18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kampania antynikotynowa

Es...........ne • 2009-07-06, 23:08
dość drastyczne, ale zajebiste




















Dvs

2009-07-06, 23:10
Trzeba przyznać, to pierwsze zdjęcie jest naprawdę dobre.

luki24

2009-07-06, 23:12
sam pale ale u nas też powinny być takie ostrzeżenia na paczkach, moze tych kilku ludzików nie popełniło by tego błedu co ja...

in...........ce

2009-07-06, 23:28
Trzeba przyznać że ja biore od czasu do czasu i tak nie wyglądam więc spadaj z tym antynarkotykowym bublem...

Rasta

2009-07-06, 23:34
ide zapalic

MLPasd

2009-07-06, 23:54
Jak zwykle w takich kampaniach przesadzone. Nie rozumiem, co niepalącym to przeszkadza. Państwo zarabia, firmy zarabiają, palacze się cieszą. Ja palę, bo lubię. I żadne, nawet super-brutalne zdjęcia mnie nie przekonają, bo trwa taka nagonka na palaczy, że niedługo na plakatach zaczną wieszać zdjęcia ofiar wypadków samochodowych i wmawiać nam, że tak właśnie kończy się palenie. Co już się zaczyna zresztą, wystarczy popatrzeć na powyższe zdjęcia.

lubi

2009-07-07, 00:04
jest szkodliwe, ale powiesz szczerze jak nie paliłem tydzien to byłem strasznie znerwicowany i to napewno bardziej szkodzilo mi na psychike niz palenie:)

Ąpisław

2009-07-07, 00:22
Denerwują mnie takie kampanie... Rak płuc jest pierwszym w Polsce i Europie, dlatego trwa wielka nagonka na palaczy. Tylko dlaczego nikt nie robi takich plakatów z rakiem piersi, szyjki macicy, prostaty i jelita? Zachorowalność na nie, jest niewiele mniejsza niż na raka płuc. Przecież te nowotwory "są także na własne życzenie"* - badania kontrolne dla wielu to coś nieosiągalnego. Słychać komentarze, że palacze nie powinni być leczeni z publicznych środków blebleble... Natomiast 48-letnia kobieta z rakiem szyjki macicy, która odwiedzała ginekologa raz na 7 lat jest uważana niemal za bohaterkę i w tym przypadku pieniędzy żałować nie można :samoboj:

* - nie obrażając nikogo

aha. Sam jestem palaczem.

grigori

2009-07-07, 00:31
nie ma nic lepszego niz rooibos, fajeczka i dobra ksiazka... ;)

Slevin

2009-07-07, 01:07
żeby nie dostać raka trzeba umrzeć.

Es...........ne

2009-07-07, 08:57
intrance, jak masz jakiś problem to tego nie oglądaj

justeen

2009-07-07, 09:21
Esne napisał/a:

intrance, jak masz jakiś problem to tego nie oglądaj


zapóźno...done ;)

si...........nt

2009-07-07, 12:32
ech, tak sobie myslalam, wejde na glowna zjem galarete spokojnie, a tu JEB, takie foty, no nie wiem, dla mnie to w sumie dosc odlegla mysl, rak, po maturze stwierdzilam rzucam palenie, no i nie palilam przez mc, co z tego skoro po tym miesiacu jedna glupia rzecz mnie wkurzyla i odruchowo poszlam do kiosku.jaram ok paczke dziennie, staram sie mniej,bo fajki drozeja, ale nie zmienia to faktu ze zaczelam palic dlatego ze mi to smakuje zwyczajnie. takie kampanie sa moim zdaniem bez sensu. cos jak wtym kawale

-przychodzi facet do kiosku, prosi paczke fajek, babka daje mu paczke no i koles czyta ze palenie tytoniu powoduje impotencje, wraca sie do kiosku i mowi
-nie nie wie pani co to ja poprosze te z rakiem

duzo to nie zmieni moim zdaniem a tak jak wczesniej napisano, po co namawiac ludzi do nie kupowania czegos co jest tak dochodowe??

andariel

2009-07-07, 13:08
Palenie powoduje GANGRENE!? ze CO!? -.- Niedlugo sie okaze, ze bezrobocie, dziura ozonowa i radio maryja to tez przez palacych...

Achajka

2009-07-07, 13:14
Ja nie rozumiem co innych obchodzi, że ludzie sami się trują i narażają na jakieś tam choroby. Ja osobiście nie palę, ale gówno mnie obchodzi czy inni się trują czy nie, ich sprawa, ich życie.