18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania antynikotynowa...

ASAKKU • 2014-10-09, 16:52
Bohaterka: Terrie Hall...

mare30ks

2014-10-09, 20:19
co to za lewackie pie**olenie
jak proiducenci w reklamach twierdza ze to jest zdrowe, tylko lewaki kaza im ummieszczac te obrzydliwe obrazki to znaczy ze jest zdrowe. przeciez duze firmy dbaja o nasze zdrowie - dluzej zyjesz dluzej kupujesz ich wspaniale produkty
pozatym nikt przeciez pistoletu do glowy nie przystawia i nie kaze palic

TheXArczi

2014-10-09, 20:43
Puściłem sobie kilka razy, pod rząd, jakoś tak nostalgicznie przypomina mi głos wyroczni z Fallouta 2 :D

Black Snake

2014-10-09, 21:24
@mmaakkss, sam nie palę i mam niepalących kumpli. Za to nie znam laski, która nie pali. Z przeklinaniem podobnie. Baby najwięcej mięsa rzucają. Aż wstyd się pokazywać bo chleje to więcej niż umie, pali i klnie. Przy czym faceci umieją się czasami powstrzymać. Ktoś wspomniał o tym, że czasami "nie wypada" nie palić. Niestety tak jest. Jak paliłem (przez jakieś 3 lata) to zawsze w grupce się wychodziło i paliło, a teraz czasami czuję się odtrącony przez osoby palące. No i kilka razy dresiki się już do mnie doczepiły. Wk***ia fakt, że jak się powie, że się nie pali to jest się kłamcą. Kilka razy zostałem zaczepiony "masz szluga?". Po odpowiedzi, że nie palę patrzyli z pogardą i zawsze ten sam tekst "tak, k***a. Nagle nikt nie pali". pie**oleni żebracy.

Nutzz

2014-10-09, 21:33
No patrz, ja zawsze mówię że jak chce palić to niech sobie zarobi i kupi. W mordę jeszcze za to nie dostałem ale spruwy czasem odchodzą ciekawe.

crossdressphyxia

2014-10-09, 21:39
Coś mi się przypominało....hehehehe :D


MOST_Polska

2014-10-09, 21:45
"Nie pal, umrzesz zdrowszy".