18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamikaze na słowackiej autostradzie

PanL • 2017-06-11, 14:07
Zawodnik nagrany przeze mnie 11.06.2017 w okolicach Spiskiego Zamki na Słowacji. Komentarz zbędny.



Mój pierwszy temat :kupa:

derevere

2017-06-11, 21:42
Cara_Al_Sol napisał/a:

Loaloa, Co ci w dzieciństwie zrobili, że tak siejesz nienawiścią do Polaków i katolików?



Obcięli mu napleta :mrgreen:

jazeck

2017-06-11, 21:48
To na Słowacji mają autostrady...??!!!

mazga50

2017-06-11, 22:17
@PanL - kamikaDze



elfis napisał/a:

lala , a ty wiesz że tak naprawdę cenulaże i czosnki to żydy, tak Polacy przed wojną na nich mówili



Lolalola nie ma czasu na naukę, bo obciąga swojemu staremu. a gdy stary go dyma, to też nie poczyta, bo mu się wszystko trzęsie.

a tak naprawdę, to stawiam na Slunzoka, co to wyemigrował do fatherlandu i jako "nowy niemiec", rzyga miłością na polskich forach. na niemieckich nie pisze, bo nie potrafił się nauczyć języka, albo go już pogonili. a tej "miłości" do wyrzygania ma wiele, oj wiele...

kevlarx

2017-06-12, 01:22
b0r000 napisał/a:

@Velture
Tak jak jeszcze wj***nie się pod prąd rozumiem to mnie bardziej zastanawia czemu nie zawróci tylko jak ten tępy tłuk dalej ciśnie (i to dość szybko)



No jak to czemu k***a. Czeka na pierwszy zjazd!

Viperal

2017-06-12, 01:36
No dobra, ale nie mogl zjechac na pas awaryjny k***a i zawrocic, no ja pie**ole juz w ch*j z tym wjechaniem pod prad, ale zeby k***a sie nie zczaic podczas dalszej jazdy trzeba byc naprawde mocno niedoj***nym na umysle

~Velture

2017-06-12, 08:13
Cara_Al_Sol napisał/a:

Loaloa, Co ci w dzieciństwie zrobili, że tak siejesz nienawiścią do Polaków i katolików?


Nie pytaj. To jest zagadnienie które będą pokolenia psychologów zagłębiać.

b0r000 napisał/a:

@Velture
Tak jak jeszcze wj***nie się pod prąd rozumiem to mnie bardziej zastanawia czemu nie zawróci tylko jak ten tępy tłuk dalej ciśnie (i to dość szybko)


Oszczędza paliwo :amused:

waloos

2017-06-12, 10:48
Co trzeba mieć pod kopułą żeby wjechać pod prąd na autostradę. Przecież to jest praktycznie nie do zrobienia!

viwaldo

2017-06-12, 18:49
Kurde, ja bym się nie chwalił tym nagraniem. Nie umiesz nagrywać jak człowiek inteligentny?
Czyli w poziomie.

PanL

2017-06-12, 19:12
byłem zbyt przejęty tym co ujrzałem, żeby pamiętać o tym, że jaśniepan random w internecie będzie cierpiał z powodu pionowego filmiku

logan76

2017-06-13, 10:49
Miałem wrażenie, że słyszę tam jakąś nutę do turbana i kindżału. U Ciebie w aucie. Nie ma piwa.

PanL

2017-06-13, 18:55
obejdzie sie :P
Fun Radio Sk gralo

rabbit777

2017-06-13, 22:48
viwaldo napisał/a:

Kurde, ja bym się nie chwalił tym nagraniem. Nie umiesz nagrywać jak człowiek inteligentny?
Czyli w poziomie.



Dobrze, ze nie krzyczal "daaaaaam", "shiiiiiit" :-)

PanieL - fajnie zes nagral tego dauna - szkoda ze nie wyj***l w jakis rów czy betonowy słup. Jednak nastepnym razem prosimy o normalne poziome nagrywanie ;-)