum and I hope that you know"

Mattis2

2013-03-29, 00:00
Zajebista reklama, ciekawe ile kosztowała.

Ant1984

2013-03-29, 08:11
"Pieniądze mogą pokonać raka" - więc my będziemy stwarzać raka, a ty płać na jego leczenie. Bo się opłaca. By żyło się lepiej!

zyzyryxy

2013-03-29, 09:46
a jak ma być w tym kraju, jak 90% społeczeństwa to debile albo ignorancji. Jak chcesz komuś przekazać choćby 1 zł to najpierw zapoznaj się z tą fundacją, popatrz na stronę internetową i znajdź sprawozdanie finansowe za poprzedni rok!!! Jak go nie ma to możesz być prawie pewien że fundacja to tylko przykrywka dla takiego Śpiewaka czy coś w stylu fundacji Maciuś.

myśleć ludzie, k***a, to nie boli!!!

Roszp

2013-03-29, 23:07
No spoko, ale adresatem takiej reklamy jest osoba młoda, grająca w gry komputerowe itp. Znaczy się, że 85% ludzi do których ta reklama przemówi nie płaci podatków. Ot co.

wójek

2013-03-29, 23:08
wytrzymałem pół minuty, nie podoba mi się. roboświnia i roborak rozpie**alają szpital i potem nie ma miejsca dla pacjentów :P

AdekZbójnik

2013-03-29, 23:19
fajnie zrealizowane? poj***ne ostro, nic a nic mi się nie podoba. ch*jostwo

Ahti

2013-03-29, 23:23
ciekawe kto zaplaci za naprawe szpitala...pewnie podatnicy.

reven_ml

2013-03-29, 23:32
"ja tam pie**ole i nie place tym fundacjom...k***a 1zł dajesz a 75gr idzie na administracje tego gowna...bez sensu przeciez mozna zrobic w tych czasach duzo rzeczy automatycznie ale jak to moj znajomy powiedzial "załozenie fundacji jest najlepszą dzialalnoscia na załozenie swojej pierwszej firmy" rozumiecie to ze taki prezes ma od h*ja kasy a swoim pracownikom nie placi booooooooo to k***a sa wolontariusze...tak to sie robi!"


Dosłownie - PIE**DOLISZ
Prowadze fundację od dwóch lat - 100% dochodów przekazujemy na cele statutowe. Ani jedna złotówka nie została u mnie w kieszeni więc nie PIE**DOL że fundacja to gówno

Lordzik92

2013-03-29, 23:50
Czy mi sie wydaje, czy ta reklama zawiera w sobie przekaz podprogowy ktory jest zakazany i scigany prawnie?

wodzwioski

2013-03-30, 00:09
Niestety ogromna część chorób jakie niszczą ludzi są stworzone w warunkach laboratoryjnych.. głupi przypadek, że jakimś cudem trafiają w świat i ktoś ma na to leki...

Na raka nie ma jako takich leków, które wyleczyłyby 100% chorych poza jakimś procentem przypadków ale myślę, że sami sobie to zgotowaliśmy więc musimy za to zapłacić!


Chciałbym tu jeszcze czymś zabłysnąć, ale ch*j... idę zapalić

ZłoconyPenisZagłady

2013-03-30, 00:37
Oglądając takie filmy zastanawiam się poważnie skąd biedna fundacja zbierająca po parę złotych rocznie od każdego przekonanego tą metodą ma kasę na tego typu przedsięwzięcie. No chyba że grafików znajduje charytatywnie, animatorów 3D za miskę ryżu a to wszystko zgadza się publikować telewizja za darmo, w czasie antenowym na którym mogłaby lecieć reklama komercyjna.

reven_ml napisał/a:

Dosłownie - PIE**DOLISZ
Prowadze fundację od dwóch lat - 100% dochodów przekazujemy na cele statutowe. Ani jedna złotówka nie została u mnie w kieszeni więc nie PIE**DOL że fundacja to gówno



A tego Pana skwituję milczeniem bo zgłasza wolontariat po warna praktycznie.

PanEmo

2013-03-30, 00:57
Bardziej niż o fundacji polecam zapoznać się z firmą, który zrobiła owy trailer.

http://www.platige.com/pl/

Swoją drogą, kilka nam już znanych reklam zrobili. Mają rozmach sk***ysyny.