18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamil Durczok na cenzurowanym

popanato • 2015-02-26, 12:47
"Ocenzurowana" wypowiedź Kamila Durczoka. Więcej odcinków na Youtube.


Murzyn9111

2015-02-26, 17:37
Co to teraz za moda na Durczoka ? Wyjasni mi jakas madra glowa ?

Pretek

2015-02-26, 17:39
Durczok podczas wywiadu zj***ł premierzycę Kopacz jak burą sukę to zrobili mu molestowanie, zoofilie. Witamy w Polsce

WalkingStephen

2015-02-26, 17:42
@Murzyn9111 Wypłynęła afera o tym jak to Durczok molestował kobitki w TVN'ie. Oczywiście mało kto zwrócił uwagę na to, że stało się to po tym jak najechał na żywo na premier Kopacz w związku z strajkami górników. No i nagle zaczęły się pojawiać coraz to kolejne osoby, które to były wykorzystywane przez Durczoka w redakcji. Normalnie bym mu współczuł ale ch*j przez lata robił to samo, oczerniał innych niewygodnych dla rządzącego reżimu i w rekompensacie dostał od nich to samo.

lllll

2015-02-26, 17:47
Co to jest Durczok?

quang-dat

2015-02-26, 17:48
Nigdy nie lubiłem tej TVNowskiej mendy, ale okazał się sadolem aż miło. Dmuchane lalki, szpilki w męskim rozmiarze, koksik, molestowanie koleżanek itp.Aż go polubiłem :idzwch*j:

solarik13

2015-02-26, 17:53
Pretek napisał/a:

Durczok podczas wywiadu zj***ł premierzycę Kopacz jak burą sukę to zrobili mu molestowanie, zoofilie. Witamy w Polsce



a ja słyszałem, że Durczok był przeciwko wysyłaniu wojska na Ukrainę, pewnie to dlatego...

Gerwazy Waligóra

2015-02-26, 18:33
Cala banda wali równo i się nie obcinają... ;)

W grudniu byłem w Szwajcarii na desce na dużym wyjeździe i Prokop pytał się mnie o czy mam sprzedać koks z 4 razy, chodził naszprycowany jak dzida przez 6 dni...

Podwójne standardy macie wszyscy pseudo gwiazdorzy TV, a jak się za waszą dupę zabierają to już płacz, że to wasze życie prywatne....

Cyrk

2015-02-26, 20:11
Oczywiście, że afera jest zrobiona na polityczne zamówienie, ale Durczok nie raz realizował tego typu polityczne zamówienia, więc nie jest mi go szkoda...

Abbrams

2015-02-26, 20:26
Wrabiają go pięknie bo jeździ im po ambicji, żal mi chłopa bo ma mimo wszystko odwagę powiedzieć sp***alaj zamiast wchodzić w niecne układy z bandyckim rządem i lizać im dupy. Wiele z tego to zwykła ściema, policja "znalazła" to u niego w domu, dodatkowo ktoś załatwił świadków i taadaaa! mamy aferę. Nie próbuję go bronić bo bez grzechu na pewno nie jest ale wyraźnie widać że komuś nieźle podpadł

-Pita88-

2015-02-26, 21:29
Kiedyś go ten samobójca dopadnie

voidinfinity

2015-02-26, 21:37
WalkingStephenHawking napisał/a:

@Murzyn9111 Wypłynęła afera o tym jak to Durczok molestował kobitki w TVN'ie. Oczywiście mało kto zwrócił uwagę na to, że stało się to po tym jak najechał na żywo na premier Kopacz w związku z strajkami górników. No i nagle zaczęły się pojawiać coraz to kolejne osoby, które to były wykorzystywane przez Durczoka w redakcji. Normalnie bym mu współczuł ale ch*j przez lata robił to samo, oczerniał innych niewygodnych dla rządzącego reżimu i w rekompensacie dostał od nich to samo.



Widzę kwalifikacje do zespołu maciarewicza! SpiseQ!!! :lol:

A pamiętacie jak towarzyszka stokrotka (olejnik - jak jesteście niekumaci) pojechała tuskowi po akcji we wprost?

Jakoś ani nie zaczęła molestować, ani inaczej rozrabiać, zatem wasza teoria jest co najmniej wątpliwa - żeby nie powiedzieć wprost, że jest gimbusiarskim pie**oleniem.

I dzięki takiej świadomości politycznej, mamy takich polityków jakich mamy - gratz :krejzi:

BorgBorg

2015-02-26, 21:44
Wyj***ne mam na to co dzieje sie w mediach, tvn i w tej rozkradzionej Polsce

Murzyn9111

2015-02-26, 21:49
WalkingStephenHawking napisał/a:

@Murzyn9111 Wypłynęła afera o tym jak to Durczok molestował kobitki w TVN'ie. Oczywiście mało kto zwrócił uwagę na to, że stało się to po tym jak najechał na żywo na premier Kopacz w związku z strajkami górników. No i nagle zaczęły się pojawiać coraz to kolejne osoby, które to były wykorzystywane przez Durczoka w redakcji. Normalnie bym mu współczuł ale ch*j przez lata robił to samo, oczerniał innych niewygodnych dla rządzącego reżimu i w rekompensacie dostał od nich to samo.


Dziekuje serdecznie i pozdrawiam :)