18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kamera cofania w BMW

P@...........@C • 2012-08-31, 11:26
Nie tylko do cofania ;)


BrekiBMW

2012-08-31, 11:40
Proponuję wojnę na reklamy konkurencyjnych marek. Nno chyba że nie macie się czym pochwalić :D

marna

2012-08-31, 11:40
prawidłowa reakcja dziewczyny :ok:

~Conscribo

2012-08-31, 11:49
marnotrawna napisał/a:

prawidłowa reakcja dziewczyny :ok:



pewnie za hipokrytkę-cnotkę-niewydymkę by się nie brał :D

skeczu

2012-08-31, 12:28
marnotrawna napisał/a:

prawidłowa reakcja dziewczyny :ok:


Chwila zastanowienia i w końcu stwierdziła, że facet ma BMW :D

boooreq

2012-08-31, 12:55
całkiem w pompkę :)

endione

2012-08-31, 12:59
fejk, przeciez on jest rudy :homer:

boooreq

2012-08-31, 13:00
endione napisał/a:

fejk, przeciez on jest rudy :homer:



Ale ma niezłą Biemdabliu ;>

Nikczemny_Płód

2012-08-31, 13:16
BrekiBMW napisał/a:

Proponuję wojnę na reklamy konkurencyjnych marek. Nno chyba że nie macie się czym pochwalić :D



O ja pie**ole, wy kierowcy bmw (oczywiście tyczy się to tylko polaków) na serio macie coś z deklem. Pomijając to, że jak pojeby do swojego durnowatego nicka i tak musicie doj***ć BMW to jeszcze żaden temat na sadolu nie obejdzie się w 1 komentarzu bez piania, "łoo k***a ale żem zajebysty, mam bejce 3, z 90 roku przebieg 100.000".

Nie mniej nawiedzony od poj***nych katoli, a chyba nawet bardziej, bo nie widziałem tutaj nikogo z nickiem BrekiJezus, BrekiBógOjciec.

Skora2

2012-08-31, 13:43
@up Też mam, jak ktoś to fajnie napisał "Biemdabliu" :D , i nie jest to 3 z 90 roku z silnikiem 1.6 a e39 3.5V8, ale jakoś nie mam dopisane do nicku BMW. Nie pie**ol, że każdy polak tak ma bo znam chyba więcej ludzi którzy jeżdżą tą marką i nie pie**olą farmazonów czym to oni nie śmigają, oraz nie obwieszczają tego wszem i wobec. Nie będę pisał, że może Ci zazdrość zżera czy nie masz kasy na jakieś fajne dobre BMW - bo jak sam zauważyłem piszą właśnie takie buraki z poskładanych z 4 innych beemek z silnikiem 1.6 lub 1.8 tym mocniejszym (wtedy to jest kozak i demon szybkości) Nie mniej jednak nie zwalaj wszystkich do jednego wora, bo wszędzie zdarzają się ewenementy w każdej grupie środowisku...

Kamilek1

2012-08-31, 13:43
Poj***ny Płód - po ch*j te uogólnienia? To tak jakby założyć że każdy bezdomny stracił majątek przez alkoholizm. Sam mam BMW i jakoś nie afiszuje się z nim wszędzie gdzie tylko się da. Dajcie sobie już k***a spokój. Pewnie zaraz polecą na mnie hejty - ale mam na to wyj***ne.

Co do filmiku - piwko :D

Nikczemny_Płód

2012-08-31, 14:12
Jesli się zwracam do osób z dopisanym BMW w nicku to gdzie tu uogólnienie?

Cytat:

Nie będę pisał, że może Ci zazdrość zżera czy nie masz kasy na jakieś fajne dobre BMW

BMW wątpię bym kiedykolwiek kupił nawet jakby mnie było stać na 7

fifus92

2012-08-31, 14:14
Skora2 napisał/a:

@up Też mam, jak ktoś to fajnie napisał "Biemdabliu" :D , i nie jest to 3 z 90 roku z silnikiem 1.6 a e39 3.5V8, ale jakoś nie mam dopisane do nicku BMW. Nie pie**ol, że każdy polak tak ma bo znam chyba więcej ludzi którzy jeżdżą tą marką i nie pie**olą farmazonów czym to oni nie śmigają, oraz nie obwieszczają tego wszem i wobec. Nie będę pisał, że może Ci zazdrość zżera czy nie masz kasy na jakieś fajne dobre BMW - bo jak sam zauważyłem piszą właśnie takie buraki z poskładanych z 4 innych beemek z silnikiem 1.6 lub 1.8 tym mocniejszym (wtedy to jest kozak i demon szybkości) Nie mniej jednak nie zwalaj wszystkich do jednego wora, bo wszędzie zdarzają się ewenementy w każdej grupie środowisku...



i ch*j i tak sie musiales pochwalic :P

Skora2

2012-08-31, 15:06
Poj***ny Płód napisał/a:

Jesli się zwracam do osób z dopisanym BMW w nicku to gdzie tu uogólnienie?



"O ja pie**ole, wy kierowcy bmw (oczywiście tyczy się to tylko polaków)" prosze bardzo.

@Up. Nie chwale się, tylko piszę jak jest. Nie obwieszczam w każdym poście, czym jeżdżę, nie mam pod spodem moich wypowiedzi( nie mam pojęcia jak to się nazywa) jakiś tekstów typu BMW - moja miłość czy kij wie co... Zero zdjęć niczego. Jakby kogoś było stać na 7 to by nie kupił. No i dobrze nie kupuj wolisz może Audi Mercedesy VW czy może coś ze wschodu Nissan Toyota Mitsubishi, czy Subaru. Po to mamy tyle marek samochodów, że masz prawo wyboru. Nie neguje kogoś kto jeździ np. jakąś E klasą w cupe - bo inna marka niż moja... no k***a bezsensu. Jeździlem kilkoma samochodami i wsiadłem do piątki i wcale wcześnie nie byłem fanem tej marki po kilku kilometrach stwierdziłem, że to jest to jeździ mi się tym samochodem najlepiej najwygodniej ma odpowiednią moc i już.

Nikczemny_Płód

2012-08-31, 15:15
No i ch*ja dowodzi ten cytat jak zaraz potem masz:

Pomijając to, że jak pojeby do swojego durnowatego nicka i tak musicie doj***ć BMW to jeszcze żaden temat na sadolu nie obejdzie się w 1 komentarzu bez piania, "łoo k***a ale żem zajebysty, mam bejce 3, z 90 roku przebieg 100.000".


Nie sensu wyrywać zdań z kontekstu. Ewidentnie czepiam się 2 rodzajów, tych z bmw w nicku i tych co musza pie**olnąc 1 post chwalebny.