18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kacapskie ścierwa i kot ..

~McSadol • 2023-01-23, 21:42
ruski mir w praktyce ..


Cruccu87

2023-01-24, 15:48
ile x trzeba wam to powtarzac zj***ne patusopolaczki.... ciapate i ruskie to JEDNO i to samo kurestwo - wypie**olic wszystko atomem !!!

CzerstWybut

2023-01-24, 15:48
A apropo twojej zj***nej rosjanki to jak każdy kochający zwierzątka by sobie chciał zatrzymać w domu jakieś zwierze to już polowy gatunków bysmy nie mieli bo przecież to by z milości było. k***a miejsce dzikich zwierząt jest na wolności a nie przy misce z karmą dla psa. Od ratowania dzikich zwierząt są odpowiednie służby które je później wypuszczają na wolnosć a nie jakaś przyj***na "Emilka" która z milości do niego zatrzymała go w domu. To jest przykład braku rozumu w kacaplandii

szwarc_one

2023-01-24, 16:26
Siriuz napisał/a:

A wiesz jak jest u nich? Maja bardzo podobne przepisy w tym zakresie.



Szkoda że ch*ja z tym robia a tak w ogóle jak ci się tak bardzo podoba ten kraj to wypie**alaj prosto k***a w śmietnik

Siriuz

2023-01-24, 16:57
CzerstWybut napisał/a:

Różnica między Kubą a dzisiejszą europa jest taka że to my wstąpiliśmy do NATO z zamiarem ugaszenia durnych pomysłów robali z kacaplandii a nie zakładanie bazy na kubie z zamiarem straszenia zrzucenia bomby atomowej na ameryke.



Doedukuj się. To Amerykanie pobudowali w europie wyrzutnie rakiet, m.in w Turcji, strasząc Rosjan, i dopiero ci w odpowiedzi rozmieścili swoje pociski na Kubie. Wycofali się z Kuby kiedy Amerykanie zadeklarowali usunięcie swoich rakiet.

CzerstWybut napisał/a:

Widać propaganda... (bla bla bla wyssane z palca historyjki o gwałtach, krzywdzonych dzieciach i zwierzątkach)Podaj mi jeden przykład co agresywnego zrobilismy my, reszta europy i Nato



Po zorganizowaniu przez Amerykanów pomarańczowej rewolucji, euromajdanu i osadzenia swojego kretyna na stanowisku wybuchła wojna domowa w Donbasie (2014). Wojska Ukraińskie ostrzeliwały własne miasta na wschodzie Ukrainy, bo ci zapragnęli autonomii (demokracja?), m.in ze względu właśnie na nastroje antryrosyjskie i szerzący się nacjonalizm. Zelenski zapowiedział, że rozpocznie działania mające na celu przystąpienie do paktu NATO i EU, co oznaczało, że kiedy do tego dojdzie na terytorium UKR powstaną Natowskie bazy wojskowe oraz tarcza rakietowa, również z możliwością rażenia pociskami balistycznymi w odległości niespełna 500km od Moskwy. Nie wspomnę już o strategicznym znaczeniu Stalingradu. Dla Rosji neutralność Ukrainy jest fundamentalna dla ich bezpieczeństwa.
Tak więc to działania NATO i US są jedyną przyczyną wybuchu tej wojny i tylko Nato może ją zakończyć. Rosjanie nie odpuszczą bo walczą o przetrwanie. Wystarczyłaby deklaracja o neutralności Ukrainy, lub zwyczajnie stan sprzed 2014r, kiedy to Ukraina stabilnie się rozwijała, PKB rosło nawet pomimo prorosyjskiego prezydenta.

CzerstWybut napisał/a:

Jak byśmy nir byli w NATO to już dawno z tymi k***ami byśmy sie tłukli tak samo jak ukraińcy. Poczekaj jeszcze wspomnisz moje slowa jak ogłoszą że białoruś wchodzi w skład rosji, czy to sie podoba im czy nie. Kartofel jest tak głupi że kiedys własny naród bedzie mu srał na grób za jego działania. Po Ukrainie i białorusi przyjdzie kiedyś czas i na inne kraje wokół kacapów. W kolejce beda kazastan, azerbejdżan itd.



Doczytaj sobie historię wojen na granicach Rosji. W każdej jednej maczali ręce Amerykanie a państwa groziły przystąpieniem do Nato.

CzerstWybut napisał/a:

Ten gównostan od pokoleń sie nic nie zmienił i to co robili w 45 to robią dokładnie to samo. Wszyscy mieli nadzieje ze to już nie ta rosja co kiedyś, a tu ch*j, okazują sie tak samo zj***ni.



