18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Już nie małpa jeszcze nie człowiek

Pawel. • 2024-02-16, 22:39
Tak jak w Ameryce mają problem z małpami tak my mamy problem z takimi neandertalczykami zamieszkującymi osiedla z wielkiej płyty








żmij

2024-02-17, 00:28
opółnocyuciebie napisał/a:

Rodzina i przyjaciele ciagle maja nadzieje, ze lekarze w koncu wynajda szczepionke...



Już jest. Nazywa się "domestos" i wymaga jednorazowego podania ok. 20ml dożylnie.

ze...........ys

2024-02-17, 01:32
Autorowi posta należy się kastracja

Ha...........dy

2024-02-17, 02:53
Co wy robicie z tym portalem....

Ha...........dy

2024-02-17, 04:57
A jebnę jeszcze jeden komentarz, bo aż mnie boli. Jeśli taki materiał trafi na główną, to z Sadistica nie będzie co zbierać za lat kilka. Ja to chociaż jakieś zwierzęta jedzące się żywcem wrzucałem, co w jakimś tam sensie wypełniało ramy sadystycznego materiału, ale TO?! Gość strugający pawiana z dodanym fejsbiczkowo-instagramowym filtrem AI na ryju?

Najlepsze jest to, że moderacja portalu zliberalizowała podejście do treści (dawniej każdy fragment suta lądował na Hardzie, a dziś można sobie odpalić w temacie zbiorczym o wojnie na Ukrainie czy w Strefie Gazy pomordowanych cywilów i żołnierzy z flakami na wierzchu, albo udającą ukraińską żołnierkę rosyjską k***ę, która sobie pociski moździerzowe ładuje w cipę (nie pytajcie). No więc z jednej strony włodarze portalu robią wszystko, by zachować unikalność tego portalu i by on nie zniknął w zalewie guano-stronek z cenzurą rodem z prozy Orwella, a z drugiej strony - kłody wrzucają sami użytkownicy, którzy zamieszczają j***ne k***a tik-toki.

Szanujmy się....

S_Z_A_L_O_N_Y

2024-02-17, 06:10
Burneika wreszcie mówi po Litewsku wielka sprawa.

damian15snk

2024-02-17, 06:10
Jak dalej będziesz oglądał srik toka to też tak skonczysz.

misiekdiablo1

2024-02-17, 07:19
idziesz sobie do lasu na grzyby , a tu wyskakuje ci taki , mi ka ka , mi ku ku