18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kaczyński i mały szczegół

Waci • 2011-04-10, 21:34

Mała rzecz a cieszy ;)
Głośna końcówka.

czaki126pl

2011-04-11, 10:56
Jebac te wasze piksele , ważne że lód jest za wodzem !

or...........ok

2011-04-11, 12:42
@czaki126pl
jaki lód k***a?

No...........er

2011-04-11, 15:20
@up suchy lud;-)

koozzi

2011-04-11, 16:16
Hmm ok, gdzie sa teksty w stylu "Wypie**alac z polityka" ? Bo jak były tematy jezdzace po tusku to wszyscy mieli spinke. Hipokryzja po prostu.

konradssc

2011-04-11, 17:19
pie**olicie mówiąc, że albo jesteście za, albo przeciw rządowi. Nie dacie sobie wmówić, ale tak właśnie wygląda manipulacja. Wk***ia mnie już to, że mówi sie o tych dwóch zasranych partiach. Jak dla mnie i 80 % polskiego to ta sytuacja juz sie znudzila i juz irytuje. W TV tylko 2 partie PO i PIS i tak non stop, ale oczywiscie wiekszosc spoleczenstwa uwierzy ,,sondarzom'' i pojdzie zaglosowac na ktoras z partii z najwiekszym poparciem. Jakos nie slysze w TV o innych partiach z dosc ciekawymi planami rozwoju takimi jakimi sa Unia Pracy czy Polska Partia Pracy, przytoczylem je tylko dla przykladu co nie oznacza ze je popieram. Ludzie obudźcie sie, bo za granicami sie z nas śmieją, w kraju robimy wioche, a Piłsudski sie w grobie przewraca. Zaraz mnie oczywiscie zjadą pseudo ,,napinacze'', ale ja powiem im tylko tyle : h*j wam w supe siarczysty. Nie za taka Polske walczyli dziadkowie żeby teraz w Polsce szerzyl sie Nazi-Skinheads, jakieś JP, homoseksualizm, aborcja i inne gowno. Żeby wmawiano dzieciom za kilka lat, że II Wojne wywołała Polska, a Lech Kaczyński zasłużył sie czymś wielkim dla kraju. Był prezydentem i wielki mu szacun za to ale historie nalezy zachowac i dać świadectwo prawdzie. Teraz możecie sie napinać. Nie obchodzi mnie to. 'Bóg, Honor, Ojczyzna! '

DarkRiser

2011-04-11, 21:01
Oki, oki. Przeanalizujmy. Pierwsze 10 komentów o plazmie i pikselach. Nie no dobra, tylko że plazma to jest czwarty stan skupienia i pikseli w niej brak :)
Potem zaczyna się dyskusja polityczna jak na j***nej debacie, a wszystko zaczęło się od czego? UWAGA! Od filmiku, na którym ktoś przykleił do TV wąsik Hitlera na ryju kaczora. Pomijając oczywiście tych, którzy inteligentnie nie dają się wciągnąć w kolejną kłótnię z serii: "Ja myślę, tak a ty tak. zobaczymy ile ludzi jeszcze napisze coś w tym temacie". A ci co się dali wciągnąć siedzą dumni przed monitorami bo właśnie pokazali jak dużo wiedzą o polityce Polski. Tyle, że Polska nie ma polityki. Polska ma gówno a nie politykę.

P.S. Z konradssc bym się nawet zgodził, gdyby nie: "[...] homoseksualizm, aborcja i inne gówno[...]"
Daj spokój, a co masz do homosiów i aborcji? A niech sobie będą, raju, wielka mi tej sprawa. Zresztą, chyba nie o to dziadkowie walczyli, żeby aborcji nie było. Oni się zdaje o wolność walczyli.

Stew

2011-04-12, 02:03
@koozzi Bo k***a wszedłem na tę stronę dopiero przed chwilą!

Co Wy k***a? Piszecie w innych tematach o wywodach na temat sadistica i że przychodzą tu dzieci z demotywatorów i jakie to jest okropne, a pie**olicie farmazony w jakimś politycznym gównie...

Ppetel

2011-04-12, 13:32
konradssc napisał/a:

pie**olicie mówiąc, że albo jesteście za, albo przeciw rządowi. Nie dacie sobie wmówić, ale tak właśnie wygląda manipulacja. Wk***ia mnie już to, że mówi sie o tych dwóch zasranych partiach. Jak dla mnie i 80 % polskiego to ta sytuacja juz sie znudzila i juz irytuje. W TV tylko 2 partie PO i PIS i tak non stop, ale oczywiscie wiekszosc spoleczenstwa uwierzy ,,sondarzom'' i pojdzie zaglosowac na ktoras z partii z najwiekszym poparciem. Jakos nie slysze w TV o innych partiach z dosc ciekawymi planami rozwoju takimi jakimi sa Unia Pracy czy Polska Partia Pracy, przytoczylem je tylko dla przykladu co nie oznacza ze je popieram. Ludzie obudźcie sie, bo za granicami sie z nas śmieją, w kraju robimy wioche, a Piłsudski sie w grobie przewraca. Zaraz mnie oczywiscie zjadą pseudo ,,napinacze'', ale ja powiem im tylko tyle : h*j wam w supe siarczysty. Nie za taka Polske walczyli dziadkowie żeby teraz w Polsce szerzyl sie Nazi-Skinheads, jakieś JP, homoseksualizm, aborcja i inne gowno. Żeby wmawiano dzieciom za kilka lat, że II Wojne wywołała Polska, a Lech Kaczyński zasłużył sie czymś wielkim dla kraju. Był prezydentem i wielki mu szacun za to ale historie nalezy zachowac i dać świadectwo prawdzie. Teraz możecie sie napinać. Nie obchodzi mnie to. 'Bóg, Honor, Ojczyzna! '




No przewraca się bo nie może dosięgnąć zimnego lecha a jest tak blisko :goatse:

henryv

2011-05-15, 00:36
Gówniarz się podniecił bo tatuś dał mu markera i tyle :D

Gabini

2011-07-01, 15:23
DarkRiser napisał/a:

Ja myślę, tak a ty tak.



interpunkcja

DarkRiser napisał/a:

a co masz do homosiów



pedale