Zj***ni to są Amerykanie, którzy mimo rozpadu ZSRR nadal tkwią w przeszłości i prowadzą swoją zimną wojnę z "czerwoną zarazą" i ich odwiecznym wrogiem.

CzerstWybut napisał/a:

A no i nie zapomnij nam tu pie**olić wszystkim o fotomontażach w dziale wojna na ukrainie. Dodaj że ukraincy sami sobie wysadzają bloki zeby zwalić na rosje. pie**olisz te same propagandowe bzdury jakie w ruskiej tv pie**olą z botoksem na czele.



Nie ma żadnych fotomontaży, no poza tymi, które tworzą Ukraińcy. Spora część tych materiałów jest dowodem na zbrodnie wojenne Zelenskiego i jego szwadronów śmierci, którzy za jego mottem - nie odstąpią póki nie padnie ostatni Ukrainiec.

Ludzie na Ukrainie żyli w spokoju. Mieli otwarte granice, kto chciał emigrował na zachód. Nikt tam nie potrzebował do szczęścia Nato. NIKT.

aha, dodam jeszcze, że na mocy traktatów rozbrojeniowych Ukraina miała złote umowy z Rosją na dostawy surowców energetycznych. Przy zamordyzmie EU niewykluczone, że przemysł ukraiński i PKB prześcignęło by wkrótce wskazniki polskie.

INKAZAISEQ1

2023-01-24, 17:42
Pamiętam w wojsku było tak samo :mrgreen:

CzerstWybut

2023-01-24, 18:10
[quote="Siriuz"]Doedukuj się...

Japie**ole niewierze że tu czytam takiego zjeba.

Apropo twojej edukacji to możesz np obejrzeć sobie "ciekawe historie" na temat Ukrainy na youtubie i jak choć troche myślisz i sklejasz to zrozumiesz że ruscy pierwsze próby zwasalizowania sobie kraju próbują od podstawienia swojego człowieka pod żyrandol. Tak było też i na Ukrainie.

Zrozum trolu że ludzie nie chcą mieszkać w takim gównianym kraju jak ruSSia i nawet taka ukraina ma prawo zdecydować czy chce dążyć ekonomicznie do zachodu czy do zacofanej rosji i to żaden naród nie chciał by sie przyłączyć ani być pod butem zj***nej rosji która od pokojeń traktuje swoich ludzi jak gówno. Zawsze najgorszy jest ten zły zachód, ten zachód jest tak straszny że nikt nigdy nie chce z zachodu sp***olić do rosji tylko na odwrót. Poza sprzedażą surowców ten kraj nie ma nic do zaoferowania.

I powtarzasz ruskie pie**olenie o donbasie. Poszukaj sobie wywiadów z ruskimi co sp***olili z tego gównostanu, opowiadali jaka pracę w armii proponowali w 2014. Wyjazd do donbasu i udawanie że sie jest obywatelem donbasu i walka z ukraińskim wojskiem. Tu mi też powiesz że ci ludzue są podstawieni? Jak np bloger Viacheslav Zarutskii. On też opowiadał jak wyglądały wyjazdy na wojne do donbasu z rosji. k***a a w 2014 ruskie wszystkim sie zarzekali że to nie oni tam są tylko to ludność prorosyjska zamieszkująca donbas walczy. Ten kraj jest tak zakłamany że juz cały świat was nie bierze na poważnie, nawet chiniole sie śmieją z tego co botox odpie**ala.

Tak w pomarańczowej rewolucji to amerykanie strzelali do obywateli ukrainy co sie sprzeciwiali tej k***ie sprzedajnej co sp***oliła do rosji. UKRAINA SIE ROZWIJAŁA POMIMO PROROSYJSKIEGO PREZYDENTA? Aleś doj***l teraz. To było rozkradanie kraju na lewo i prawo i granie dla kacapów wszystko jak i chcieli.
Kartofel z białorusi może skończyć podobnie jak ten przygłup ze złotej willi.

Za kogo te czerwone k***y się mają że bedą decydować kto może do unii a kto nie.
pie**olenie o zagrożeniu z terytorium ukrainy... chciałem ci przypomnieć że z natowskich krajów jest niewiele dalej do moskwy jak z ukrainy. Zresztą cały świat o tym qie że wysyłanie bomby atomowej z baziemnej ba,y wojskowej jest totalnym bezsensem w tych czasach. Można to zrobicna wiele innych sposobów i nie trzeba do tego mieć stałej bazy w jakimś kraju.

