18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

KALI STRASZY DZIECIAKA ZA RECENZJĘ JEGO PŁYTY

AdioChooJ • 2014-02-19, 23:24
Kto ma racje :roll:



Rap gospodarka to wielkie pieniądze. Jak wiadomo artyści nie znoszą krytyki ponieważ każde złe słowo może przełożyć się na ich reputacje a co za tym idzie zyski z koncertów i ciuchów.

Kali bardzo wziął do siebie wypowiedz chłopca bo nawet nie wiem, czy można go nazwać chłopakiem. To po prostu dziecko. Sam oskarżony o komercję kali pisze - Ale kino Hahaha
Ja Ci Ty siurku przed mutacją pokażę żal jak Cię kiedyś spotkam i puszczę nago w osiedle bo strach karcić takiego małego kasztana.
Ciekawe co zrobisz jak koledzy z klasy co Cię nie lubią zaraz do mnie napiszą na priv i będę w 5 min miał niezbędne info na twój temat.
Ja Cię oduczę bezpodstawnego srania się publicznie i będziesz przykładem dla innych osrajmord, biegającym na waleta po dzielni za to że nie wiesz co to konstruktywna krytyka.
A tak na marginesie to się uśmiałem co nie miara bo Cię kumam prujdupo z komentarzy ale nie sądziłem że przyganiał kocił garnkowi
Pozdrawiam prawdziwych !


Chcemy zauważyć, że w ten sposób narobił dzieciakowi na pewno dużo problemów tylko dlatego, że powiedział co myśli. Czy takie działanie jest uzasadnione? Krytyka w rapie musi być w każdym stopniu i ta konstruktywna i ta przez tzw gimbusów bo jakby nie było to właśnie najmłodszych słuchaczy jest najwięcej.

NieWiemZeWiem

2014-02-19, 23:29
z drugiej strony kali troche przesadził ale kiedyś za 90% słów gnojek wypowiedział ja za dziecka dostawałem laczkiem sterowany pilotem, obojetnie jak sp***alałem czy to sręciłe czy to wskoczyłem za fotel zawsze k***a mnie trafił....

mscicielzLitwy

2014-02-19, 23:39
kali to zwykla lajza, sp***olil z krakowa bo sie zachowywal jak ostatnia lajza, teraz sie pruje na slunsku

Ezoteryk

2014-02-19, 23:39
Nie wiem kto to ale dobrze powiedział gnojowi , coś tak gada o tym słowie " Gimbus" a sam na takiego wygląda , koleś wydaję mi się ze trolluję ale wpierdlo by mu się przydał

Ba...........co

2014-02-19, 23:50
k***a, kakaKali teraz dzieci straszy... da się niżej upaść?

IRONiczny

2014-02-20, 00:06
@Ezoteryk
Co z tego że gimbus, powiedział prawdę o tej "twórczości" która jest skierowana do ludzi mentalnie upośledzonych, osadzonych w gimbazjum niezależnie od wieku, przesłuchałem parę piosenek i stwierdzam że jest to gówno

norbi5544

2014-02-20, 00:10
Dobrze mu pojechał szkoda tylko że to taki j***ny dzieciuch i szkoda mu wypie**olić.

CzeczeN121

2014-02-20, 00:20
mixtejp "od palaczy dla palaczy" chyba raczej od "Biedy umyslowej do biedy umyslowej"
Nie rozumiem czemu prawie każdy raper w cebulolandzie spina dupsko o byle co.
HIB-BOB w polsce umarł dawno temu,pozostaje nam tylko ameryka

Fragless

2014-02-20, 00:21
Grubą lagę kładę na polski rap i jego fanów. pie**olenie, że rap uczy życia i wychowuje tzw. "dobrych chłopaków", którzy kroją gówniarzy z telefonów na dzielnicach i ciągną szlugi w wieku 8 lat. Tutaj dobry przykład - Jakiś bachor z "bogatym" słownictwem i pseudo-artysta z bólem dupy na krytykę od dzieci. To samo było z tym całym j***nym Fleją czy tam Peją.

Nie, nie wrzucam tutaj wszystkich słuchaczy polskiego hip hopu/rapu do jednego wora, ale kto jest trzeźwy to widzi, że takie gówno jak Firma czy Peja tylko podlewają patologie.

Muzz

2014-02-20, 00:22
Kali (kimkolwiek on jest) gwiazdorzy jakby był Klaptonę. Ot, polskie gwiazdeczki.

filip1127

2014-02-20, 00:40
Stwierdzam REMIS. jeden i drugi zjeb. 1=1

Putis

2014-02-20, 00:55
To ten Kali od Kali jeść Kali pić?

nygas232

2014-02-20, 00:58
Nie od dziś wiadomo, że hip hop to "kultura'' chamstwa i wszelkiego plebsu społecznego. Wiadomo, zdarzają się wyjątki (ostry, ratuj rap), ale ten gatunek zbiera wokół siebie najbardziej prymitywne jednostki. Denne, prostackie teksty, płytkie bity i brak rozbudowanych form melodycznych świadczą o niskim poziomie słuchacza. To muzyka, którą można przyrównać do napie**alania głową w stołek, bo gdybym ją porównał do muzyki ludowej to bym pomylił się o kilka skal przyzwoitości. Stierdzenie, że jest ambitniejsza od disco polo wymaga dyskusji. Nie no co ja gadam, są do tego tematy ważne.....

HEILicopter

2014-02-20, 02:10
k***a gimb mowi, ze cos jest dla gimbow. O ironio.

aa...........am

2014-02-20, 04:03
jakim trzeba byc zyciowym zerem zeby dzieciora straszyc i dodatkowo nawolywac do spuszczenia mu wpie**olu? cokolwiek debilnego by nie powiedzial to to nadal tylko dzieciak... ciekawe, jakby taka opinie wyrazil jakis kark to czy ta pedaloza tez tak szarzowala. nie sadze... a wy tam wyzej nie broncie super hiper duper zyciowego rapera, bo widze ze umyslowo podobny poziom. dno i dwa metry i mulu a pod nim wyzej wymieniony tępol