18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamil Łaszczyk, Polski bokser

stopro123456 • 2014-01-09, 16:07
Temat z Polskim murzynem cieszy się popularnością, więc pomyślałem, że warto było by pokazać pewnego młodziaka z Polski.


Na yt można znaleźć więcej filmików z jego udziałem, ma talent ;)

Craxor

2014-01-10, 13:45
ładnie napie**ala :D

sadolfan

2014-01-10, 17:17
Czemu nie bije z nóg ?

MonroeHutchen

2014-01-10, 17:55
@dzymek123
kolodziej mowisz? a moze w ogole to don king jest?

cop88

2014-01-10, 18:01
Kamil jest z Gwardi Wrocław znam go osobiście dobrze wyszkolony technicznie i bardzo szybki

kroplowa

2014-01-10, 18:44
TempT napisał/a:

Szkoda, że o tych niższych kategoriach nic się nie mówi.



Nie mówi się też, o kobiecej lidze piłki nożnej, zwycięzcach paraolimpiad etc. etc. A dlaczego? Bo ludzi interesują najlepsi z najlepszych, a nie średniaki.
Żeby nie było, że hejtuję to dodam, że gościu pewnie rozniósłby jednym strzałem pół sadola. Jednak zapewne każdy oglądając pomyślał, że Kamil nie miałby raczej szans z pierwszym lepszym zawodnikiem wagi superciężkiej.

Gerwazy Waligóra

2014-01-10, 18:51
Chlopak dobry w ataku, ale obrona niestety zawiodla go w tej walce pare razy, chyba jeszcze nie jest gotowy na mocnych przeciewnikow;)

Blizzard93

2014-01-10, 20:47
kroplowa napisał/a:



Nie mówi się też, o kobiecej lidze piłki nożnej, zwycięzcach paraolimpiad etc. etc. A dlaczego? Bo ludzi interesują najlepsi z najlepszych, a nie średniaki.
Żeby nie było, że hejtuję to dodam, że gościu pewnie rozniósłby jednym strzałem pół sadola. Jednak zapewne każdy oglądając pomyślał, że Kamil nie miałby raczej szans z pierwszym lepszym zawodnikiem wagi superciężkiej.



No i dokładnie ;) Zawsze ludzie wolą oglądać "the baddest man in the world", którym koleś mierzącym 170 nigdy nie będzie...
Sam ćwiczę MMA. Też króciak ze mnie choć nieco wyższy od Kamila i mimo to wolę walki kategorii ciężkich niż takich chłoptasiów z wagi lekkiej jak ja ;)
Tam jedno pie**olnięcie potrafi skończyć walkę. A że szybkość duża ? k***a im niższa kategoria wagowa, tym szybciej się napie**ala, normalne że będę szybszy ważąc 70 kg od kolesia który waży 100 kg... I z całym szacunkiem do techniki, kondycji i pracy wykonanej na treningach, kategoria do 57 kg ? Nosz k***a to tyle przeciętny polski gimnazjalista waży, a nie dorosły facet :D
Sam jakiś koksu nie jestem, ale kategorii poniżej 70 nie oglądam, żadne widowisko jak dla mnie.

Tak, że szanuję zawodnika, sam chciałbym osiągnąć kiedyś taką technikę jak on. Zdaję sobie również sprawę, że naj***łby mi pewnie bez problemu. Ale k***a sorry, 57 kg ? Podziękuję ;)

ilikehorses

2014-01-11, 00:23
Tak bardzo tutaj znawcy boksu.... Koleś jest szybki ale cały czas sie odsłania.

Peciak

2014-01-11, 03:09
No i dobrze, że się nie mówi. Jakbym ja zebrał szachistów 180cm 65-68kg wagi i bym był wśród nich najlepszy to by ktoś o tym opowiadał oprócz mnie? Fajnie, że chłopak boksuje, jednak dla mnie sporty z kategoriami są zj***ne. Bo nie jestem najlepszy, tylko jestem najlepszy wśród jakich tam typów. Boks powinien być bez kategorii i wtedy jakbym był w stanie naj***ć każdemu to jestem k***a mistrzem, a temu tutaj Kliczko czy nawet te małpiszony z Anglii by zęby powybijali.

leszkowiecki

2014-01-13, 16:40
SZMARAGDOWY CZAD napisał/a:

7 lutego walczy w usa w drugiej walce wieczoru na espn.