Kacapom sie od zawsze marzyło podbicie europy.

Neutralność ukrainy... dała sie ukraina rozbroić z atomu i co z ruską umową o nietykalności i niepodległej ukrainie. Jak już wie cała europa jak i wiekszość świata, jakiekolwiek umowy z ruskimi są ch*ja warte i tyle.

Amerykanie tez maczali ręce przy mordowaniu elity Polskiej w katyniu? Amerykanie maczali palce w mordowaniu i represjonowaniu Narodu Polskiego na przestrzeni lat 1945-89 ? To Amerykanie nas dusili w rozwoju ekonomicznym przez ten czas?

Jak by te gnidy czerwone nie maczały swoich paluchow na ukrainie to kraj by sie dalej rozwijał. Wszedzie gdzie te larwy maczają paluchy tam gówno z kraju zostaje.

Ja tu widze dwie opcje, albo jesteś opłacanym trolem do szerzenia ruskiej propagandy, albo jesteś tak głupi i ogladasz tą ruską papke propagandową i łykasz to wszystko jak kartofel ruskiego ch*ja.

Wystarczająco ta ruska zaraza nam krzywdy wyrządziła w życiu to teraz sie na innych wpie**olili. Tam dalej jest j***na mentalność komusza.

lukassior

2023-01-24, 18:34
pytolsky napisał/a:

j***ny sieściuch pewnie za darmo nie dostał, musiał ich wcześniej porządnie czymś wk***ić



Tak, po prostu sobie szczęśliwie żyjąc ;)

skywalker75

2023-01-24, 18:53
[quote="CzerstWybut"]
Siriuz napisał/a:

Doedukuj się...
Japie**ole niewierze że tu czytam takiego zjeba.
Apropo twojej edukacji to możesz np obejrzeć sobie "ciekawe historie" na temat Ukrainy na youtubie i jak choć troche myślisz i sklejasz to zrozumiesz że ruscy pierwsze próby zwasalizowania sobie kraju próbują od podstawienia swojego człowieka pod żyrandol. Tak było też i na Ukrainie.
Zrozum trolu że ludzie nie chcą mieszkać w takim gównianym kraju jak ruSSia i nawet taka ukraina ma prawo zdecydować czy chce dążyć ekonomicznie do zachodu czy do zacofanej rosji i to żaden naród nie chciał by sie przyłączyć ani być pod butem zj***nej rosji która od pokojeń traktuje swoich ludzi jak gówno. Zawsze najgorszy jest ten zły zachód, ten zachód jest tak straszny że nikt nigdy nie chce z zachodu sp***olić do rosji tylko na odwrót. Poza sprzedażą surowców ten kraj nie ma nic do zaoferowania.
I powtarzasz ruskie pie**olenie o donbasie. Poszukaj sobie wywiadów z ruskimi co sp***olili z tego gównostanu, opowiadali jaka pracę w armii proponowali w 2014. Wyjazd do donbasu i udawanie że sie jest obywatelem donbasu i walka z ukraińskim wojskiem. Tu mi też powiesz że ci ludzue są podstawieni? Jak np bloger Viacheslav Zarutskii. On też opowiadał jak wyglądały wyjazdy na wojne do donbasu z rosji. k***a a w 2014 ruskie wszystkim sie zarzekali że to nie oni tam są tylko to ludność prorosyjska zamieszkująca donbas walczy. Ten kraj jest tak zakłamany że juz cały świat was nie bierze na poważnie, nawet chiniole sie śmieją z tego co botox odpie**ala.
Tak w pomarańczowej rewolucji to amerykanie strzelali do obywateli ukrainy co sie sprzeciwiali tej k***ie sprzedajnej co sp***oliła do rosji. UKRAINA SIE ROZWIJAŁA POMIMO PROROSYJSKIEGO PREZYDENTA? Aleś doj***l teraz. To było rozkradanie kraju na lewo i prawo i granie dla kacapów wszystko jak i chcieli.
Kartofel z białorusi może skończyć podobnie jak ten przygłup ze złotej willi.
Za kogo te czerwone k***y się mają że bedą decydować kto może do unii a kto nie.
pie**olenie o zagrożeniu z terytorium ukrainy... chciałem ci przypomnieć że z natowskich krajów jest niewiele dalej do moskwy jak z ukrainy. Zresztą cały świat o tym qie że wysyłanie bomby atomowej z baziemnej ba,y wojskowej jest totalnym bezsensem w tych czasach. Można to zrobicna wiele innych sposobów i nie trzeba do tego mieć stałej bazy w jakimś kraju.
Kacapom sie od zawsze marzyło podbicie europy.
Neutralność ukrainy... dała sie ukraina rozbroić z atomu i co z ruską umową o nietykalności i niepodległej ukrainie. Jak już wie cała europa jak i wiekszość świata, jakiekolwiek umowy z ruskimi są ch*ja warte i tyle.
Amerykanie tez maczali ręce przy mordowaniu elity Polskiej w katyniu? Amerykanie maczali palce w mordowaniu i represjonowaniu Narodu Polskiego na przestrzeni lat 1945-89 ? To Amerykanie nas dusili w rozwoju ekonomicznym przez ten czas?
Jak by te gnidy czerwone nie maczały swoich paluchow na ukrainie to kraj by sie dalej rozwijał. Wszedzie gdzie te larwy maczają paluchy tam gówno z kraju zostaje.
Ja tu widze dwie opcje, albo jesteś opłacanym trolem do szerzenia ruskiej propagandy, albo jesteś tak głupi i ogladasz tą ruską papke propagandową i łykasz to wszystko jak kartofel ruskiego ch*ja.
Wystarczająco ta ruska zaraza nam krzywdy wyrządziła w życiu to teraz sie na innych wpie**olili. Tam dalej jest j***na mentalność komusza.



