18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania - jesteśmy kulturą a nie kostiumem

~zsakuł • 2013-12-28, 14:16
Studenci z Ohio od 3 lat prowadzą kampanie przeciw poróżnieniu na tle rasowym. Szczególnie mowa tu o niesmacznych (wg twórców kampanii) strojach przygotowywyanych na helołin. Oczywiście nie mogło obyć się bez odzewu internetowych mistrzów painta - prace te w komentarzu. Przykładowe obrazy z podstawowej kampanii:

(z ang: Jesteśmy kulturą nie kostiumem. To nie jestem ja i to nie jest w porządku.)2011






(z ang: Jesteśmy kulturą nie kostiumem. Ty nosisz kostium przez jedną noc, ja noszę piętno przez całe życie)2012








(z ang: Jesteśmy kulturą nie kostiumem. jeśli to jest tym jak widzi cię świat, to nie jest zabawne) 2013


Plecionkarz

2013-12-29, 02:23
Tym którzy walczą o równość, tolerancje czy inne gówno chodzi tylko o jedno, żeby ktoś powiedział:
Bardzo mi wstyd, że jestem białym heteroseksualnym katolikiem który nikogo nie okradł ani nie zgwałcił. Będę siedział cicho i nie mówił nic o sobie bo to bardzo nietolerancyjne wobec tych którzy głośno się obnoszą ze swoją odmiennością.

mlecz1323

2013-12-29, 02:26
qrwa nawet człowiek dildo jest !

Lasarr

2013-12-29, 03:01
czy jak napiesze "won stad" to dostane warna?

Dr0mg

2013-12-29, 03:17
czyli czekaj mam ZABRONIĆ komuś kto szanuje czy tam lubi Polskę przebierać się za polaka i żeby dawał wpie**ol ruskim, niemcom, szwedom i reszcie świata?
np tym 2 kitajcom co uwielbiają grom bo seals, sas i specnaz są przereklamowane
brytyjskim dzieciom przebierającym się za 303 i nasze SQ czy innym co lubią siać wpie**ol z piórami (czyt. husaria) czy też zakazać organizowania pancernej orgii pod grunwaldem ( tam zjeżdża prawie cała europa) bo jedni sie przebierają za naszych a inni za niemców
ahh i dzieciom pod monte cassino też trzeba zakazać obchodzenia rocznicy wyzwolenia

ad...........uk

2013-12-29, 03:31
JEBAC ARABUSÓW I SUBKULTURY!

Kritaczi

2013-12-29, 05:10
jak ich dorwą to chociaz materiał na sadistica będzie z obcinania głów ;o

ip...........ag

2013-12-29, 09:09
Stereotypy nie wzięły się znikąd. Jak meksykanie mogą wypierać się sombrero, a murzyni śmigania w skórach? Przecież to SĄ elementy ich historii/kultury. Jak szmatogłowi mogą zaprzeczać, że są terrorystami i lubią się rozj***ć w tłumie, skoro tak jest . :mrgreen:

Promek

2013-12-29, 10:04
No dziwne ze np. arab kojarzony jest z dynamitem i zapalnikiem. No k***a czego sie dziwia jak to prawda!

adamko

2013-12-29, 10:34
faktycznie stroje nie są śmieszne ani oryginalne. Dobrze, że ci od kampani sie postarali i w końcu jest sie z czego śmiać. Z ich idiotycznego bólu dupy. Proponuje, żeby biali wytoczyli kampanię przeciw murzynom za ich wielkie murzyńskie pały. Bo oni mają je na codzień and this is not funny

Ignac96

2013-12-29, 13:08
To dowodzi jednemu, biali mają najlepsze poczucie humoru :mrgreen:

pi...........ja

2013-12-29, 14:39
Mnie też. Daleks are superior beings! :)