18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński vs Kaczyński

pureinsane • 2010-06-30, 21:11
Nad gościem musiał pracować sztab najlepszych psychoterapeutów, taka zmiana... fiu fiu, ale ja mu wierzę! Wierzę mu w to, że jest "całkowicie jednoznacznym" zwycięzcą tej debaty!!!



Możliwe, że widzieliście to w telewizji. Leje na to ciepłym moczem z góry na dół, w poprzek i na boki. Ja wyj***łem już dawno telewizor z domu i to właśnie dla takich osób jest ta wrzuta.

Bl...........er

2010-07-01, 19:26
No tak najlepiej na Leppera może buraki będą za darmo.
Ja k***a nie zdążyłem z głosowaniem i nie przeszedł do drugiej tury :-/

AleToNieDoMnieTak

2010-07-01, 19:58
dupaka napisał/a:

Komorowski i Tusk gada,że będzie współpracował z rządem ,co on pie**oli. Przecież Tusk za czasów rządów PiS mówił, że prezydent i premier z jednej partii to zamach na demokracje. Tusk chce żeby prezydent robił co jemu tylko się zapragnie. Komorowski (jak zostanie prezydentem) będzie wszystko potwierdzał, nie wyobrażam sobie żeby zawetował jakąkolwiek ustawę. To będzie katastrofa Tusk będzie robił z tym krajem co chce żeby zaspokoić swoje chore ambicje. Prezydent jest po to "szedł" na kompromis z rządem. Dlatego trzeba głosować na kogoś z innej partii.



dobrze gada,piwo mu

szkoda ze polowa polakow tego nie widzi ;) juz ja widze placz za kilka lat,jaki to ja glupi bylem ze na komorowskiego glosowalem :emo:

pureinsane

2010-07-01, 20:33
Ale Wy pie**olicie jak potłuczeni. Zastanówcie się przez chwilę abstrah*jąc już od Komorowskiego.

Czy na prawdę chcielibyście mieć tą dwulicową, sprzedajną, nieżyciową i zakompleksioną k***ę za prezydenta???

Też uważam, że prezydent nie powinien wywodzić się z partii rządzącej, ale zrobię wszystko aby ten zjeb Jaruś nie dorwał się do stołka, nie wykluczając zagłosowania na Komorowskiego!

Aspołeczny krokodyl

2010-07-01, 20:45
Obydwoje mogą zrobić z Polski coś złego i to bardzo złego.
Jaruś mówi to co szara masa chce usłyszeć, dzięki czemu wylądował w 2 turze nie wyobrażam sobie co on zrobi z państwem.
Z drugiej strony Bronek z Tuskiem będą mogli zrobić co zechcą z polską.
Pytanie który "Boss" nie zrobi niczego złego dla Narodu, i w tym problem z politykami naszymi nie ma odpowiedniego męża stanu który przestał by rodzić w nas obawy o to czy zrobi coś źle , tylko zacznie działać dla dobra ogółu.

W Polsce demokracja raczej nie była by dobrym ustrojem.

zbyt wielu debili mających taką samą wartość w wyborach jak np.profesor prawa.

Lesia

2010-07-01, 21:09
Pozostaje głosować na mniejsze zło. Moim zdaniem Bronek z Tuskiem nie zrobią takiej sieczki w kraju. Odn. pana prezesa. To coś za szybko moim zdaniem otrząsnął się po stracie brata i szwagierki. Szczególnie w takiej katastrofie.

Pozdrawiam

wexors

2010-07-01, 22:13
a ja postawie X na obu
i mój głos będzie nieważny i ale będzie policzony :)
podciągnę frekwencje wyborczą :D i może dam coś do zrozumienia debilom w rządzie. Powinno być jak w Rosji kratka z napisem "nie popieram żadnego"

Orson41

2010-07-01, 23:35
Jarek jest zakompleksiony i ma wiele wad ale jest patriotą i w żaden sposób nie zaszkodziłby finansowo czy w inny sposób świadomie Polsce, PO doszło do władzy od razy wyszły jakieś przekręty Afera hazardowa,z Misiakiem czy jak mu tam- ten co dostał 50 mln złotych na otworzenia nowych kierunków dokształcających dla pracowników likwidowanych stoczni ,no i otworzyli na psiego fryzjera

wolo

2010-07-02, 02:20
też wyj***łem telewizor... ch*jnia to była straszna

Aspołeczny krokodyl

2010-07-02, 08:41
wolo napisał/a:

też wyj***łem telewizor... ch*jnia to była straszna



ile miał cali ?

makasa15

2010-07-03, 00:32
Film montowany w kampanii za nasze PIENIĄDZE !!!!!
PO ! wywalają pieniądze podatników niech powiedzą ile kosztuje taki spot?!

pureinsane

2010-07-03, 02:09
@up

wiesz z jakich źródeł poszczególne partie, czy kandydaci finansują kampanie? Nie? To się k***a dowiedz jełopie.

chewbacca

2010-07-03, 10:03
Jakoś jak były dwie kaczki u władzy, to nie stało się nic strasznego.

A teraz zwolennicy kaczki argumentują głosowanie na swojego tylko dlatego, by nie było jedności władzy. Niektórzy ludzie to są poj***ni.
:homer:

Niektórzy widać lubią to gówno w którym kraj obecnie jest, i nie chcą go zmieniać, ja osobiście jednak będę głosował na Komorowskiego, bo nikt nie będzie blokował ustaw PO, MOŻE WRESZCIE COŚ SIĘ ZMIENI! Jeśli nie, to trudno, ale przynajmniej nie będą mogli wytłumaczyć, że "prezydent blokował im ustawy".

Pozdro dla wszystkich pojebów! Zgińcie i przepadnijcie, by Polska mogła się rozwijać, bo Polacy są najważniejsi, nie kraina geograficzna czy rząd!

sz...........bu

2010-07-04, 17:22
smierc kaczowiercom