ja się czasem zastanawiam czy ta onuca to faktycznie ruski troll czy raczej człowiek poważnie zaburzony psychicznie.... w Polsce raczej nikt przy zdrowych zmysłach tak nie pie**oli , z drugiej strony jak posłuchać jego guru ławrowa, to nie takie kocopoły potrafi opowiadać ,będąc jeszcze na trzeźwo ...

Siriuz

2023-01-24, 20:15
skywalker75 napisał/a:


ja się czasem zastanawiam czy ta onuca to faktycznie ruski troll czy raczej człowiek poważnie zaburzony psychicznie.... w Polsce raczej nikt przy zdrowych zmysłach tak nie pie**oli , z drugiej strony jak posłuchać jego guru ławrowa, to nie takie kocopoły potrafi opowiadać ,będąc jeszcze na trzeźwo ...



Wskaż typie miejsca gdzie napisałem nieprawdę, wtedy może ustalimy kto jest zaburzony psychicznie.

PryszczatyJeż

2023-01-24, 20:30
Siriuz napisał/a:

Wskaż typie miejsca gdzie napisałem nieprawdę, wtedy może ustalimy kto jest zaburzony psychicznie.



Prawda ich boli, te typy całkiem mają wyprany mózg ukraińską propagandą. Jak większość naszego narodu.

focusek

2023-01-24, 23:34
CzerstWybut napisał/a:




ale ty sp***olony jestes :D urki to takie same bydalki jak ruskie. I niech sie bija miedzy soba mi to kolo ch*ja lata. A ten nasz zj***ny rzad pisiorow musi sie wpie**alac w nie nasza wojne. TFU

CzerstWybut

2023-01-25, 01:08
focusek napisał/a:

ale ty sp***olony jestes urki to takie same bydalki jak ruskie. I niech sie bija miedzy soba mi to kolo ch*ja lata. A ten nasz zj***ny rzad pisiorow musi sie wpie**alac w nie nasza wojne. TFU



To samo mówili francuzi w 39' :roll:

Siriuz napisał/a:

Wskaż typie miejsca gdzie napisałem nieprawdę, wtedy może ustalimy kto jest zaburzony psychicznie.




Skąd informacje że pomarańczowa rewolucja i zełenski to zasługa ameryki.

Kto według ciebie walczył w donbasie? Trzeba być mocno sp***olonym żeby myśleć że armia ukrów strzelała z rakiet w bloki z cywilami we własnym kraju.

Jak ma nie być nastrojów antyruskich jak ktoś wysyła ci wojsko do kraju żeby siła zrealizować swoje zj***ne pomysły. I antykacapizm to nie nazizm.

Na koniec dodam że ty jesteś tak tępy że chyba nie wiesz na jakiej ziemi mieszkasz, poczytaj sobie jakie plany miały karaluchy co do Polski na wypadek wojny z zachodem. I ty mi powiesz że nam się nakręca nienawiść do tych sk***ysynów.

kurugane

2023-01-25, 09:08
Jak ja ich kuwa nienawidze...

darek1234

2023-01-25, 14:03
[quote="CzerstWybut"]

Siriuz to rusek, nie jest Polakiem, bo nie może nim być, ktoś kto broni ruSSkiej swołoczy jest zwykłym bydlakiem, albo chory psychicznie