18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamień z napisem...

Halman • 2023-12-05, 05:24

w sumie to nie wiadomo...

tajfunkanalia

2023-12-05, 06:44
Goście chcieli zlać małpę ale obrońca się pojawił.

zonkollo

2023-12-05, 08:23
Kamien z napisem blm...

Misiek_KRK

2023-12-05, 08:30
Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.

Kutazz

2023-12-05, 09:07
Aktywiści by mieli wiele pytań, ja mam tylko jedno : czemu nikt tej k***y nie przejechał?

kubol

2023-12-05, 12:26
Tym eko-oszolomom odpie**ala coraz bardziej...

smc

2023-12-05, 13:44
Za napaść z art 223KK grozi do 12 lat więzienia. Jest to chyba wysoka cena za okazanie lumpowi swojej wyższości.

Sadol uczy I bawi.

SkoPio1

2023-12-05, 13:46
Dlaczego jeden bandyta nie pozwolił jej zatłuc chętnym?
;>

BrianGriffin

2023-12-05, 13:51
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



Zależy jak leży. Pierwszy odruch to oczywiście przypie**olić, ale jednak moc obliczeniowa mózgu powinna szybko przeliczyć, czy za splunięcie na samochód warto iść do więzienia, bo przy mocnych ciosach na głowę jest taka możliwość. A jak źle upadnie to można iść na długie lata, czyli wyrzucić swoje życie do kosza.

Żeby nie było sam mam z tym problem i byłem już na terapii z powodu nerwicy., a od 3 lat stale przyjmuje lekarstwa. Trochę się nauczyłem panować nad emocjami, ale to ciężka sprawa.

Sraj1

2023-12-05, 14:06
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



Bo to taki kraj że choćby skały (nomen omen) srały, to się z auta nie wysiada.

Mzimu

2023-12-05, 14:15
BrianGriffin napisał/a:

Zależy jak leży. Pierwszy odruch to oczywiście przypie**olić, ale jednak moc obliczeniowa mózgu powinna szybko przeliczyć, czy za splunięcie na samochód warto iść do więzienia, bo przy mocnych ciosach na głowę jest taka możliwość. A jak źle upadnie to można iść na długie lata, czyli wyrzucić swoje życie do kosza.
Żeby nie było sam mam z tym problem i byłem już na terapii z powodu nerwicy., a od 3 lat stale przyjmuje lekarstwa. Trochę się nauczyłem panować nad emocjami, ale to ciężka sprawa.



Trzeba napie**alać poniżej pasa, wtedy nie będzie zarzutu usiłowania zabójstwa, nawet jak typ pie**olnie łbem w beton. Można też złamać kolano "na bociana", czyli w drugą stronę. Zapewniam, że będzie pamiętał ten jeden raz do końca życia przy każdym kroku :-D

krolikosus

2023-12-05, 14:29
Delikatnie mówiąc .. rozjechałbym w trosce o swoje życie :mrgreen:

metyoo

2023-12-05, 20:33
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



specem od języków nie jestem, ale tam gaworzą po portugalsku/brazylijsku/hiszpańsku, nie po jankesku. a w hameryce łacińskiej mają w dupie beelemy! nie zmienia to faktu, że jakby ktoś rzucił kamieniem i to niemałym w auto to szybko bym go spacyfikował, a na vidjo jakieś obojnaki jeżdżą!

dawzo

2023-12-05, 21:44
Misiek_KRK napisał/a:

Może ja jestem nadpobudliwy i agresywny, ale jak facet podczas sprzeczki napluł na mój samochód to sprzedałem mu dwa proste na ryj i się uspokoił, a nawet przeprosił.
Tutaj bambus rzuca kamiorem w samochody, a kierowcy jak nigdy nic odjeżdżają.
Na tym polega to BLM... i amerykańska demokracja? To ja wolę polską demokrację. Argument siły działa szybciej niż siła argumentów.



k***a,mnie kiedyś chłop zaatakował jak siedziałem z dziećmi w aucie.Nie podobało mu się że zbyt blisko stanąłem jego auta,lecz miejsca było,wystarczyło bo moja żona wychodziła z samochodu a do wąskich osób nie należy.Cos tam pogadał zaczął machać łapami dostał strzała. Werdykt 5000 nawiązki i 3000 kosztów.j***na Polska.