18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania antypolonizmu

Tristan88 • 2012-06-06, 21:44
Jeśli odpuścimy i będziemy nazywać antypolskie zachowania jako "gafy", za parę lat takiej historii będą się uczyć nasze dzieci.


tentypluk

2012-06-06, 21:56
Rasizm i antysemityzm w mediach jest jechany do zera, ale jak ktoś pluje na Polske to gafa albo żart.
Swoją drogą po tym co widać na ulicach, w internecie, w szkole takie plucie na Ojczyzne to modne zjawisko.

!Timon

2012-06-06, 22:22
I ciekawe który jeszcze kretyn napisze, że niepotrzebnie się napinamy. Przecież tamto było tylko gafą, to jest zapewne nic nie znacząca dziennikarka która szuka sensacji... Pewnie teraz Prezydent i premier gówno zrobią bo przecież WSZYSTKO k***a nic nie znaczy i nie jest ważne. Ważne jest tylko pojechać na polowanie i pograć w piłkę.

piotrekz03

2012-06-06, 22:39
Amerykanie nie robią tego z premedytacją, oni są po prostu głupi.

Tristan88

2012-06-06, 23:22
Polecam wszystkim wykład prof. dr hab. Bogusław Wolniewicz na temat antypolonizmu w mediach.
Nie zrażajcie się tym że w rogu jest znaczek telewizji TRWAM
Cytat:

Prof. Wolniewicz nie tylko nie jest księdzem ale jest zdeklarowanym ateistą.
Burzy on stworzony przez lewactwo i środowisko gazety wyborczej, powszechny stereotyp ateisty jako 'racjonalnego' i postępowego antyklerykała
Broni naszą historię przed kłamstwami różnych anty-Polaków i stanowczo krytykuje lewacką nowomowę zwaną poprawnością polityczną.
Tygodniową propagandę kilkunastu redaktorków z GW obala w kilka minut.








iHadToGo

2012-06-07, 00:44
Prawda jest taka, że teraz teoretycznie co 5 osoba to żyd, więc niestety to nie wyjdzie z poczekalni.

Pan_Generał

2012-06-07, 01:09
Na zachodzie myślą że TYLKO ŻYDZI trafiali do obozów... Nikt nic nie powie o tysiącach jak nie o milionach Polaków którzy tam trafili, jakoś mój pradziadek nie był żydem a trafił na Majdanek. To są efekty żydowskiej propagandy.

staryraczej

2012-06-07, 01:22
Stryjek napisał/a:

Na zachodzie myślą że TYLKO ŻYDZI trafiali do obozów... Nikt nic nie powie o tysiącach jak nie o milionach Polaków którzy tam trafili, jakoś mój pradziadek nie był żydem a trafił na Majdanek. To są efekty żydowskiej propagandy.



A Ty zgłębiłeś temat czy tylko kłapiesz dla poklasku? Miliony, miliardy, tryliony i cykliony Polaków zginęło w obozach. CH**j z żydami. Myśmy też dostali wpier**l.

Każdy z nas może sobie sięgnąć do źródeł i poczytać o jasnej i ciemnej stronie zje*an*j wojny. Były i kundle, które za zegarek wydawały ludzi a byli i bohaterowie, którym Sadol często oddaje "cześć".

Dla mnie przejęzyczenie bambusa-prezydenta, czy blondi-dziennikary (włos zobowiązuje) nie rzutuje. Klipsy wykładam i w prąciu mam. Wiem jak było, przeczytałem, rozmawiałem, widziałem obozy.

Luz Polacy. Ważniejsze sprawy przed nami. Młode pokolenie zamiast patrzeć ślepo w słusznie minione lata, niech patrzy w przyszłość bo tam jest kur*a nadzieja.

ps. statystyki z A-B
960 tysięcy Żydów, czyli prawie 90% – w tym:
438 tysięcy z Węgier
około 300 tysięcy z Polski
prawie 70 tysięcy z Francji
60 tysięcy z Holandii
55 tysięcy z Grecji
ponad 46 tysięcy z Czech i Moraw
ponad 26 tysięcy Żydów ze Słowacji
ponad 24 tysiące z Belgii
23 tysiące z Niemiec i Austrii
10 tysięcy z Jugosławii
do 75 tysięcy Polaków
21 tysięcy Romów
15 tysięcy jeńców radzieckich różnych narodowości
oraz do 15 tysięcy ludzi innych narodowości.

