18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

K+M+B

alinghi37 • 2014-01-06, 20:57
Dziś poczułem się dumy z mojego 10 letniego brata...

Święto trzech króli więc tradycyjnie nad drzwiami wypisujemy K,M,B co jak się przyjęło ma oznaczać Kacper Melchior Baltazar i między mną a młodym nawiązała się taka rozmowa:

młody: to jest niesprawiedliwe
ja: co jest niesprawiedliwe
m: no to ( pokazuje na napis, nad drzwiami)
j: niby czemu?
m: no zobacz murzyn jest pierwszy a powinien być ostatni
Dopiero po chwili zrozumiałem ze według tradycji Kacper to murzyn... :hitler:

Dobrze wychowałem młodego!!!

brylant1412

2014-01-07, 06:36
k***a trzech króli sobie jeżdzil tak sobie bez zadnej obstawy fejk

wojan81

2014-01-07, 07:48
A motorniczy tramwaju przy akompaniamencie chóru śpiewaków z Rudy Solskiej wykonali "Merci, ja podziękuję Ci" i wszyscy płakali ze wzruszenia. Powodzenia na niezapowiedzianej kartkówce.

Melooksg

2014-01-07, 08:27
RockyWood, za Melchiora w ryj dać mogę dać. Nie obrażaj mego wspaniałego imienia!!!!!

Lemon19

2014-01-07, 08:46
Sam wychowujesz swojego brata?

greene

2014-01-07, 09:25
Gimbo katol wraz z młodszym bratem hejtują murzynów, czy może być coś piękniejszego?

martxi

2014-01-07, 09:36
K + M + B? Przecież na drzwiach piszę się C + M + B :roll:

takija

2014-01-07, 09:41
martxi napisał/a:

K + M + B? Przecież na drzwiach piszę się C + M + B :roll:



W Polsce lepiej brzmi przez K bo bardziej polskie niż hamerykańskie. Swoją drogą...brata może i wychowałeś ale ministrantów ni ch*ja...u mnie sami piszą kredą po drzwiach.

maddog77

2014-01-07, 09:58
k***a za dużo pieniędzy macie że sobie drzwi niszczycie.....ja to kurestwo ścieram katolom z mojej klatki ot taki mały ateistyczny trolling.

karamon

2014-01-07, 10:08
Haha C+M+B amerykańskie ? Łacińskie proszę szanownego pana , Christus Mansionem Benedicat co znaczy "Niech Chrystus błogosławi ten dom" ale ciemny naród zawsze był i będzie i wymyślił sobie imiona królów :D


KlinikaAborcyjna

2014-01-07, 10:08
takija napisał/a:



W Polsce lepiej brzmi przez K bo bardziej polskie niż hamerykańskie. Swoją drogą...brata może i wychowałeś ale ministrantów ni ch*ja...u mnie sami piszą kredą po drzwiach.



TROLUJESZ ? czy jesteś taką głupią gimbą ?

W jednych rejonach Polski piszą tak a w innych inaczej , tak jak do jednych "przychodzi" Mikołaj a do innych Gwiazdor .
C+M+B = Christus mansionem benedicat
K+M+B + Kacper Melchior Baltazar

plonk

2014-01-07, 10:09
maddog77 napisał/a:

k***a za dużo pieniędzy macie że sobie drzwi niszczycie.....ja to kurestwo ścieram katolom z mojej klatki ot taki mały ateistyczny trolling.



A ch*j ci do tego co oni mają na drzwiach?
Niech sobie nawet ku*asy rysują - ich drzwi - ich wiara - ich problem.
Potem się dziwić że ateiści mają opinię "obrażonych na księdza pryszczatych nastolatków".
Pewnie jeszcze "gromisz katoli" tekstami w stylu "czy jeśli bóg jest wszechmogący, to czy może stworzyć kamień tak ciężki, żeby go nie podnieść?". Nie ma co - ateizm walczący.

sidian

2014-01-07, 10:42
plonk napisał/a:



A ch*j ci do tego co oni mają na drzwiach?
Niech sobie nawet ku*asy rysują - ich drzwi - ich wiara - ich problem.
Potem się dziwić że ateiści mają opinię "obrażonych na księdza pryszczatych nastolatków".
Pewnie jeszcze "gromisz katoli" tekstami w stylu "czy jeśli bóg jest wszechmogący, to czy może stworzyć kamień tak ciężki, żeby go nie podnieść?". Nie ma co - ateizm walczący.



O, to ciekawe. Pomijając fakt, że masz pełną rację, to powiedz mi, dlaczego to u katolików działa tylko w jedną stronę? Ich drzwi, ich wiara, ich problem. A jak ateista chce mieć dziecko z in vitro? Albo ateistka chce usunąć zarodek? Wtedy też jest ich wiara i ich problem?

takija

2014-01-07, 11:45
KlinikaAborcyjna napisał/a:



TROLUJESZ ? czy jesteś taką głupią gimbą ?



No nie k***a...jestem głupim gimbusem i nie wiem co oznaczaja poszczególne symbole.... Ale brawo za wyłapanie żartu.

mrozekpl

2014-01-07, 13:24
K+M+B nie oznacza Kacpra Melchiora i Baltazara
"Cogito - słowo, symbolizujące pokłon trzech mędrców złożony dzieciątku Jezus, a więc przywitanie Chrystusa przez różne narody świata

Baptesimus - czyli chrzest, podczas którego, zgodnie z chrześcijańskimi wierzeniami z Egiptu z III wieku, ujawniły się dwie natury Jezusa (ludzka i boska)

Matrimonium - pierwszy cud Chrystusa podczas wesela w Kanie Galilejskiej "
(zaj***ne z bloga Krzysztofa Bosaka)
jeśli taki ateista jak ja to wie to albo jesteś kretynem który dla spokoju chodzi do kościoła żeby matka nie wk***iała albo kompletnym idiotą.

Mateush444

2014-01-07, 14:14
Asfaltem był Baltazar tak wgl...