!Timon

2012-06-07, 01:37
Ja się tylko zastanawiam co ludzie mają z tego, że umniejszają zasługi Polaków a podkreślają ofiarę Żydów. Ktoś wam coś za to daje? W całej Polsce zginęło tyle samo +/- Polaków co Żydów i niby teraz mamy mówić, że ci drudzy są fajniejsi bo ich w obozach zamykano, a Polaków wieszano pod lasem?
Ciężko mi się to pisze słuchając tego co się w świecie dzieje, ale szanuję Żydów. I na tym się to kończy. Nie lubię i nie kocham ale szanuję. Za to Polaków lubię bo to moi krajanie i tak jak Ci kumpla leją to najpierw idziesz mu pomóc a później pytasz kto zaczął tak samo na pierwszym miejscu należy stawiać swój naród.

Tristan88

2012-06-07, 02:11
!Timon napisał/a:

Ja się tylko zastanawiam co ludzie mają z tego, że umniejszają zasługi Polaków a podkreślają ofiarę Żydów. Ktoś wam coś za to daje? W całej Polsce zginęło tyle samo +/- Polaków co Żydów i niby teraz mamy mówić, że ci drudzy są fajniejsi bo ich w obozach zamykano, a Polaków wieszano pod lasem?
Ciężko mi się to pisze słuchając tego co się w świecie dzieje, ale szanuję Żydów. I na tym się to kończy. Nie lubię i nie kocham ale szanuję. Za to Polaków lubię bo to moi krajanie i tak jak Ci kumpla leją to najpierw idziesz mu pomóc a później pytasz kto zaczął tak samo na pierwszym miejscu należy stawiać swój naród.




Jestem dumny z takiego rodaka. Podzielam twoją opinie.

rdy4

2012-06-07, 02:57
Tak mnie dzisiaj ten i nie tylko ten temat dotyczący żydów wk***ił, że nie potrafię wykrzesać nic z siebie więcej jak jedynie płytkie: JEBAĆ ŻYDOWSKIE KUREWSTWO...

przemolll

2012-06-07, 04:10
Ne przejmujcie sie glupia blondynka, ktora tak na prawde nie ma nic do powiedzenia oprocz nienawistnych komentarzy stworzonych tylko i wylacznie po to zeby zaistniec w mediach. Ide o zaklad ze tak naprawde nie miala rodziny ktora zginela w Polsce.

krycha7

2012-06-07, 04:35
Ale kto w dzisiejszych czasach się jeszcze interesuje historią? Ważniejsze jest, by po tym kraju mogły chodzić pary obściskujących się i pewnie również r*chających na ulicy pedałów, czy k***a inne pie**olenie... Mówi to nie żaden 70 letni starszy człowiek, tylko 21 letni facet, który widzi co się dzieje i jak (wierzę w to głęboko) wciąż wielu jest przerażony, że Polacy tak ignorują (bo już nie mówię o gorszych rzeczach) swoją piękną Historię i swoich Bohaterów Narodowych jakich było wielu... Dlaczego dziś krzyczeć "Raz sierpem, raz młotem - czerwoną hołotę" jest złem? Przecież ci ludzie wymordowali tysiące naszych rodaków, ludzi takich jak my i nie bójmy się o tym mówić, bo może nie przystoi, bo dzisiaj ludzie robią wszystko, by zapomniano nie tylko o zbrodniach niemieckich, o zbrodniach radzieckich, ale o całej historii, co jest piekielnie złe. I teraz powiecie o mnie, że jakiś burak z PiSu... Prędzej się powieszę, niż zagłosuję na Jarka, ale delikatną cząstkę patriotyzmu ten człowiek w sobie ma, szkoda tylko, ze tak ją upolitycznia, bo byłoby to coś, czym mógłby się pochwalić. Pozdro dla wszystkich, którzy to przeczytali ;d

Ko...........ci

2012-06-07, 15:09
a co to jest "lupenkonserwatyzm" motyla noga??

btw lol, widzę, że tak podniosła Polakom ciśnienie, że ci siedzą po nocach i jadą z koksem. Patrz panowie nade mną. :)